Кошик
Thumbnail Image 1

Кукольник из Кракова

Роман о великой силе доброты и дружбы, способных победить саму смерть. Волшебную Страну Кукол, где деревья гнутся под тяжестью карамельных яблок и даже солнечный свет имеет сладкий вкус ванильного крема, захватили полчища крыс. Пытаясь спастись, кукла Каролина бежит из своего пряничного домика и находит пристанище в магазине игрушек. У нее появляются друзья: Кукольник, который создает добрые игрушки, еврейская девочка Рена и ее отец. Страшная война приходит и в страну людей. Рене, как и другим детям, грозит гибель в газовой камере. Их еще можно спасти, и Каролина с Кукольником придумывают смелый, но смертельно опасный план. Однако чтобы доброе волшебство Кукольника свершилось, нужно поверить в чудо — и заплатить очень высокую цену…

Так о трагедии Холокоста не писал никто… «Кукольник из Кракова» — книга в духе «Мальчика в полосатой пижаме» и «Воровки книг» — это волшебная сказка о великой силе доброты и самопожертвования.

Жанри: Історична книга Дитяча література

Добірки: Читати підліткам Книги про Другу світову війну

  • ISBN 978-617-12-1853-6
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

47 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Також у цій добірці

Я не дуже люблю книги про війну, але зважила на кількість схвальних відгуків від людей, до чиєї думки прислухаюсь, і таки прочитала. Ні, проковтнула. І отримала величезну насолоду. Ця книга не може залишити байдужим. Захоплюючий сюжет, зворушлива історія, чудова мова. І вона точно не про війну у тому розумінні, яке ми вкладаємо у це поняття, згадуючи про військову літературу, включену до радянської шкільної програми. Цей роман про людей, про почуття, про долі і збіги. Читайте обов'язково!
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт