Кошик
Thumbnail Image 1

Эшли Белл

Автор: Дін Кунц

• Роман назван триллером года

• Бестселлер The New York Times

• Более 15 произведений автора экранизированы

• Книги Дина Кунца переведены на 38 языков

Триллер года, который обязательно нужно прочесть любителям темного психологического саспенса! Узнав, что впереди лишь один год жизни, молодая начинающая писательница Биби Блэр ответила: «Посмотрим!». И на следующее утро проснулась здоровой, шокировав лучших врачей… Таинственная незнакомка поставила Биби невероятное условие ее исцеления: ей нужно спасти от смерти Эшли Белл. Но кто она такая? Где ее искать? И какая неведомая опасность ей грозит? Счет идет на часы… мира.

Жанри: Сучасні зарубіжні автори Трилери, жахи

Добірки: Жахітливі жахіття до Гелловіну

  • ISBN 978-617-12-2167-3
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Дін Кунц

Дін Кунц — неперевершений майстер психологічного триллеру. Його шлях до літературної слави був непростий: від простого хлопчика з бідної родини, якому батько-алкоголік забороняв брати до рук книги, до одного з найуспішніших письменників.

Інші книги автора

Також у цій добірці

Детективи, трілери, темний ліс. Перша яскрава шкільна любов була у всіх у житті, але головна героїня вже доросла, проте забути цю любов не може. Вона - явний клієнт психоаналітиків, психологів, а може й і психіатрів (так вважатиме поліція). І все ніби ясно, але... Але ж як завжди - є інші таємні мотиви, "добрі" недобрі подружки, недосказаність, страшні таємниці минулого. Вічна тема "казати-неказати", "горда або кохана", "любить не любить". Фінал несподівано не "happy", що дуже дивує, адже загалом - звичайний сценарій для звичайної голівудської стрічки "вихідного дня" :) Беріть з собою у мандрівку - або зацікавитесь сюжетом і не збагнете, як долетіли, або добре заснете після перших десяти сторінок :)

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт