Кошик

Ольга Дубчак

Літературна редакторка, філологиня, кандидатка наук. Здобула вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова і там само захистила дисертацію з когнітивної лінгвістики. Працювала фаховою редакторкою у видавництві навчальної літератури, потім — головною редакторкою у видавництві, що спеціалізується на напрямку нон-фікшн. Зараз обіймає посаду головного редактора у видавництві «Віхола».

Подібні автори

Джордж Андерсон, Деніел Ларокка

Детальніше

Джим Маззало, Пітер Уітлі

Детальніше

Сет Ллойд

Сет Ллойд — професор машинобудування в Массачусетському технологічному інституті, головний винахідник у Дослідницькій лабораторії електроніки та проектувальник першого реального квантового комп’ютера. Про нього як сенсацію писали великі статті в New York Times, Los Angeles Times, Washington Post, Economist і Wired. Його ім’я часто з’являється на сторінках Nature, New Scientist, Science та Scientific American.

Детальніше

Пітер Камп

Пітер Камп — експерт зі скорочитання, який понад 20 років досліджував цю тему. Створив власну компанію Peter Kump Reading Consultants і давав поради представникам Білого дому, працівникам багатьох корпорацій і приватним особам. 

Детальніше

Вільям Зінсер

Вільям Зінсер — американський письменник, журналіст, викладач письменницької майстерності. Класичним підручником з літературної творчості стала його книга з мільйонним тиражем Магія переконливих текстів (1974), в основу якої ліг семінар автора у Єльському університеті. 

Детальніше

Катерина Зарембо

Катерина Зарембо — аналітикиня з питань зовнішньої політики України, тренерка з написання аналітичних матеріалів, асоційована аналітикиня Центру «Нова Європа», викладачка кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Детальніше

Фрідріх Ліст

Фрідріх Ліст— визначний німецький економіст та державний діяч. У 28 років стає професором з народного господарства в Університеті міста Тюбінген, а вже за рік — членом Народних зборів Вюртембергу. Активно закликає до об’ єднання німецьких князівств, розвитку промисловості та залізних доріг, ліберальних реформ. Перебуваючи у США, публікує праці про необхідність розвитку американської промисловості, за що отримує подяки від президентів США Джеймса Медісона, Джона Квінсі Адамса, Ендрю Джексона. Повернувшись на Батьківщину, бере активну участь у роботі Німецького торговельного союзу. Книга «Національна система політичної економії» є підсумком наукового та державницького шляху автора. 

Детальніше

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт