Кошик
Thumbnail Image 1

Гравець 1: що з нами станеться

Скільки потрібно часу, щоб життя людини повністю змінилося? А кількох людей? А всього людства? Дуглас Коупленд пропонує свій варіант і показує, що може статися лише за п’ять годин. Рік — бармен-невдаха. Люк — пастор-утікач. Рейчел намагається знайти когось, хто може стати батьком її дитини. Карен приїхала на інтернет-побачення з Ворреном, який нікому не подобається. Ще є сучасний проповідник, що вміє красиво говорити і спритно виманювати гроші. І є неймовірна, жахлива катастрофа, яку неможливо пояснити з невеличкого коктейльного бару, де зникли Інтернет, електрика і вода. І від усіх небезпек захищають лише поспіхом забарикадовані двері. За ці п’ять годин герої переосмислять усе своє життя, відкриють у собі нові, ще досі невідомі почуття і, можливо, Бога. Зрештою, що таке Бог для купки людських створінь перед обличчям кінця світу?

Дуглас Коупленд у романі «Гравець 1: що з  нами станеться» досліджує сучасні кризи часу, людську ідентичність, суспільство, релігію та загробне життя. Книга задає стільки запитань, скільки відповідей,  тим самим читачі розуміють,  що ми перебуваємо в новій фазі існування як вид — і що немає повороту назад.

Жанри: Фантастика Трилери, жахи

Добірки: Моторошні історії - Геловінська добірка

  • ISBN 978-617-09-6077-1
  • Видавець Фабула
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 256
  • Рік випуску 2020

Відгуки про книгу

Григорій 22.01.2021 21::

Можливо, із цієї книжки міг-би вийти пристойний фільм, при умові, що сценарист залишить тільки ідею та не буде притримуватися подій, описаних автором. Книга сама по собі - муторна, місцями зарозуміла, депресивна та не страшна. Мені не сподобалося. Можливо, іншим пощастить більше.

Купити книгу

190 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Дуглас Коупленд

Дуглас Коупленд (1961) — канадський письменник.

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт