Кошик
Thumbnail Image 1

Африка, сни

До найповнішого зібрання творів найцитованішого класика сучукрліту Леся Подерв’янського ввій­шли тексти, які розійшлися на цитати раніше, ніж автор усвідомив, що мав би ста­ти першим українським письменником-мільйонером. Небачена краса його творів знайшла поціновувачів і серед юних та допитливих студентів-першокурсників, і серед битих життям мільярдерів. Уперше публікуються: нова редакція «Павліка Морозова»,  оповідання, а також повнометражна комедія-екшн «Ваша Галя балувана» – непере­вершена кіноісторія про прекрасну Галю, українську якудзу і Дао, яке не описати словами. Якщо ви зачекалися на появу літературної сенсації, яка переверне ваші уявлення про українську літературу, то ви її знайдете в цій книжці.

Для широкого кола читачів із почуттям гумору та сатири, які розуміють (при)значення обсценної лексики.

Книжка починається з «Подерв’янського феномену», ненудної передмови літературного критика та публіциста Сашка Бойченка. Він прагне дошукатися причин вибуховості текстів сучасного класика: «в мірє Подерв’янського хуже тьолок — тільки кацапи. …у сповненій творчого состязанія з Гьоте п’єсі «Остановісь, мгновєньє, ти прєкрасно!», де ми з удовольствієм знаходимо таку характеристику: «Чорт, трансцендентна сила у вигляді рогатого упиздня в ватніку». Письменник Михайло Бриних резюмує: творчість Подерв’янського – се викоханий плід художньої поножовщини та халатної медицини. В його п’єсах підступний естетизм вискакує з кущів – пальто нарозхрист – і показує читачам геть усе: і Ніцше, і кацапів, і гімно.

 

Жанри: Сучасна українська література Поезія

  • ISBN 978-617-7279-03-6
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua, ru
  • Кіль-сть сторінок 360
  • Рік випуску 2015

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

102 грн

Доступно у форматах

epub
mobi
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Лесь Подерв’янський

Лесь Подерв’янський – культова персона українського андеґраунду, нащадок відомої мистецької родини, творець «Клубу естетичної непокори», «естет на барикаді», «катакомбний класик», кумир жінок, художник, драматург, поет, високий красень з аристократичним прізвищем, мандрівник, романтик, людина мистецтва… Про яскравих особистостей легко говорити – це можна робити безкінечно.

Інші книги автора

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт