Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Пісок у склянці

Якщо одного разу вам пощастить підібрати на нічній дорозі незнайомця у дивному одязі та з загадковою манерою говорити, наче він зійшов зі сторінок старовинного роману, будьте впевнені, рано чи пізно ви почнете втрачати контроль над власним розумом, а все ваше життя перетвориться на суцільне пекло…

Одного холодного осіннього вечора письменник Віктор Нетке закінчує свій новий роман та вирушає до редактора і за сумісництвом кращого приятеля Марка Гудвіна, щоб показати йому рукопис. По дорозі починається сильна злива, і Віктор підбирає на узбіччі людину похилого віку, яка представляється антикваром. З самого початку старий справляє дивне враження своїм незвичайним одягом та загадковою манерою розмовляти - в усьому його вигляді відчувається дещо таємниче, наче він зійшов зі сторінок старовинного роману. Всередині Віктора наростає занепокоєння. А коли його автомобіль на слизькій дорозі збиває маленьку дівчинку, він розуміє, що ця зустріч дійсно невипадкова і йому доведеться зустрітися зі справжнім божевіллям...

Жанри: Трилери, жахи

Добірки: Моторошні історії Бестселери 2019

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 99
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Анна Матвеєва 29.03.2020 15::

Прочитала книгу протягом кількох годин! Также враження, наче подивилась захоплюючий фільм! Дуже цікавий сюжет, сам текст приємно читати.

Альона 07.11.2019 17::

Цікава історія, яка поступово заволодіє Вашою увагою до останнього слова. Зливаючись подумки з головним героєм, важко пояснити події та ситуації, які з ним трапляються. Містика перекликається з реальністю, сон з дійсністю, а сприйняття та почуття змінюються від хвилювання до очікування. Заплутаний сюжет та персонажі вражають своєю простотою та одночасно містифікованою поведінкою. Може сказати, що книга не залишить Вас байдужим, а подарує гамму почуттів від щемливого жалю до полегшення. Дякую Ірині за таку насолоду читанням. А новим читачам рекомендую проникнути у той вимір потойбіччя, який так майстерно описала Ірина.

Христина Кішик 08.06.2019 11::

Люблю смакувати хороші книги! Дякую авторці. Тримала мене від першого слова.

Галина Новосад 12.02.2019 16::

Захоплюючий сюжет, що не відпускає до останньої сторінки. Читачам, які потребують гострих відчуттів і додаткового адреналіну я щиро рекомендую "Пісок у склянці".

Марія Бобрик 04.02.2019 21::

Книга нагадує фільм "Початок". Багаторівневий сон у сні. Суміш марева з дійсністю. Страх прокинутись і опинитись не в тому вимірі. Не скажу, що мій улюблений жанр, але захоплююче чтиво

Svitlana 27.01.2019 13::

Дуже захоплююча історія! Неможливо відірватися! Якщо хочете затамувати подих и зануритися у пригоди - читайте, не пожалкуєте!

Питер 17.07.2018 19::

Завжди приємно відкрити для себе нового автора. І автор не розчарував. Від книги відірватися просто неможливо! Рекомендую шанувальникам містичних сюжетів і непередбачених розв'язок.

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

epub
fb2
pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ірина Смолич

Мене захоплює все, що дарує натхнення. Фотографія, письменство, спостереження за природою в її первісному вигляді. І, звісно ж, проста людина зі всіма її вадами, слабкостями, турботами. Саме людина дає мені поживу для роздумів, і я наче мандрівник йду дорогою її життя, ніколи не знаючи, куди мене це приведе.

Також у цій добірці

Гей, дівчата, а ну кажіть, ви який гріх? Може Ревність чи Лінь? Лють або Жадоба? Насолода або Ненаситність? Чого це всі зашарілися, чого це не про вас? Рекомендую обирати Хтивість та читати роман ;) Авторка вважає, що всі гріхі - то гарнюні-дівчата і що Хтивість - найголовніший гріх, бо ж чому б вона призначила цю гріхиню головною героїнею? ;) Звісно, книга наповнена банальними історіями - як людина грішить і як потім розплачується за свій гріх. Банально - не значить не цікаво, банально - значить, що всі ми є учасниками таких історій. Цікаво ще й тому, що живуть згадані красуні-дівчата-гріхині у квартирі на Саксаганського та спонукають людей грішити у нашому рідному сучасному весняному Києві. І все в них виходить прекрасно - бо люди грішать та бажають грішити далі - але тут Хтивість закохується і починається... Кохання, звісно, перемагає в кінці кінців. Because all you need is love. Але всю книгу якось іде приспів, що гріхи - то не так вже і погано, і вони - рушійна сила еволюції, і без них ми б так повно не відчували те добре, що маємо. Не згодна з цим, іноді ціна розплати за гріх - ну дуже висока, не вартує він таких жертв. А радіти життю, щастю, своєму коханню можливо і без порівнянь.... І творити - від натхнення, а не заздрості... Можете зі мною не погоджуватись. Гей, дівчата, а ну кажіть, ви який гріх? Може Ревність чи Лінь? Лють або Жадоба? Насолода або Ненаситність? Чого це всі зашарілися, чого це не про вас? Рекомендую обирати Хтивість та читати роман ;) Авторка вважає, що всі гріхі - то гарнюні-дівчата і що Хтивість - найголовніший гріх, бо ж чому б вона призначила цю гріхиню головною героїнею? ;) Звісно, книга наповнена банальними історіями - як людина грішить і як потім розплачується за свій гріх. Банально - не значить не цікаво, банально - значить, що всі ми є учасниками таких історій. Цікаво ще й тому, що живуть згадані красуні-дівчата-гріхині у квартирі на Саксаганського та спонукають людей грішити у нашому рідному сучасному весняному Києві. І все в них виходить прекрасно - бо люди грішать та бажають грішити далі - але тут Хтивість закохується і починається... Кохання, звісно, перемагає в кінці кінців. Because all you need is love. Але всю книгу якось іде приспів, що гріхи - то не так вже і погано, і вони - рушійна сила еволюції, і без них ми б так повно не відчували те добре, що маємо. Не згодна з цим, іноді ціна розплати за гріх - ну дуже висока, не вартує він таких жертв. А радіти життю, щастю, своєму коханню можливо і без порівнянь.... І творити - від натхнення, а не заздрості... Можете зі мною не погоджуватись. PS Авторка дуже любить та поважає Київ, правильно оцінює не рідне для неї місто - за що їй окреме дякую. Читайте!

Раніше переглядали

Вхід на сайт