Кошик
Thumbnail Image 1

Книга Аарона

Автор: Джим Шепард

За стеной гетто бушуют эпидемии, голод, холод, каждую минуту грозит смерть от нацистской пули… Роман Джима Шепарда «Книга Аарона», награжденный в 2016 году медалью Софи Броуди за достижения в еврейской литературе, переносит читателей в атмосферу варшавского гетто, чтобы от лица восьмилетнего мальчика рассказать его выдающуюся историю. Скупой на ласку отец, вечно занятая работой мать, больной брат — восьмилетний Аарон предоставлен самому себе, как и все его сверстники из бедного района Варшавы. Только один человек на этих улицах заботится о детях — Януш Корчак, Старый Доктор из сиротского приюта. Когда с приходом нацистов евреи окажутся в смертельной ловушке гетто, Аарон будет изо всех сил, до последнего бороться за жизнь своей семьи и за жизнь доктора, отдавшего свое сердце детям.

Жанри: Сучасні зарубіжні автори Історична книга

Добірки: Книги про Другу світову війну

  • ISBN 978-617-12-1838-3
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

35 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Також у цій добірці

Я не дуже люблю книги про війну, але зважила на кількість схвальних відгуків від людей, до чиєї думки прислухаюсь, і таки прочитала. Ні, проковтнула. І отримала величезну насолоду. Ця книга не може залишити байдужим. Захоплюючий сюжет, зворушлива історія, чудова мова. І вона точно не про війну у тому розумінні, яке ми вкладаємо у це поняття, згадуючи про військову літературу, включену до радянської шкільної програми. Цей роман про людей, про почуття, про долі і збіги. Читайте обов'язково!
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт