Кошик
Thumbnail Image 1

Пісок у склянці

Одного холодного осіннього вечора письменник Віктор Нетке закінчує новий роман і везе його своєму видавцеві. Дорогою починається сильна злива, і він підбирає на узбіччі старого, який представляється антикваром. Чоловік справляє дивне враження незвичайним одягом та загадковою манерою спілкування. Від нього віє таємницею, наче він зійшов зі сторінок старовинного роману. Віктор відчуває занепокоєння. А коли його автомобіль на слизькій дорозі збиває маленьку дівчинку, він розуміє, що ця зустріч невипадкова, і йому доведеться зустрітися зі справжнім божевіллям.

Жанри: Трилери, жахи

Добірки: Бестселери 2019

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 99
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Анна Матвеєва 29.03.2020 15::

Прочитала книгу протягом кількох годин! Также враження, наче подивилась захоплюючий фільм! Дуже цікавий сюжет, сам текст приємно читати.

Альона 07.11.2019 17::

Цікава історія, яка поступово заволодіє Вашою увагою до останнього слова. Зливаючись подумки з головним героєм, важко пояснити події та ситуації, які з ним трапляються. Містика перекликається з реальністю, сон з дійсністю, а сприйняття та почуття змінюються від хвилювання до очікування. Заплутаний сюжет та персонажі вражають своєю простотою та одночасно містифікованою поведінкою. Може сказати, що книга не залишить Вас байдужим, а подарує гамму почуттів від щемливого жалю до полегшення. Дякую Ірині за таку насолоду читанням. А новим читачам рекомендую проникнути у той вимір потойбіччя, який так майстерно описала Ірина.

Христина Кішик 08.06.2019 11::

Люблю смакувати хороші книги! Дякую авторці. Тримала мене від першого слова.

Галина Новосад 12.02.2019 16::

Захоплюючий сюжет, що не відпускає до останньої сторінки. Читачам, які потребують гострих відчуттів і додаткового адреналіну я щиро рекомендую "Пісок у склянці".

Марія Бобрик 04.02.2019 21::

Книга нагадує фільм "Початок". Багаторівневий сон у сні. Суміш марева з дійсністю. Страх прокинутись і опинитись не в тому вимірі. Не скажу, що мій улюблений жанр, але захоплююче чтиво

Svitlana 27.01.2019 13::

Дуже захоплююча історія! Неможливо відірватися! Якщо хочете затамувати подих и зануритися у пригоди - читайте, не пожалкуєте!

Питер 17.07.2018 19::

Завжди приємно відкрити для себе нового автора. І автор не розчарував. Від книги відірватися просто неможливо! Рекомендую шанувальникам містичних сюжетів і непередбачених розв'язок.

Купити книгу

80 грн

Доступно у форматах

epub
mobi
fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ірина Смолич

Мене захоплює все, що дарує натхнення. Фотографія, письменство, спостереження за природою в її первісному вигляді. І, звісно ж, проста людина зі всіма її вадами, слабкостями, турботами. Саме людина дає мені поживу для роздумів, і я наче мандрівник йду дорогою її життя, ніколи не знаючи, куди мене це приведе.

Інші книги автора

Також у цій добірці

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт