Кошик
Thumbnail Image 1

Про перетворення тіла на слово

Автор: Ігор Котик

Збірка літературно-критичних текстів, в якій розглянуто книжкові новинки останніх років. Почавши з дещо іронічного тексту «Про перетворення тіла на слово», автор блукає між різних муз, аж поки одна з них вкаже йому на потребу чину. Почавши від поезії, автор переходить до прози, а далі до есеїстики та публіцистики. Кількість критичних текстів про твори українських літераторів значно переважає над статтями про перекладні видання, хоча назва книжки випливає з вірша польського поета Богдана Задури, чиї рефлексії про сутність поезії висвітлено у першому есеї.
Для тих, кого цікавить сучасна українська література. А можливо, що й для тих, кого вона не цікавить.

Жанри: Сучасні українські автори Науково-популярна література

Добірки: Книги про книги

  • ISBN 978-617-7595-11-2
  • Видавець БукРі
  • Мова ua
  • Рік випуску 2017

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

45 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Ігор Котик

Ігор Котик – старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України. Автор монографії «Екзистенційний вимір людини в поезії Юрія Тарнавського» (2009) та статей, рецензій і художніх творів, що публікувалися в українських та закордонних літературних виданнях (litakcent.com, bukvoid.com.ua, zbruc.eu, «Кур’єр Кривбасу», «Український журнал», «Слово і час», «Сучасність», «Критика», «Twórczość», «Borussia» тощо). Співавтор збірника «Критика прози» (Грані-Т, 2011). Був переможцем конкурсу літературних критиків, проведеного книжковим порталом «Буквоїд» спільно з видавничим домом «Most Publishing» (2011), а також дипломантом конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного на кращу новелу (2002).

Також у цій добірці

Надзвичайні емоції від роману. Читається легко, швидко, невимушено, захоплює увагу, не хочеться відволікатись. Динамічний, яскравий сюжет подарував мені новий досвід емоційного насичення, оскільки зазвичай надаю перевагу історіям з повільним плином розгортання подій (що їх, як правило, невелика кількість). Для мене це був своєрідний емоційний струс, доволі незвичний і приємний. Розв'язка просто вражаюча і неповторна - твір рекомендую всім заради неї. Такої кінцівки ніде не зустрічала, а ефект несподіванки й захвату неодмінно посилює псевдонім авторки. Після прочитання було трохи складно зібрати думки до купи і збагнути, що сталося) Загалом залишилося враження, ніби після соковитого і драйвового концерту чи заходу, й водночас рідкісного, виняткового. До речі, по завершенню книга залишає за собою досить важливі, глибокі та цікаві питання, як-от місце Диявола в нашому житті, яке відношення Демон має до Бога, чи несе Сатана певну святість і благо, чи зумовлена й незмінна, фатальна наша доля й подібні. Тобто "Гра з вогнем" - це не тільки враження, але й спонукання до міркувань про світоустрій. Це справді непересічний твір і екстраординарний та вдалий задум. Незважаючи на те, що я не полюбляю містику в художніх творах і найчастіше обираю неспішні сюжети, "Гра з вогнем", яка схожа на пригодницький детектив, мене підкорила. З упевненістю раджу її кожному, хто жадає свіжих емоцій, нових світоглядних відкриттів, а також тим, хто шукає новий талант серед українських письменників.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт