Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Нескінченне відлуння

Минуле іноді повертається, щоб убити...

          Минуло десять років, відколи в горах після сходу лавини зник найкращий друг головної героїні. Увесь цей час їй не дає спокою нестерпне почуття провини, тому, коли одного дня Симона бачить у вікно кафе чоловіка, який наче дві краплі води схожий на нього, її охоплює справжня паніка. Чому він повернувся саме зараз? Де пропадав весь цей час? І які насправді його наміри? Чи це хтось інший під виглядом загиблого намагається дати їй зрозуміти, що ніщо не забуто, і тепер на неї очікує покарання?

          Того ж дня Симона знайомиться з молодим архітектором, між ними зав'язуються романтичні стосунки. На жаль, насолодитися ними вона не може повною мірою, оскільки привид з минулого не збирається давати їй спокій, постійно нагадуючи своєю присутністю про трагедію. То його тінь промайне в супермаркеті, де вона робить покупки. То людина в чорному пальті стоїть на тротуарі просто в кількох метрах. І це змушує Симону нервувати ще більше. Її подруга Діана намагається переконати дівчину, що це лише її уява. Проте, коли Симона дізнається про загибель третього друга, який був з ними в горах, вона розуміє, що скоро прийде і її черга.

Жанри: Трилери, жахи

Добірки: Бестселери 2019 Бестселери карантину

  • Мова ua
  • Рік випуску 2019

Відгуки про книгу

Альона 29.11.2019 11::

Книга "Нескінченне відлуння" відволікла мене трохи від моїх печальних думок. Неможливо відірватися від читання, настільки затягує сюжет та динамічні події. Прочитавши першу книгу Ірини Смолич "Пісок у скланці", я зовсім не вагалася з придбання іншої книги. І хоча я не дуже люблю електронний формат, але тут я пішла за автором, бо вона дійсно дуже цікаво пише. Можна сказати, що сюжет реалістичний та часом викликає мурахи. Всі деталі так витримані і описані, що фантазія лише малює їх у образах: той білий пухнастий килим, напис, бетонна кімната, вазон з квіткою, навіть історія з собакою Арчі з далекого минулого. Коли книга не залишає читача байдужим, значить автору вдалося достукатися до твого серця. Так, вдалося не тільки почути та прочитати те, що було між стрічок, але й розбудити, стривожити, схвилювати. Я залюбки чекатиму на паперовий варіант, щоб погортати її нові, пахнючі типографською фарбою, сторінки, щоб додати цю книгу до мої невеличкої, але такої улюбленої бібліотеки. Дякую за враження та емоції.

Питер 21.10.2019 21::

Сподобалося! Було круто. І дуже несподівана кінцівка - до останнього трималася інтрига.

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

epub
fb2
pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ірина Смолич

Мене захоплює все, що дарує натхнення. Фотографія, письменство, спостереження за природою в її первісному вигляді. І, звісно ж, проста людина зі всіма її вадами, слабкостями, турботами. Саме людина дає мені поживу для роздумів, і я наче мандрівник йду дорогою її життя, ніколи не знаючи, куди мене це приведе.

Також у цій добірці

Цікава книга, читається на одному диханні, змушує замислитися й залишається в пам'яті. Дякую авторові!

Раніше переглядали

Вхід на сайт