Кошик
Thumbnail Image 1

Як говорити з дітьми про гроші

Автор: Рон Лібер

Розмовляти з дітьми про гроші — для багатьох батьків це незручна або закрита тема. Ми або боїмося, що виростимо закоренілих матеріалістів, або просто соромимося говорити відверто. Але фінансова грамотність — це дуже потрібна навичка в житті не тільки дорослої людини, а й підлітка. Крім того, за допомогою цих розмов можна прищепити дитині цінності, які вийдуть далеко за межі матеріальних стосунків, — щедрість, дбайливість, допитливість, терпіння й ощадливість. У якому віці говорити про гроші? Як визначити й пояснити, що таке «забагато» або «достатньо»?

Книжка для всіх, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням, для батьків, викладачів та психологів.

Автор цієї книжки показує, як розмовляти про кишенькові гроші, підробіток, подарунки, покупки телефонів, планшетів чи іграшок, а також про уміння заощаджувати, ділитися й витрачати.Ця книжка допоможе запровадити уроки фінансової грамотності у вашій сім’ї. Associated Press


Ми хочемо виховати дітей із хорошими цінностями, та часто забуваємо говорити з ними на фінансові теми. Ця цікава й важлива книжка відкриває для нас нові можливості, щоб наступне покоління ще краще, ніж ми, подружилося із грошима. Ґретхен Рубін, авторка книжки «Проект Щастя» 

Жанри: Психологія

Добірки: Виховання дітей

  • ISBN 978-617-7682-65-2
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Переклад Антоніна Ящук , Казимир Мужановський
  • Рік випуску 2019

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

115 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Рон Лібер

Рон Лібер – американський журналіст, фахівець з фінансів, колумніст New York Times, автор книг на фінансову тематику. З 2002 по 2007 рік Лібер працював у видавництві відомої газети The Wall Street Journal, а також був головним редактором сайту FiLife.com. 

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт