Кошик
Thumbnail Image 1

Як дитині потрапити в кіно. Практичний посібник для батьків

Розпочніть кар'єру своєї дитини в медіаіндустрії!

Чимало з нас кілька разів переглядали «Сам удома», а чи думали, як це — дитині зніматися в кіно? Скільки людей на майданчику, часу, зусиль, терпіння, гриму, костюмів потрібно? Авторка буквально переверне ваші уявлення про світ кіно і, можливо, перетворить вас на батьків дитини- актора. Так-так, кінокар’єра не для обраних, а для всіх, хто має бажання й докладає зусиль. Наталія Дорошенко розповість, як потрапити на кастинг, що робити в разі відмови, як уникнути зіркової хвороби й діяти, коли дитина в останню мить «перехотіла» виходити на майданчик. Також ви дізнаєтеся, чи варто звертатися до агентств, як не натрапити на шахраїв і чому стригти малюка за день до зйомок — кепська ідея.

Для батьків, хто хоче розібратися в невідомому світі медіаіндустрії та намітити відправну точку і зорієнтуватися в послідовності дій від "хочу" до "моя дитина ЗІРКА" (актор, фотомодель, ведучий), а також підлітків, які не проти зробити зйомки своїм підробітком.

Ця книжка — детальний посібник для батьків з покроковими інструкціями, чеклістами, порадами від юриста й залаштунками знімального процесу, що зекономить вам гроші та збереже нерви.


Нарешті в Україні з’явилася книжка, яку можна назвати дорожньою картою до зіркового успіху дитини. Нарешті досвід, накопичений роками, стане у пригоді мільйонам батьків. Щоправда, успіх прийде не до всіх, та це й не всім потрібно. Але впевненість, віра в себе та власні сили, вміння спілкуватись і впевнено зустрічати різні події в житті — це те, що ваша дитина здобуде стовідсотково. — Юрій Горбунов, продюсер, телеведучий, актор

НАЙКРАЩІ ЦИТАТИ КНИЖКИ

Чи потрібно дитині в кіно?
Найголовніше для батьків — це бути чесним із собою й подумати: це в мені говорять особисті амбіції? Чи ж у дитини справді є талант, вона із задоволенням бере участь у всіх ранках і шкільних постановках, жадає сцени і глядача? Є легкий спосіб визначити, чиє це бажання. Якщо під час розмови про акторство ви вживаєте займенник «ми», тоді як дитина мовчить (тут ідеться про дітей, які вже говорять): «Ми ходимо на кастинги, ми шукаємо, ми пробуємо...» — це привід задуматися. Так, звичайно, ви можете для початку запропонувати дитині спробувати, а як не піде — потім відмовитися. Якщо побачите явне заперечення — не мучте ні себе, ні дитину. Ще одна принада кіно — тут потрібні всі. І старий, і молодий, і лисий, і бородань, і художник, й автомеханік. Тут немає вікових обмежень. Увірватися в професію можна як із раннього дитинства, так і в уже досить зрілому віці. Це також стосується зйомок кліпів і реклами.

Про особливості зйомки немовлят
Головна особливість зйомки новонароджених і немовлят — зміна тривалістю до 2–2,5 години. Час рахується з моменту приїзду дитини на майданчик. Півгодинний проміжок робиться для непередбачених моментів (годування, заспокоювання, переодягання тощо). Найчастіше це будуть 10–15 хвилинні виклики в кадр, коли вже все з усіма відрепетирувано й готується безпосередньо до зйомки. Між репетиціями й перестановками техніки мама з малюком відпочиває. Це відбувається в тих випадках, коли в немовляти більш ніж одна сцена. Це специфічні проєкти, де малі діти є майже головними героями. Ну а в 90% випадків ваша зйомка закінчиться швидше, ніж ви встигнете щось зрозуміти. Приїхали, виписалися з пологового будинку, або народилися, покаталися парком у візочку — і поїхали додому. Якщо за виробничими потребами немовля потрібне для зйомок понад дві години, це окремо обговорюється з батьками. Відповідно й оплата здійснюватиметься в розрахунку кожні дві години — зміна.

Жанри: Поради

Добірки: Виховання дітей

  • ISBN 978-617-7973-78-1
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 232
  • Рік випуску 2021

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

125 грн

Доступно у форматах

mobi
epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Наталія Дорошенко

Наталія Дорошенко — кастинг-директорка з 12-річним досвідом у кіноіндустрії, мама трьох доньок. Працювала в понад 100 проєктах із тисячами дітей від 0 до 16 років, які знімалися як у масових сценах, так і в головних ролях. Для багатьох із них ця співпраця стала початком кінокар’єри. Наталія також бігає півмарафони і грає на саксофоні. 

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт