Кошик
Thumbnail Image 1

З насіння Дуба

Технічний прогрес рухає людство вперед, але віддаляє його від розуміння Природи. Усвідомлюючи, що його народу загрожує знищення, молодий мав Шум вирішує боротися за права дерев. За допомогою найстаршої мавки лісу він викликає богиню Тару – захисницю Дерев та Живої природи – і розповідає їй, що відбувається у Яві. Забуття позбавило Тару сили, але її батько, Перун, обіцяє підтримати мавів. Шум приймає допомогу Перуна, але не всі мави готові піти шляхом Шума. Століття прожиті під владою людства отруїли їх душі, тепер дерева вимагають не тільки справедливості, а й помсти. Лихі мави знаходять свого ватажка і звертають на шлях насильства.

Жанри: Фентезі

  • Мова ua
  • Рік випуску 2021

Відгуки про книгу

Ish'Frakael 16.09.2021 18::

Авторка продовжує воскрешати світобачення наших пращурів та все глибше інтегрує його у сучасність. Якщо у "Землі пращурів моїх" головний герой вирушив у гості до старого світу, то цього разу цей світ приходить у гості до нас. Хоча насправді він нікуди не зникав, а просто спав. Прокинутись його змусили ми, люди, своїм нахабством, бездушністю та егоїзмом. Дане творіння автора не таке масштабне та епічне, як "Землі пращурів моїх", проте у меншій формі є свої плюси. По-перше, це зосередження на основній ідеї твору. По-друге, це більш сильний месседж. По-третє, жодна деталь не мине нашої уваги та не загубиться, як на теренах величезного роману. Тому сприйняття твору більш цілісне. Хочу відмітити також кінематографічність історії, яка пропливає в голові наче фільм. Узагальнюючи скажу, що шанувальникам попередніх творів авторки "З насіння дуба" стане чудовим поверненням до улюбленого світу слов'янської міфології, таким собі спін-оффом "Землі пращурів моїх". А для нових читачів це чудова можливість познайомитись з пером Лідії. Невеликий обсяг ,змістовність, крута історія та динамічна оповідь не дадуть занудьгувати.

Купити книгу

70 грн

Доступно у форматах

fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Лідія Аніщенко

Лідія Аніщенко - українська письменниця, поетеса, еко-активістка. У 2010 році перемогла у номінації "Неповторність" на конкурсі поезії "Струни серця". Навчалася у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на факультеті театрального мистецтва. Автор оповідань "Вещи против", "Звичайний дослід", "Кваки Первый", "Матінка Смерека", "Обійми сну", а також поетичної збірки "Римовані думки". Твори увійшли у весняний випуск літературно-художнього альманаху "Саксагань".

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт