Кошик
Thumbnail Image 1

Симпатик

Роман — лауреат Пулітцерівської премії за художню літературу 2016 року!

• Книжка року за версією The New York Times, Wall Street Journal

• Твір нагороджено 8 преміями, серед яких «Едгар», «Ендрю Карнегі» та Пулітцерівська премія

• Незабаром оригінальний серіал HBO. Одну з головних ролей виконує Роберт Дауні-молодший

 

Капітан в’єтнамської армії разом зі своїми співвітчизниками перебирається до Америки і починає нове життя. Але для нього воно — подвійне, дволике. Він шпигун. Шпигун змалечку, бо народився від француза і в’єтнамки. Він європеєць, але вчився у Каліфорнії, тому з малих літ був подвійним агентом. Його переслідує власна роздвоєність. Війна капітана — духовна. Аби не зрадити своїх переконань, він змушений піти проти найдорожчих людей… На чиєму він боці насправді?

Захопливий шпигунський роман і зворушлива розповідь про любов, дружбу, людські ідеали та підступну зраду.

Жанри: Сучасні зарубіжні автори

Добірки: Пулітцерівська премія Бестселери The New York Times Шпигунський роман Серйозні романи для вдумливого читання Екранізації 2024

  • ISBN 9786171504516
  • Видавець КСД
  • Мова ua
  • Рік випуску 2023

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

210 грн

Доступно у форматах

epub
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

В’єт Тан Нґуєн

В’єт Тан Нґуєн — американський письменник в’єтнамського походження. Його дебютний роман «Симпатик» став справжньою літературною сенсацією. Книжка визнана бестселером 2015 року за версією The New York Times, а роком пізніше відзначена Пулітцерівською премією. У 2016 році письменник одержав медаль Ендрю Карнеґі та премію Едґара Аллана По за найкращий дебют. Роман називають іммігрантською історією, яку розповіла людина двох свідомостей і двох країн: В’єтнаму і США.

Також у цій добірці

"Скарлетт - це не про мене. Чи про мене?.. … Подумаю про це завтра ;) Мій улюблений роман про справжню жінку, справжнього чоловіка, справжнє кохання. Скільки разів читала, стільки й ридала ))"
Спішу поділитися враженнями від щойно прочитаної книги. «Моя неймовірна подруга» Елени Ферранте. Це перша з чотирьох книг циклу «Неаполітанські романи». Почнімо з того, що я обожнюю Італію. Навіть ту, що без прикрас. Саме в такому місці, у бідному районі Неаполю 50-х, відбуваються події. Історія двох подруг, що пронесли цю дружбу із дитинства і через все життя. І так, звичайно, суперництво, заздрощі, хлопці, і при цьому відчуття неймовірної духовної близькості і потреба одна в одній. І так, все дуже емоційно, це ж італійці! Гарна книга, атмосферна, торкає за душу, викликає спогади, якусь, навіть, ностальгію за дитинством. Рекомендую. І з нетерпінням чекаю на продовження.
Отримала величезне задоволення від прочитання. Події відбуваються у студентському містечку у холодному засніженому Вермонті. П'ятеро друзів, студентів-філологів, що вивчають давньогрецьку мову та тримаються осторонь звичайного студентського життя, адже вважають себе інтелектуальною елітою та сповнені відчуттям власної обранності. Вони читають в оригіналі Гомера, цитують Ілліаду, ведуть філософські бесіди й шукають межі людського розуму. І вже на перших сторінках роману вони холоднокровно та сплановано вбивають одного зі своїх товаришів. Весь подальший сюжет - осмислення, через багато років, подій, що призвели до цього жахливого вчинку і того, яким чином цей злочин вплинув на їхнє подальше життя. Блискучий глибокий психологічний роман, який буквально проживаєш разом з героями. І який ще довго потім не йде з голови.
Є книжки, які чудово пасують до ранкової кави і залишають по собі настрій на цілий день. Є книжки, які хочеться взяти з собою в дорогу. Є книжки, які читаєш, щоб розслабитися та переключити мозок. А є книги, які живеш. Отак я прожила Щигля, і ця книга тепер частина мене, мого життя. Про речі у житті людей, про мистецтво, про любов, про добро і зло... Роман не дає відповідей на питання про вічні цінності, скоріше породжує їх, наштовхує на роздуми.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт