Кошик
Thumbnail Image 1

Спасая Амели

Автор: Кеті Гольке

Эта трогательная книга, основанная на драматических страницах истории ХХ века, получила престижную премию Christy Award! По накалу страстей книгу сравнивают с романом «Ключ Сары» Татьяны де Ронэ! Лето 1939 года. Рейчел Крамер получает послание от подруги детства, из которого узнает поразительную историю. Женщина просит спасти ее глухую дочь Амели. Увлеченный идеей о чистоте арийской расы, отец, офицер СС Герхард Шлик, может лишить малышку жизни. Мать просит в письме вывезти Амели из нацистской Германии, чтобы дать ребенку шанс на будущее… Так начинается эта трогательная, душераздирающая история о спасении маленькой девочки. Вы станете свидетелями побега через всю Европу, преследования эсэсовцев и семейной трагедии. Роман основан на реальных событиях, о которых должен знать каждый.

Жанри: Пригоди

Добірки: Книги про Другу світову війну

  • ISBN 978-617-12-1703-4
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

48 грн

Доступно у форматах

epub
txt
rtf
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Також у цій добірці

Сучасні книги про війну дуже відрізняються від тих, якими ми були начитані у радянському дитинстві. Тоді - це історії подвигів радянських вояків на полях битв. Там було все зрозуміло - попереду враг, у руках - зброя, ми повинні перемогти. Сучасні книги, і Соловей - не виняток, розкривають щоденні трагедії життя звичайних людей під час війни не тільки на передовій. Дві сестри, Франція, окупація, Друга Світова війна. Два абсолютна різних характера. Одна - матір, яка заради виживання дітей піде на будь що. Життя з ворогом під одним дахом не врятує її від страшних страждань, але це єдиний шлях до порятунку. Інша - піде у Рух супротиву, врятує безліч життів та стане прикладом-легендою для багатьох. Але це теж не вбереже її від страждань та болю. Роман глибокий, трогає за душу, показуючи всі страхи війни та викликає питання до себе - а який шлях обрала би я? На що б вистачило сил? При всій важкості теми - читається з захопленням, рекомендую.
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт