Кошик
Thumbnail Image 1

Історія з шухляди

Автор: Олбер Андр

Усі розповідають, що їх історії починаються з чогось надзвичайно моторошного або величного, але чомусь ніхто не говорить про те, що є історії, які розпочинаються самі.

Людство спало, розважливо позіхаючи та тікаючи від темряви, спало, перевертаючись з одного боку планети на інший та вкриваючись природною ковдрою. Ніжно пестячись в обіймах сонця, воно, ніби новонароджене кошеня, рухалось уперед, піднімало очі вгору та молилось на кращу долю, фантазувало та мислило, творило та знищувало, кохало та ненавиділо, обожествляло нових героїв та зносило старі ідоли.

Проте в одну ніч усе змінилося. Замість ласки чорні небеса розпахнулися, обваливши на Землю всю свою лють, міць та силу. Небаченої краси червоний зорепад опустився на третю планету від Сонця, принісши із собою космічних загарбників, полум’я та кров. Разом з ними, невідомо звідки, ожили міфічні істоти та жахи дитинства, перетворивши, колись квітучу Землю, на поле бою.

Так розпочалася ця історія. Історія, де маленькі люди здатні на величні речі, а праведні бажання призводять до фатальних наслідків. Історія, яка поклала початок всьому тому, чим ми користуємося і нині. Та чи закінчилася вона?

Жанри: Пригоди Фантастика Фентезі

  • ISBN 978-617-7595-36-5
  • Видавець БукРі
  • Мова ua
  • Вік 18+
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

100 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Олбер Андр

Народився 12 липня 1991 року. Одружений. Як і всі, захоплююся футболом та читанням. У вільний час пишу вірші, тому виходить це робити все рідше.

Читаю майже завжди, як тільки випадає нагода: в автобусі, кудись ідучи, лягаючи спати. Із улюблених авторів – Патрік Ротфусс. Д. Р. Р. Толкіна так і не зміг осилити далі 10-20 сторінок, хоча підходив до його книг кілька разів, як, до речі, і Урсулу Ле Гуін.

Ідея написання даного твору прийшла зовсім випадково. Сама його назва, деякі персонажі та фінал, змінювалася декілька разів. Спочатку ліпив горщик, а на виході отримав кухоль 

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт