Що робити, коли стратегія win-win не працює.
Якщо ви повернулися із чергових переговорів з відчуттям, що уклали взаємовигідну угоду, — задумайтеся. Вам пообіцяли максимально можливе, ви трохи поступилися, але очікуєте на перемогу в довгостроковій перспективі? Шкода, утім, ви спокусилися на невигідний компроміс. Тренер з переговорів Джим Кемп кидає виклик популярній стратегії win-win і стверджує, що за такої угоди переможці стають переможеними.
Для нaйшиpшoгo кoлa читaчiв, вcix, xтo xoчe нaвчитиcя aбo пoглибити нaвички вeдeння пepeгoвopiв у дiлoвиx cтocункax тa пoзa ними.
У цій книжці автор формулює 33 правила ведення перемовин, учить, як покроково спланувати дії на папері, та пояснює, чому варто спершу сказати неочікуване «ні» партнерам.
Ця книжка не вчить мистецтва й науки взаємних компромісів, а пропонує життєздатну альтернативу нинішньому панівному підходу до ведення перемовин. Говард Ротман, автор книжки «50 компаній, що змінили світ»
Чудова книжка із цінними порадами. Вона навчить оцінювати всі ресурси: час та енергію, гроші й емоційні інвестиції, а також супротивника. Booklist
Жанри: Бізнес-книга Психологія
Джим Кемп (англ. Jim Camp) – відомий американський коуч у сфері ділового спілкування, автор численних статей з питань організації комерційних переговорів. Пілот ВВС США, ветеран війни у В'єтнамі. Автор кількох спеціалізованих книг з успішного ведення переговорів. Засновник та президент Camp Negotiation Systems, міжнародної консалтингової компанії.
Отримуй інформацію про новинки
Відгуки про книгу
Будьте першим, хто залишить свій відгук!