Створюйте власні історії.
Усе на світі можна розповісти через історію. Хай би про що ви писали, інформація стане яскравішою й цікавішою, якщо загорнути її в такий формат. Саме історія, а не сухі факти допомагають емоційно залучити й переконати вашу аудиторію.
Для широкого кола читачів, всіх, хто хоче навчитися сторітелінгу, незалежно від мети: стати автором роману чи оповідання, створити влучний текст про товар чи послугу або просто зробити цікавий допис у фейсбуці.
У цій книжці Марк Лівін пояснює, як навчитися чути й бачити історії, поглибити власне розуміння тексту і захопливо писати. А ще наводить розмови з відомими українськими письменниками, рекламістами, журналістами, які розповідають про свої підходи до сторітелінгу й написання текстів.
Єдиний недолік цієї книжки — назва. Це мало би бути щось на зразок «Як вижити у XXI столітті», адже 70 % героїв рейтингу Time 2019 року сторітелери. Розповідати історії (для очей, вух і серця) у час, коли світом керують потоки інформації, стає головною навичкою. Бо, як казав Тіріон Ланістер, «немає у світі нічого могутнішого за хорошу історію». Андрій Баштовий, співзасновник Громадського, головний редактор The Village Україна
Що спільного в Бога, Вінні-Пуха, героїв «Гри престолів», Річарда Фарсона (і хто це, до речі?) та вашої бабці? Марк Лівін знає, що це — історії. Він зібрав про них усе, що йому відомо на цю мить, і доповнив веселими, близькими й доступними прикладами, які можна прочитати в книжці або знайти за QR-кодами. Катерина Бабкіна, українська письменниця
Читаю книжку Марка Лівіна з благоговінням, бо бачу, що його розуміння історії дивовижно відповідає моєму. Збіг? Думаю, ні. Сторітелінг — точна наука, і ця книжка дає важливі орієнтири, як не збитися на цьому шляху. Любко Дереш, український письменник
ЦИТАТИ З КНИЖКИ
Про сторітелінг
У своєму найпростішому визначенні «сторітелінг» — це передача інформації за допомогою картинки. Логіка побудови така: спочатку ми узагальнюємо для себе те, що хочемо сказати, наприклад: «щастя — свідомий вибір». А тоді до цього твердження знаходимо факт- картинку, яка підкріплює нашу думку.
Чим відрізняється хороша історія від поганої
Хороша історія проводить людину однією сильною думкою (сюжетом) від початку до кінця, міксуючи аргументи різної глибини і не забуваючи при цьому виринати назовні. У поганих історіях головна думка втрачається, при цьому оповідь губиться в незрозумілій аргументації. Не забувайте, що заповідав Вітґенштайн: слова запускають у голові людей картинки об’єктів їхньої реальності.
Жанри: Науково-популярна література Поради
Марк Лівін — сучасний український письменник, блогер, журналіст, копірайтер, маркетолог, музикант. Лауреат книжкових премій, лектор та спікер конференцій, семінарів та літературних подій.
Отримуй інформацію про новинки
Відгуки про книгу
Будьте першим, хто залишить свій відгук!