Кошик
Thumbnail Image 1

Землі пращурів моїх - II

Чужинець, дівчина і чаклун продовжують свою боротьбу за Дерево Життя. Армія Темного палацу міцнішає, на допомогу дружині приходить сам Чорнобог, могутні духи і жахливі потвори, що схиляються перед ним. Але й світло не поступається темряві: Святослав та його друзі боряться за кожного сміливця, що здатен протистояти Марі.  Хто з них заплатить за це життям?

Жанри: Фентезі

Добірки: Бестселери карантину

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 155
  • Рік випуску 2020

Відгуки про книгу

Ish'Frakael 29.07.2020 23::

Нове явище в українській літературі! Багате та самобутнє фентезі подарувала нам молода талановита авторка Лідія Аніщенко, яка відкопала, обрамила та наповнила душею стародавні міфи, легенди та вірування наших предків і вдало вплела в сучасну реальність. Продовження захопливої подорожі трьох одиноких душ набуло більшої кількості фарб та сенсів. Якщо перша частина була знайомством з цим здавалося чужим, небезпечним, але прекрасним світом, історією більш інтимною для кожного з персонажів, то друга - це історія зростання, історія пізнання та прийняття себе, як частини цього світу. Наприкінці подорожі розумієш, як багато ми втратили і потрібно щось робити, щоб не втратити остаточно все.

Ганна 07.07.2020 21::

Друга частина не менш цікава та захоплива! Динамічний сюжет та неочікувані події не дадуть нудьгувати! Прочитала на одному диханні та хочу ще!!! Хотілося б бачити більше такої якісної україномовної літератури, яку можуть читати як дорослі, так і діти. Щира дяка автору за роботу!

Купити книгу

70 грн

Доступно у форматах

fb2
pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Лідія Аніщенко

Лідія Аніщенко - українська письменниця, поетеса, еко-активістка. У 2010 році перемогла у номінації "Неповторність" на конкурсі поезії "Струни серця". Навчалася у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на факультеті театрального мистецтва. Автор оповідань "Вещи против", "Звичайний дослід", "Кваки Первый", "Матінка Смерека", "Обійми сну", а також поетичної збірки "Римовані думки". Твори увійшли у весняний випуск літературно-художнього альманаху "Саксагань".

Також у цій добірці

Цікава книга, читається на одному диханні, змушує замислитися й залишається в пам'яті. Дякую авторові!

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт