Кошик
Thumbnail Image 1

Руками-словами

Друга поетична збірка молодої львівської авторки Роксолани Жаркової, учасниці й переможниці багатьох літературно-мистецьких конкурсів, авторки поетичної книги «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (Львів, 2015).
Ця книжка – про дотики: руками і словами. Про емоції та почуття, що переповнюють і стають простором для письма. Про щастя і самотність. Про радість зустрічей і біль прощання. Про слова, у яких виростають руки, щоб обійняти тих, хто далеко…
Для широкого кола читачів.

Жанри: Сучасні українські автори Поезія

Добірки: До Всесвітнього дня поезії

  • ISBN 978-617-7595-13-6
  • Видавець БукРі
  • Мова ua
  • Рік випуску 2017

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

30 грн

36 грн

Доступно у форматах

pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Роксолана Жаркова

Літературознавиця, кандидатка філологічних наук, письменниця. Учасниця та переможниця численних літературно-мистецьких конкурсів. Авторка монографії «сТИхіЯ жіночого письма: саморепрезентація в українській модерністичній прозі кінця ХІХ – початку ХХ століття (Леся Українка, Ольга Кобилянська, Уляна Кравченко)» (2015). Співавторка літературно-критичного альманаху «Жінка крізь призму письма» (Україна – Мексика, 2013); літературно-художнього видання «Уляна Кравченко: життя фрагменти», присвяченого 155-річчю від дня народження письменниці (2015). Авторка поетичної книжки «СлухаТИ – море» (2015), навчального посібника «Дитина виростає (серед/з) книг: практикум з виразного й усвідомленого читання» (2016).

Раніше переглядали

Вхід на сайт