Кошик
Thumbnail Image 1

Спадщина акул. Книга перша: Хвилі

Найбільша акула у світі, король усіх хижих риб — Морський Вовк мало не винищив плем’я червоної нитки, і тепер молодий дикун на ім’я Лоло жадає помсти. Він вирушає у світ Великого Суходолу.
Незлічена кількість кровожерливих акул тримає у страху людство, але водночас воно саме поїдає себе зсередини. Пірати, убивці, мисливці на акул, лицарі інквізиції та племена дикунів – усі один проти одного. Хтось намагається врятуватися з цього пекла власними силами, інші ж шукають порятунку в шануванні загадкового одноокого бога…
Книга пропонує читачеві поринути у світ трьох кольорів: чорного, білого та червоного. Світ, де немає сонця і неба. Світ, у якому океану немає кінця.

Жанри: Фантастика Фентезі

Добірки: Антиутопії

  • ISBN 978-617-7595-27-3
  • Видавець БукРі
  • Мова ua
  • Вік 16+
  • Рік випуску 2018

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

61 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Микола Гришаєв

Микола Гришаєв — молодий український письменник, автор кількох фантастичних оповідань та романів. Уродженець Львова, студент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
Основними темами обрав питання людяності та пошуків справедливості, які розглядає крізь призму фантастичних світів і персонажів. Книгою «Хвилі» автор розпочинає основний цикл історій «Спадщина акул», в якому дії відбуватимуться у химерному світі безмежного океану.

Також у цій добірці

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт