Кошик
Thumbnail Image 1

Перший кий Будича. Оповідання

Ця книжка оповідань завершує трилогію Анатолія Дністрового, події якої розгортаються у вигаданому автором містечку – Будичі.

«Сіра пейна», що є першою книжкою трилогії, розповідає про життя провінційної богеми – художників, натурниць і поетів.  У «Привидах» (друга книжка трилогії) туга за творчістю приводить головного героя в місто його юності, де все змінилося до невпізнанності. 

Новели й оповідання, які ввійшли до книжки «Перший кий Будича», продовжують розповідати історії Будича, їх часопростір триває із середини 1980-х до наших днів. Тут є бандитська більярдна та її відвідувачі кінця 1980-х, провінційні журналісти і школярі, дивакувата інтелігенція, пенсіонери-відлюдники…
 

Саме цими часовими, світоглядними зіткненнями автор маркує важливі моменти трансформації українського соціуму, дає можливість нам разом з ним зазирнути в ту чи іншу епоху.

Жанри: Сучасні українські автори Коротка проза, новели, оповідання

  • ISBN 978-617-8178-15-4
  • Видавець Віхола
  • Мова ua
  • Рік випуску 2024

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

135 грн

Доступно у форматах

epub
mobi
azw3
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Анатолій Дністровий

Анатолій Дністровий — письменник і художник. Автор понад 20 книжок поезії, прози, есеїстики, зокрема романів «Пацики», «Дрозофіла над томом Канта», «Б-52» та інших.

Після повномасштабного вторгнення Анатолій долучився до Сил оборони України, служить молодшим лейтенантом.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт