Кошик
Thumbnail Image 1

Забытые

Автор: Діан Дюкре

• От автора бестселлеров «В постели с тираном» и «В постели с тираном 2. Опасные связи»

Еврейская девушка Ева и немка Лиза не были знакомы, пока не стали узницами концлагеря Гюрс на территории Франции. Жестокость надсмотрщиков, нечеловеческие условия жизни — казалось, все это должно сломить дух заключенных. Но неунывающая Ева предлагает подругам создать кабаре и выступать в бараках. И вот в холодных, тусклых, пахнущих смертью стенах концлагеря звучит живая музыка, поют звонкие девичьи голоса, жизнь торжествует… Однако после подписания мира между Германией и Францией часть заключенных должна отправиться в немецкий Аушвиц, где их ждет смерть. Лиза оказывается в списке. Расставаясь с Евой, она оставляет верной подруге самое ценное, что у нее есть, — своего младенца… Он должен выжить, чтобы понять, за что погибли его родители и миллионы других людей.

 

Жанри: Пригоди

Добірки: Книги про Другу світову війну

  • ISBN 978-617-12-4591-4
  • Видавець «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
  • Мова ru
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

69 грн

Доступно у форматах

epub
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Діан Дюкре

Діан Дюкре — французька письменниця, журналістка, філософ та історик, редактор документальних фільмів про історію Франції. Діан Дюкре майстерно використувує документальні відомості й факти в захоплюючому і динамічному сюжеті, що не відпускає. Її книги стають справжньою сенсацією.

Також у цій добірці

Я не дуже люблю книги про війну, але зважила на кількість схвальних відгуків від людей, до чиєї думки прислухаюсь, і таки прочитала. Ні, проковтнула. І отримала величезну насолоду. Ця книга не може залишити байдужим. Захоплюючий сюжет, зворушлива історія, чудова мова. І вона точно не про війну у тому розумінні, яке ми вкладаємо у це поняття, згадуючи про військову літературу, включену до радянської шкільної програми. Цей роман про людей, про почуття, про долі і збіги. Читайте обов'язково!
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт