Кошик
Thumbnail Image 1

Алхімія. Як народжуються шалені ідеї

Відкиньте логіку і будьте, як Рорі Сазерленд!

Усе нелогічне дуже ефективно спрацьовує в житті, рекламі та бізнесі. І хоча в сучасному маркетингу й рекламі дедалі частіше спираються на великі дані й логіку покупців, усе ж таки популярність бренду визначає несвідома та ірраціональна поведінка людей. Автор на тематичних прикладах розкриває закони людського сприйняття, пояснюючи, чому нелогічні, несмачні та незручні продукти стають хітами.

Для маркетологів, рекламістів, піарників, креативників та власників бізнесів, а також для всіх, хто хоче навчитися мислити нестандартно.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ
У цій книжці легенда у світі реклами Рорі Сазерленд на основі свого 30-річного досвіду переконує, що варто вийти за межі стандартного мислення й вузької логіки. Також Сазерленд доводить: успішні компанії часто завдячують своїм результатом магічному ключику, підібраному до людської психології. 

Це проривна книжка. Алхімію можна застосовувати до всього в житті. Крім того, текст з біса смішний. Насім Талеб, автор бестселерів «Чорний лебідь» і «Антикрихкість»

Сазерленд — майстер сучасної реклами. Times

Жанри: Бізнес-книга

Добірки: Кращі книги для маркетологів

  • ISBN 978-617-7730-88-9
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Переклад Антоніна Ящук
  • Рік випуску 2021

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

150 грн

Доступно у форматах

mobi
epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Рорі Сазерленд

Рорі Сазерленд — британський автор, спікер, лекції якого на TED мають 8,5 мільйонів переглядів. Віцепрезидент «Ogilvy», одного з найбільших рекламних агентств, чиї 132 представництва знаходяться у 83 країнах світу. Належить до найцікавіших та найвпливовіших людей у сфері бізнесу (за версією «Guardian»). 

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт