Кошик
Thumbnail Image 1

Землі пращурів моїх

Чужинець, дівчина і чаклун продовжують свою боротьбу за Дерево Життя. Армія Темного палацу міцнішає, на допомогу дружині приходить сам Чорнобог, могутні духи і жахливі потвори, що схиляються перед ним. Але й світло не поступається темряві: Святослав та його друзі боряться за кожного сміливця, що здатен протистояти Марі.  Хто з них заплатить за це життям?

Жанри: Фентезі

Добірки: Бестселери карантину

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 155
  • Рік випуску 2020

Відгуки про книгу

Ish'Frakael 29.07.2020 23::

Нове явище в українській літературі! Багате та самобутнє фентезі подарувала нам молода талановита авторка Лідія Аніщенко, яка відкопала, обрамила та наповнила душею стародавні міфи, легенди та вірування наших предків і вдало вплела в сучасну реальність. Продовження захопливої подорожі трьох одиноких душ набуло більшої кількості фарб та сенсів. Якщо перша частина була знайомством з цим здавалося чужим, небезпечним, але прекрасним світом, історією більш інтимною для кожного з персонажів, то друга - це історія зростання, історія пізнання та прийняття себе, як частини цього світу. Наприкінці подорожі розумієш, як багато ми втратили і потрібно щось робити, щоб не втратити остаточно все.

Ганна 07.07.2020 21::

Друга частина не менш цікава та захоплива! Динамічний сюжет та неочікувані події не дадуть нудьгувати! Прочитала на одному диханні та хочу ще!!! Хотілося б бачити більше такої якісної україномовної літератури, яку можуть читати як дорослі, так і діти. Щира дяка автору за роботу!

Купити книгу

70 грн

Доступно у форматах

pdf
fb2

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Лідія Аніщенко

Лідія Аніщенко - українська письменниця, поетеса, еко-активістка. У 2010 році перемогла у номінації "Неповторність" на конкурсі поезії "Струни серця". Навчалася у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на факультеті театрального мистецтва. Автор оповідань "Вещи против", "Звичайний дослід", "Кваки Первый", "Матінка Смерека", "Обійми сну", а також поетичної збірки "Римовані думки". Твори увійшли у весняний випуск літературно-художнього альманаху "Саксагань".

Також у цій добірці

Гей, дівчата, а ну кажіть, ви який гріх? Може Ревність чи Лінь? Лють або Жадоба? Насолода або Ненаситність? Чого це всі зашарілися, чого це не про вас? Рекомендую обирати Хтивість та читати роман ;) Авторка вважає, що всі гріхі - то гарнюні-дівчата і що Хтивість - найголовніший гріх, бо ж чому б вона призначила цю гріхиню головною героїнею? ;) Звісно, книга наповнена банальними історіями - як людина грішить і як потім розплачується за свій гріх. Банально - не значить не цікаво, банально - значить, що всі ми є учасниками таких історій. Цікаво ще й тому, що живуть згадані красуні-дівчата-гріхині у квартирі на Саксаганського та спонукають людей грішити у нашому рідному сучасному весняному Києві. І все в них виходить прекрасно - бо люди грішать та бажають грішити далі - але тут Хтивість закохується і починається... Кохання, звісно, перемагає в кінці кінців. Because all you need is love. Але всю книгу якось іде приспів, що гріхи - то не так вже і погано, і вони - рушійна сила еволюції, і без них ми б так повно не відчували те добре, що маємо. Не згодна з цим, іноді ціна розплати за гріх - ну дуже висока, не вартує він таких жертв. А радіти життю, щастю, своєму коханню можливо і без порівнянь.... І творити - від натхнення, а не заздрості... Можете зі мною не погоджуватись. Гей, дівчата, а ну кажіть, ви який гріх? Може Ревність чи Лінь? Лють або Жадоба? Насолода або Ненаситність? Чого це всі зашарілися, чого це не про вас? Рекомендую обирати Хтивість та читати роман ;) Авторка вважає, що всі гріхі - то гарнюні-дівчата і що Хтивість - найголовніший гріх, бо ж чому б вона призначила цю гріхиню головною героїнею? ;) Звісно, книга наповнена банальними історіями - як людина грішить і як потім розплачується за свій гріх. Банально - не значить не цікаво, банально - значить, що всі ми є учасниками таких історій. Цікаво ще й тому, що живуть згадані красуні-дівчата-гріхині у квартирі на Саксаганського та спонукають людей грішити у нашому рідному сучасному весняному Києві. І все в них виходить прекрасно - бо люди грішать та бажають грішити далі - але тут Хтивість закохується і починається... Кохання, звісно, перемагає в кінці кінців. Because all you need is love. Але всю книгу якось іде приспів, що гріхи - то не так вже і погано, і вони - рушійна сила еволюції, і без них ми б так повно не відчували те добре, що маємо. Не згодна з цим, іноді ціна розплати за гріх - ну дуже висока, не вартує він таких жертв. А радіти життю, щастю, своєму коханню можливо і без порівнянь.... І творити - від натхнення, а не заздрості... Можете зі мною не погоджуватись. PS Авторка дуже любить та поважає Київ, правильно оцінює не рідне для неї місто - за що їй окреме дякую. Читайте!
Цікава книга, читається на одному диханні, змушує замислитися й залишається в пам'яті. Дякую авторові!

Вхід на сайт