Кошик
Thumbnail Image 1

Госпожа Бовари

Эмму Бовари, молодую и весьма привлекательную жену лекаря, тяготит семейная жизнь. Даже рождение дочери не пробудило в ней теплых чувств к мужу. Эмма грезит о любви, которую описывают в романах, о безрассудной страсти. Она стремится к чувственным наслаждениям, и встреча с юным помощником нотариуса Леоном Дюпюи еще больше распаляет в ней стремление к внебрачным связям. Но что может дать ей неопытный юнец? Любовником Эммы становится зрелый красавец Рудольф Буланже, известный сердцеед. С ним она познаёт мир запретных удовольствий, цена которых окажется слишком высокой…

Жанри: Зарубіжна класика

Добірки: Яскраві жіночі образи у літературі

  • ISBN 978-617-12-6155-6
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2019

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

120 грн

Доступно у форматах

epub
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Гюстав Флобер

Гюстав Флобер - великий французький письменник, чия творчість вплинула не лише на французьку, але й на світову літературу.

Також у цій добірці

Це про добро і зло. Про справжній талант і справжнє кохання. Про силу і слабкість людських душ. Про вічне. Геніальний роман геніального майстра.
"Скарлетт - це не про мене. Чи про мене?.. … Подумаю про це завтра ;) Мій улюблений роман про справжню жінку, справжнього чоловіка, справжнє кохання. Скільки разів читала, стільки й ридала ))"

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт