Кошик
Thumbnail Image 1

Запитайте у фармацевта. Як працюють ліки

«Це перелік пігулок, які я приймаю щодня. Можете перевірити, чи все тут правильно?»

Такі питання не рідкість, це доволі звична фраза, яку регулярно чують фармацевти в аптеках. Капсули й таблетки стали звичною частиною нашого життя, і в багатьох день починається далеко не з кави, а зі жмені пігулок. Чи хороша ідея займатися самолікуванням? Звісно, ні. Але точно варто розуміти, що відбувається з організмом, коли йому пропонують чергову таблетку від головного болю, скажімо.

У цій книжці фармацевтка Вікторія Михайлова розповідає про те, як діють медикаменти на наш організм і як організм реагує на них, що означають всі ці фрази на кшталт «приймати натщесерце» та «за 30 хвилин до їди». Вона говорить про історію і майбутнє фармації, популярні ліки та їх виробництво, фармацевтичні міфи й особливості прийому ліків в умовах надзвичайних ситуацій.

Вікторія розповідає, як від лікування ртутними ваннами, золотом і мишʼяком люди дійшли до виробництва справжніх ліків, а також пояснює, як довго триває розробка однієї «таблетки» та чому так різняться в цінах ліки з однаковим складом. А ще, звісно, описує, як діють знеболювальні та препарати від кашлю, що просто зараз лежать у вашій домашній аптечці, й чим небезпечний грейпфрут у поєднанні з ліками.

 

Жанри: Науково-популярна література

  • ISBN 978-617-8257-23-1
  • Видавець Віхола
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 240
  • Рік випуску 2023

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

145 грн

Доступно у форматах

mobi
azw3
epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Вікторія Михайлова

Вікторія Михайлова – директорка  департаменту забезпечення та контролю якості на фармацевтичній фірмі PS Pharma Group (Дюссельдорф/Кельн, Німеччина).

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт