Кошик
Thumbnail Image 1

Кілька років зими

Це — історія про світ, де фантазувати заборонено. Де казкарство карається, а бути письменником — це не тільки безглузде, але й небезпечне для життя заняття. Де непокірних засилають в страшну «Зону Мороку» або катують перед загадковим «Сірим екраном»… Але не все так безнадійно, як здається, коли з’являються однодумці… І наприкінці всього буде початок.
Головний герой Іван — письменник-казкар, який давно кинув писати. Розчавлений безжальною системою, зневірений у житті, він випадково зустрічає жінку з волоссям кольору помаранча. З її допомогою він згадує забутий присмак чуда та своє призначення писати. Та знаходить в собі сили подолати систему. З цього моменту, власне, і починається справжня історія героя…


Маріанна Маліна, письменниця: Твір заслуговує на пильну увагу читачів та критиків. Можливо, ми станемо свідками народження свого власного українського Маркеса. До того ж, роман закінчується дуже несподівано й читати його, безперечно, справжнє задоволення!

  

Жанри: Пригоди Фентезі

Добірки: В очікуванні зимових свят

  • ISBN 978-966-663-358-6
  • Видавець Кальварія
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 240
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Roman Onyshchenko 24.12.2017 0::

Почитайте цю книгу - кожен знайде там свою притчу. Мені найбільше сподобалася про Будинок. Ну і фінальна сцена "Під мостом" - це і страшно, і огидно, і гарно, і вселяє надію. І написано так, що текст поглинає тебе з головою, а потім ще декілька днів ходиш під враженням. Але щоб зрозуміти зв'язок між притчами і фіналом - читати треба усе, бо автор створи справжній містичний пазл, який до купи має скласти саме читач. Що стосується "реальної" частини оповіді (дія постійно чергується то в "вигаданому" світі, то в "реальності") - вона більш проста, ненавантажена, дозволяє розгрузитися після містики притч. Рекомендую!

Купити книгу

35 грн

Доступно у форматах

epub
pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Валентин Терлецький

Валентин Терлецький — письменник, журналіст, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор програми «Козацька звитяга»

Інші книги автора

Вхід на сайт