Кошик
Thumbnail Image 1

Джен Эйр. Учитель. Эшворт

Три самые романтичные истории великой английской писательницы — под одной обложкой! Роман «Джен Эйр» вошел в золотой фонд мировой литературы. В поисках лучшей доли сирота Джен становится гувернанткой в богатом поместье и понимает, что ее хозяин, мистер Рочестер, скрывает какую-то тайну... «Учитель» — первое произведение Бронте, опубликованное только после ее смерти. Это история любви молодого учителя и его воспитанницы. Также в издание вошел неоконченный роман «Эшворт».

Жанри: Зарубіжна класика Книги про кохання

Добірки: Яскраві жіночі образи у літературі Читати підліткам

  • ISBN 9789661444583
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2012

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

100 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Також у цій добірці

Це про добро і зло. Про справжній талант і справжнє кохання. Про силу і слабкість людських душ. Про вічне. Геніальний роман геніального майстра.
"Скарлетт - це не про мене. Чи про мене?.. … Подумаю про це завтра ;) Мій улюблений роман про справжню жінку, справжнього чоловіка, справжнє кохання. Скільки разів читала, стільки й ридала ))"
Свого часу ця історія справила на мене враження. Гра на виживання. 100 учасників, молодих хлопців, йдуть заздалегідь визначеним маршрутом. Але варто комусь зупинитися, чи просто сповільнити ходу, на нього чекає розстріл. До кінця дійде лише один й він отримає все. Кожного разу, як беремо участь у черговому трейл рані чи пригодницьких перегонах, згадую цей роман і уявляю себе у цій грі )

Емпати

Метт Кауліц

190 грн

Бестселер

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт