Кошик
Thumbnail Image 1

Чому Азії вдалося

У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні складники успішної економіки: сільськогосподарську політику, промислове виробництво і розподіл фінансування. У прицілі авторської уваги Японія, Південна Корея, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам і Китай. Аналізуючи бізнес цих країн, автор показує, що спрацювало в Азії, а що ні.

Для усіх, хто цікавиться економікою, політикою і хоче побудувати власний бізнес, врахувавши уроки найдинамічнішого регіону світу.

 

Стадвелл руйнує міфи про розвиток східноазійських країни і докладно описує становлення їхніх економічних систем. Пропрацювавши 20 років репортером в цьому регіоні, він як ніхто інший зумів показати, чому Китай, Японія, Тайвань і Південна Корея змогли досягнути динамічного розвитку, а інші ні.

Стадвелл, розумний бізнес-журналіст, дає конкретні відповіді на питання, а не розмірковує про абстрактні матерії у стилі «з одного боку так, а з другого інак». Він викладає просту формулу, що складається з трьох частин: 1) створення умов для дрібного фермерства; 2) використання сільськогосподарських залишків для формування експортної бази; 3) державний контроль маленьких фермерських господарств та орієнтованого на експорт сільського господарства.

Білл Ґейтс

Теза Стадвелла смілива, аргументи переконливі, а стиль задерикуватий.

Financial Times

 

Про проект:

Ця книжка побачила світ завдяки спільним зусиллям Фонду Василя Хмельницького K.Fund та видавництва «Наш Формат». Наш проект спрямований на розвиток бізнес-літератури, адже ми хочемо, щоб українською мовою були видані найкращі  зразки ділової літератури.

 

Кожна наша книжка — це унікальний контент, який розповідає про  нестандартні погляди, підходи, ідеї, рішення, які можна застосовувати в Україні. Автори наших книжок — визнані експерти у своїх галузях. Не менше, ніж зміст для нас важлива висока якість тексту, тому ми стежимо за тим, щоб жвавість та цікавість мови оригіналу не губилася при перекладі, а книжку було оформлено відповідно до найкращих сучасних стандартів.

Жанри: Бізнес-книга Науково-популярна література

  • ISBN 978-617-7388-10-3
  • Видавець Наш формат
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 448
  • Рік випуску 2017

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

99 грн

Доступно у форматах

azw3
epub
mobi
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Джо Стадвелл

Джо Стадвелл — доктор наук, викладач Кембриджського університету, блогер і публіцист. Працював директором консалтингового агентства Dragonomics, головним редактором China Economic Quarterly. Відомий працями про особливості бізнесу у Східній Азії.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт