Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Жуйка

Ця фантастична повість одночасно є алегорією сучасного світу, майбутнього та витоків першого й другого.
У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не став дорослим», цю історію не назвеш…
Читати andante.

 

Захватывающая антиутопия, – история одной мечты – дает свои ответы на многие вопросы времени. А то, что автор – не только писатель, но и художник, обогащает текст яркими образами и фантасмагориями. / Мітя Хопта, Ivona bigmir)net

 

Питань, насправді, виникає багато. Не з усім погоджуєшся, що пропонує авторка, не усе до кінця розумієш, не усе приймаєш. Але після "Жуйки" залишаються думки та емоції - а це ознака не тільки гарної фантастики, але і взагалі гарного твору. / UAGeek

 

Книжка увійшла до ТОП-10 новинок Форуму видавців від Espreso TV, ТОП-5 новинок осені від газети «Сегодня», 8 книжок, на які варто звернути увагу на Форумі видавців, від Радіо 24 й до 5-ти найцікавіших новинок «Форуму видавців» від Forbes.

 

Жанри: Фантастика Сучасна українська література

Добірки: Еспресо. Вибір читачів - 2017. Довгий список. Бестселери жовтня

  • ISBN 978-966-663-356-2
  • Видавець Кальварія
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 120
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Igor Bondar-Tereshchenko 14.03.2017 10:28:18

Чудова антиутопія, оригінально-авторська, але цілком в тренді – тривожних передбачень того, як буде, коли вже нічого не буде, і що ж нам допоможе вижити у цьому майбутньому небутті. Раджу до прочитання, хоч сама повість – серед найбільш згадуваних книжок року за рейтингом «Буквоїда».

Купити книгу

30 грн

Доступно у форматах

epub
pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Марія Козиренко

Марія Козиренко — харківська художниця і письменниця. Дипломантка міжнародного конкурсу «Гранослов», лауреатка обласного конкурсу «Молодіжний лідер року-2004» у номінації «Поет, письменник», переможниця та призерка багатьох місцевих та всеукраїнських літературних конкурсів, у тому числі мережевих.

Також у цій добірці

Не читайте у юному віці. До 30, а може краще до 40. Бо буде сумно. Це не звична історія "за кожним успішним чоловіком стоїть сільна жінка". Все набагато складніше. Так - є успішний чоловік. Так є його жінка - яка ніби у тіні, але ж насправді... Якщо почнете читати все ж таки - буде багато несподіванок, багато кохання у різних його проявах, драм великих та малих, багато сексу, іноді багато бруду. Буде історія незвичного браку - але ж якщо подумати - у кого брак можна назвати "звичним". Буде історія про "справжніх" друзів - але ж у кого хоч раз в житті не було зради кращого друга. Буде історія успіху - але хто ж не знає, який важкий шлях до нього. Буде трагедія неочікуванної самотності - але хто не був хоч раз самотнім навіть у кругу близьких та рідних. Все нібито незвично і банально одночасно - але заворожує, затягує, не відпускає. Отже - читайте, навіть до 30 :) Завжди краще переживати за чужі помилки та брати досвід у чужих трагедіях.

Марта Зіміна

Журналіст
Автор полагает, что все самые знаковые события, происходящие в мире, - войны, научные открытия, катастрофы, то есть события непредсказуемые и влекущие за собой определенные последствия – это Черные Лебеди. Книга, на первый взгляд, перегруженная и сложная для восприятия, благодаря нескольким аспектам вполне может стать настольной. Вы, при желании проработать прочитанное более глубоко, можете научиться отличать некоторое эмоциональное от реального, применять теории Талеба в реальной жизни, анализировать будущее ровно в той степени, как и осознавать его непредсказуемость.

Раніше переглядали

Вхід на сайт