Кошик
Thumbnail Image 1

Кордонник. Дитячий сон

Чорний Степ – це паралельний вимір, де мешкають різні містичні істоти, які інколи з’являються в реальному світі. Чи то допомагати, чи то робити зло простим людям. Для охорони людей від цієї погані, майже в кожному селі або в корчмах біля доріг, млинах, на так званих «перехрестях», сидять козаки-чаклуни, які й контролюють «кордони» між живими та нечистою силою. Й звуться вони – кордонники.

Тут і починаються пригоди десятирічного хлопчика – чаклуна Микити Шелеста. У сусідньому селі біда! Помирають маленькі діти. Дорослих вдома немає, тому хлопчик вирішує втрутитися, й разом з друзями – вірним собакою Часником, та чортенятком Пилипком, вирушає на допомогу добрим людям.

 

Жанри: Пригоди Фентезі Дитяча література

  • Мова ua
  • Вік 6+
  • Рік випуску 2019

Відгуки про книгу

Вячеслав 11.12.2019 1::

Цікава книжка й написана жваво. Шкода, що я вже вийшов з дитячого віку... Рекомендую. Правда, я поставив би 9+, але, може, сучасні діти більш розвинені, ніж я про них думаю.

Купити книгу

40 грн

Доступно у форматах

pdf
epub

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Володимир Слободян

Народився в 1971 році у місті Запоріжжя. Тут живу й працюю. Люблю читати. З дитинства. Можна сказати - я професійний читач. І с тих самих часів за мною як тінь ходила мрія - а може спробувати самому? Пробував. І не раз. Та якось не виходило. Десь так та мрія й загубилася. Думав – назавжди. Та одного вечора питання сина: «Тату, ти так багато читаєш, а сам не пробував написати книжку?», як ліхтарик у ночі, вказало моїй загубленій дитячій мрії шлях додому.

Вхід на сайт