Кошик
Thumbnail Image 1

Не йди

Головний книжковий хіт початку XXI століття. Не буває нещасного кохання. Буває важке, гірке, божевільне й смертельно небезпечне. Його кохання було безумством. Нестримна пристрасть до нещасної нужденної емігрантки спалахнула в серці успішного лікаря і чудового сім’янина. Він кохав і ненавидів її, хотів покинути – і не міг. А вона обожнювала цього безжального чоловіка, чекала і щоразу дарувала йому свою ніжність. Та життя поставило його перед вибором, і він зрікся її. Лише пізніше він зрозумів, що втратив, і дізнався про самого себе те, про що волів би не знати…

Жанри: Книги про кохання

Добірки: Історії кохання

  • ISBN 978-617-12-1334-0
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ua
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

47 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Маргарет Мадзантіні

Італійська кіноактриса й письменниця. Донька письменника Карло Мадзантини та ірландської художниці Анне Доннеллі, народилась в Дублині 27 жовтня 1961 года. 

Інші книги автора

Якщо ви маєте традиційну сексуальну орієнтацію, і вам хочеться почитати щось пікантне, незвичайне, невластиве вам, то «Сяйво» - саме те, що треба. Ви матимете душевне потрясіння, і цілий калейдоскоп вражень і відчуттів: від ніжності і любові до жалю і огиди. Роман про життя двох геїв, про їх поневіряння, невизначеність, невпевненість. Такі різні життя, у різних країнах, з іншими жінками, але крізь простір між ними проходить тонка нерозривна лінія. Це такий собі книжковий шок. Мадзантіні – сильний автор. «Ганьба тому, хто міг би знайти щось нове і цього не зробив! Треба мати мужність бачити безсоромність і мерзенність, дивитися в обличчя оманам. Вони приходять до тебе, щоб відкрити нову правду…»

Також у цій добірці

Я не дуже люблю книги про війну, але зважила на кількість схвальних відгуків від людей, до чиєї думки прислухаюсь, і таки прочитала. Ні, проковтнула. І отримала величезну насолоду. Ця книга не може залишити байдужим. Захоплюючий сюжет, зворушлива історія, чудова мова. І вона точно не про війну у тому розумінні, яке ми вкладаємо у це поняття, згадуючи про військову літературу, включену до радянської шкільної програми. Цей роман про людей, про почуття, про долі і збіги. Читайте обов'язково!
Не дивлячись на незвичайний науково-фантастичний сюжет, це книга про звичайне справжнє кохання. Про буденну родину з кавою, рогаликами, дрібними сварками та великими трагедіями з одного боку, і про чоловіка та жінку, що не просто кохають, а ніби створюють одне одного й те єдине спільне ціле, яким є їх життя. Про спорідненість душ. Оригінальний, романтичний і вишуканий роман.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт