Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Пісок у склянці

Якщо одного разу вам пощастить підібрати на нічній дорозі незнайомця у дивному одязі та з загадковою манерою говорити, наче він зійшов зі сторінок старовинного роману, будьте впевнені, рано чи пізно ви почнете втрачати контроль над власним розумом, а все ваше життя перетвориться на суцільне пекло…

Одного холодного осіннього вечора письменник Віктор Нетке закінчує свій новий роман та вирушає до редактора і за сумісництвом кращого приятеля Марка Гудвіна, щоб показати йому рукопис. По дорозі починається сильна злива, і Віктор підбирає на узбіччі людину похилого віку, яка представляється антикваром. З самого початку старий справляє дивне враження своїм незвичайним одягом та загадковою манерою розмовляти - в усьому його вигляді відчувається дещо таємниче, наче він зійшов зі сторінок старовинного роману. Всередині Віктора наростає занепокоєння. А коли його автомобіль на слизькій дорозі збиває маленьку дівчинку, він розуміє, що ця зустріч дійсно невипадкова і йому доведеться зустрітися зі справжнім божевіллям...

Жанри: Трилери, жахи

Добірки: Бестселери літа Моторошні історії Бестселери вересня

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 99
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Альона 07.11.2019 17::

Цікава історія, яка поступово заволодіє Вашою увагою до останнього слова. Зливаючись подумки з головним героєм, важко пояснити події та ситуації, які з ним трапляються. Містика перекликається з реальністю, сон з дійсністю, а сприйняття та почуття змінюються від хвилювання до очікування. Заплутаний сюжет та персонажі вражають своєю простотою та одночасно містифікованою поведінкою. Може сказати, що книга не залишить Вас байдужим, а подарує гамму почуттів від щемливого жалю до полегшення. Дякую Ірині за таку насолоду читанням. А новим читачам рекомендую проникнути у той вимір потойбіччя, який так майстерно описала Ірина.

Христина Кішик 08.06.2019 11::

Люблю смакувати хороші книги! Дякую авторці. Тримала мене від першого слова.

Галина Новосад 12.02.2019 16::

Захоплюючий сюжет, що не відпускає до останньої сторінки. Читачам, які потребують гострих відчуттів і додаткового адреналіну я щиро рекомендую "Пісок у склянці".

Марія Бобрик 04.02.2019 21::

Книга нагадує фільм "Початок". Багаторівневий сон у сні. Суміш марева з дійсністю. Страх прокинутись і опинитись не в тому вимірі. Не скажу, що мій улюблений жанр, але захоплююче чтиво

Svitlana 27.01.2019 13::

Дуже захоплююча історія! Неможливо відірватися! Якщо хочете затамувати подих и зануритися у пригоди - читайте, не пожалкуєте!

Питер 17.07.2018 19::

Завжди приємно відкрити для себе нового автора. І автор не розчарував. Від книги відірватися просто неможливо! Рекомендую шанувальникам містичних сюжетів і непередбачених розв'язок.

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

epub
pdf
fb2
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ірина Смолич

Мене захоплює все, що дарує натхнення. Фотографія, письменство, спостереження за природою в її первісному вигляді. І, звісно ж, проста людина зі всіма її вадами, слабкостями, турботами. Саме людина дає мені поживу для роздумів, і я наче мандрівник йду дорогою її життя, ніколи не знаючи, куди мене це приведе.

Також у цій добірці

Епохальний твір Айн Ренд - або одразу сприймають на 100 відсотків, або закінчують читати з п'ятої спроби з питанням в кінці "а що це було?". Іноді - важкувата мова, багато повторень. Іноді ну дуже ярко виражені риси позитивних та негативних героїв, без полутонів, тільки чорне або біле (в житті так не буває). Іноді репліки героїв ну дуже довгі та занадто вигадливі. Але загалом, як на мене, цей гімн капіталізму буде цікавим тим, хто шукає для себе виправдання свому здоровому егоїзму та бажанню бути заможним та незалежним. Для тих, кому потрібна мотивація. Для тих, хто в житті бажає створювати нове та власне, а не користуватись чужим. Для тих, хто любить, коли його стимулюють та надихають. Для тих, хто є прихільником тренингів та курсів. Вб'єте двох зайців - і прокачаєте себе, і всесвітній бестелер подужаєте ;)

Марта Зіміна

Журналіст
Книга, особенно интересна любителям психоанализа. Ведь речь идет о редчайшем в психиатрии диагнозе – «множественная личность». Дэниел, - биограф, на чьих документальных записях основана книга, наблюдал за 24-мя альтер-личностями, уживавшимися в одном человеке. Обвиняемый за грабежи и изнасилования, и в последствии оправданный, Билли утверждал, что все преступления совершали разные люди – например, англичанин Артур, либо югослав Реэйджен. Автор оставляет читателю возможность задуматься: имеет ли место болезнь, либо это лишь прекрасная игра Билли Миллигана.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт