Кошик
Thumbnail Image 1

37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи

Застосуйте практики буддизму у повсякденному житті!

Ця книжка не про буддизм як релігію. Вона про те, як буддійські практики змінюють наш стан і допомагають у бентежні часи. Як переживати втрати й не чіплятися за минуле? Як реагувати на плітки та несправедливість? Чи може регулярна практика зробити нас спокійнішими і доброзичливішими? Як давати раду емоціям? Чому допомога іншим покращує наше самопочуття? Про це й розповідає авторка. Вона пропонує 37 кроків, спроможних змінити наш психологічний стан і ставлення до життя. В основі кожного кроку — буддійська мудрість, підкріплена історіями із власного досвіду та паралелями зі сфер психології, самодопомоги та нейронаук.

КОМУ БУДЕ ЦІКАВА ЦЯ КНИГА
Ця книга для всіх, хто проходив крізь лихі часи і шукає дієві методи для подолання цього шляху.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ?
Як науковиця Ольга Корнюшина досліджує схоже в баченні сучасної науки та буддійських методах тренування розуму. А як коуч — пропонує вправи, що допоможуть якісно пропрацювати кожен крок і стати на шлях рівноваги, гармонії і спокою.


Жанри: Психологія

Добірки: Як впоратися зі стресом та тривожністю

  • ISBN 978-617-7973-20-0
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 240
  • Рік випуску 2021

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

125 грн

Доступно у форматах

mobi
epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ольга Корнюшина

Ольга Корнюшина - науковиця, перекладачка, коучка. Отримала ступінь PhD із хімії в Університеті штату Юта. Із 2004 року практикує тибетський буддизм. Адмініструє буддійський центр Ґарчена Рінпоче в Києві. Пройшла насичений професійний шлях — від хімічної лабораторії, дисертації, проєктної роботи й дослідницької діяльності у виробничій компанії до роботи HR та коучингу. 

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт