Кошик
Thumbnail Image 1

12 правил життя. Як перемогти хаос

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.

Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу. 

Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.

У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління двотисячних за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить прийняти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ. 

Не обов’язково погоджуватися з Пітерсоном, щоб ця книжка сподобалась... Це агресива, прямолінійна та зріла книжка. — The Times

Один із найбільш енергійних інтелектуалів сьогодення, пристрасний та безстрашний. — The Guardian 

 

ЦИТАТИ КНИЖКИ
Якщо ви схожі на більшість людей, навряд чи ви часто думаєте про лобстерів. Вони мають доволі великі нейрони – магічні мозкові клітини. Виявилося, ви маєте більше спільного з лобстерами, ніж уявляєте. Людям було простіше бути і чомусь успішними, коли більшість із нас жила в маленьких поселеннях... Можливо, саме через це серед відомих особистостей більшість – це люди, які народились у маленьких містечках.
Ви або досягаєте абсолютно безсумнівного успіху, що добре, або, навпаки, зазнаєте тотального провалу, що погано. Ці слова не лишають місця для альтернативи чи золотої середини. Однак у такому складному світі, як наш, подібні узагальнення – це ознака наївного, поверхового чи навіть недоброзичливого аналізу.

Жанри: Психологія

Добірки: ТОП продажів BookForum 2021

  • ISBN 978-617-7682-33-1
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 320

Відгуки про книгу

Григорій 11.07.2020 13::

Дарма втрачені гроші. Автор, місце якого у психіатричній лікарні, але разом із тим прекрасний продавець своєї маячні (судячи з накладів). Але маячня залишається маячнею. Грубенько перероблені заповіді християнства з намаганням прищепити синдром вини, якщо ви живете щасливим життям, бо, бачте, інші страждають. Але, звісно, вирішує кожен для себе.

Купити книгу

110 грн

Доступно у форматах

mobi
epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Джордан Пітерсон

Джордан Пітерсон (Jordan Peterson) – сучасний дослідник, канадський науковець, невролог, професор психології Торонтського університету. Автор більш ніж сотні рецензованих статей з соціальної та клінічної психології, а також теорії особистості. 

Також у цій добірці

Марта Зіміна

Журналіст
Автор полагает, что все самые знаковые события, происходящие в мире, - войны, научные открытия, катастрофы, то есть события непредсказуемые и влекущие за собой определенные последствия – это Черные Лебеди. Книга, на первый взгляд, перегруженная и сложная для восприятия, благодаря нескольким аспектам вполне может стать настольной. Вы, при желании проработать прочитанное более глубоко, можете научиться отличать некоторое эмоциональное от реального, применять теории Талеба в реальной жизни, анализировать будущее ровно в той степени, как и осознавать его непредсказуемость.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт