Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

По дорозі до головного. Моменти

Що може змусити цілком успішну жінку кинути все й бігти світ за очі?
Зневіра? Втома? Може, зрада або страх?

Чи все ж таки, кохання?

Що спонукатиме забути власне ім’я, коли є гроші й впевненість у власних силах? І що змушуватиме до гри у схованки?

Попри вдале життя, вибудоване власноруч, ціною втрат, болю і розчарування, Марго вчинила саме так. Її суцільна перемога над перешкодами й над самою собою вмить перетворилася на суцільну втечу і водночас на відновлення дороги… до головного.

Щоб зрештою її подолати, треба розкласти буття на окремі моменти, зробити висновки, ухвалити рішення. І не зволікати, бо часу обмаль. Ще трохи й вимушене усамітнення перетвориться на справжнісіньке поле бою.

Жанри: Сучасні українські автори

  • Мова ua

Відгуки про книгу

Elena Aleksandrova 19.06.2020 14::

Цікавий та захоплюючий сюжет. Я не могла відірватись від книги, а таке буває рідко. Рекомендую!

Ольга 18.06.2020 10::

Книга прекрасна. Спеціально читала повільно, щоб насолодитися чудовим текстом. Світлана дуже майстерно може передавати емоції та почуття героїв. Протягом книги я переживала за головну героїню, засмучувалася разом з нею, раділа за неї в моменти радощів. А також намагалася розплутати детективну історію з минулим. Заінтригувало кафе "Моменти". Тепер я знаю, що мені потрібно відвідати на Хрещатику :) Дякую!!!

Оксана Дем'янець 20.03.2020 20::

Чи можна збагнути таємницю жіночого серця? Її можна відчути в певний момент!) Книга шедевральна, насичена романтизмом, справжнім теплом...Життєва,чуттєва і подарує насолоду легкого читання!!! Сюжетні інтриги будуть тримати вас і не відпускатимуть до кінця. Взагалі то розв"язок я уявляла собі інакше(фантазувала),але книга тримає і не дає відволікатись ні на мить. Історія дорослішання становлення особистості переплетені з пригодницьким шаром!!! Не буду розкривати інтригу,беріть читайте і неодмінно отримаєте море задоволення і зануритесь у чарівну атмосферу Моментів(з яких складається життя))! Браво Автору !!! З нетерпінням чекаю ще таких чудових історій,життєвих з чарівною магією єднання двох коханих сердець! Щиро Дякую!!! Читайте, не пошкодуєте!!!))

Ира Рыженкова 07.02.2020 11::

Що робити, якщо здавалось би щасливе життя вмить перестає бути таким? Якщо одна випадковість ставить під сумнів не лише почуття коханого чоловіка, а і взагалі все, що про нього знаешь? Якщо тіні минулого, від якого так старанно і довго ховаєшся, наздоганяють тебе і більше не хочуть залишати? Можливо варто покинути усе та й усіх, вимкнути мобільний по поїхати туди, де тебе не знає жодна жива душа? Саме так вирішає Марго, головна героїня книжки, сідаючи в потяг, що прямує до столиці. Проте від самої себе не втікти, як не втікти й від своїх думок і спогадів, не змінити минулого. Все це можна тільки приняти, зробити висновки та на їх основі обирати подальший шлях. Героїні випадає чудовий шанс не тільки проаналізувати своє життя, а й зрозуміти, що насправді їй потрібно для щастя і що заважає нарешті відчути себе справді щасливою. А допомогає їй в цьому чудове київське кафе Моменти, що на Хрещатику. Саме тут героїня кожен раз немов за помахом чарівної палички у подробицях згадує визначні події свого життя, поринаючи у минуле, наче заново переживає його. Автору вдалося неімовірно точно описати не тільки події життя героїні від самого дитинства і до теперешнього, досить зрілого віку, а й її відчуття, переживання. Більшу частину книги складають саме спогади Марго і читач може прослідкувати, як формується життева позиція героїні, як кожна подія її життя (навідь якась на першу думку не значна) впливає на загальну картинку, що ми бачимо у теперешньому часі. Разом з героїнею ми переживаємо її радощі та сумні моменти, добрі події та біди, страхи, зради, падіння, але ж ї підйоми. І звісно ж кохання від першого підліткового і, на жаль, не вдалого до справжньго, до якого Марго шла дуже довго долаючи життєві труднощі і власну недовіру до чоловіків. Автор своїм твором зміг дійсно захопити, змусити співпереживати героїні, викликати почуття у читачів. Браво! Це дійсно чудова, захоплива книжка. І на останок не можу не відмітити легку, ненав'язливу детективну нотку, яка не перетворює сюжет в суцільний пошук, проте додає цікаву особливість роману та є важливою для самої Марго.

Елена 29.01.2020 17::

Книга оказалась для меня неожиданной. Моментами - легкой, когда рассказывалось о детстве (кроме смерти матери), странной дружбе, первой любви главной героини, Марго, а местами - тяжелой, от переживаний из-за сложных проблем, упавших на плечи юной героини. Книга так и называется "Моменти" - так и вся наша жизнь состоит из моментов, иногда радостных и веселых, а иногда - трагичных. Хотя не всегда я была согласна с главной героиней относительно ее действий, но наблюдать за историей ее жизни было невероятно интересно. Огромное спасибо Автору за книгу, которая дала мне возможность ощутить такое разнообразие эмоций и чувств!

Nadezhda Pavlenko 21.01.2020 23::

Книга неймовірна! Світлано, дякую! Мені подобаються книги, в яких читач не лише бачить дії персонажу, а ще й отримує можливість почути думки та роздуми. Так влучно показані підліткові сумніви, страхи й бажання, так чесно — сподівання й розчарування юної дівчини, й так ніжно — кохання дорослої жінки. Наше життя вимагає від нас приховувати свої почуття настільки, що ми вже не віримо, що інші теж можуть відчувати. Тому найбільше мене вразила саме ваша майстерність зафіксувати почуття персонажа й делікатно висвітлити його. Чудові другорядні персонажі, і деякі з них особисто мені запам”ятаються назавжди! І на доданок легка детективна лінія й море нової інформації. Ця книга про сильні почуття, і її варто прочитати!

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

epub
mobi
pdf
fb2

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Cвітлана Пшенічна

Моє життя досить тривале і різноманітне.

Математик за освітою, освоїла декілька фахів. Вчила дітей у садку та школі, працювала у рекламі, завідувала фірмовим магазином вітчизняної компанії. З чим пов'язані такі перепади? Із кардинальними змінами, що неминучі, коли відбувається випробування глобальними переїздами.

Раніше переглядали

Вхід на сайт