Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Жуйка

Ця фантастична повість одночасно є алегорією сучасного світу, майбутнього та витоків першого й другого.
У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не став дорослим», цю історію не назвеш…
Читати andante.

 

Захватывающая антиутопия, – история одной мечты – дает свои ответы на многие вопросы времени. А то, что автор – не только писатель, но и художник, обогащает текст яркими образами и фантасмагориями. / Мітя Хопта, Ivona bigmir)net

 

Питань, насправді, виникає багато. Не з усім погоджуєшся, що пропонує авторка, не усе до кінця розумієш, не усе приймаєш. Але після "Жуйки" залишаються думки та емоції - а це ознака не тільки гарної фантастики, але і взагалі гарного твору. / UAGeek

 

Книжка увійшла до ТОП-10 новинок Форуму видавців від Espreso TV, ТОП-5 новинок осені від газети «Сегодня», 8 книжок, на які варто звернути увагу на Форумі видавців, від Радіо 24 й до 5-ти найцікавіших новинок «Форуму видавців» від Forbes.

 

Жанри: Фантастика Сучасна українська література

Добірки: Еспресо. Вибір читачів - 2017. Довгий список. Бестселери жовтня Бестселери від українських письменників

  • ISBN 978-966-663-356-2
  • Видавець Кальварія
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 120
  • Рік випуску 2016

Відгуки про книгу

Igor Bondar-Tereshchenko 14.03.2017 10:28:18

Чудова антиутопія, оригінально-авторська, але цілком в тренді – тривожних передбачень того, як буде, коли вже нічого не буде, і що ж нам допоможе вижити у цьому майбутньому небутті. Раджу до прочитання, хоч сама повість – серед найбільш згадуваних книжок року за рейтингом «Буквоїда».

Купити книгу

30 грн

Доступно у форматах

epub
pdf

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Марія Козиренко

Марія Козиренко — харківська художниця і письменниця. Дипломантка міжнародного конкурсу «Гранослов», лауреатка обласного конкурсу «Молодіжний лідер року-2004» у номінації «Поет, письменник», переможниця та призерка багатьох місцевих та всеукраїнських літературних конкурсів, у тому числі мережевих.

Також у цій добірці

Не читайте у юному віці. До 30, а може краще до 40. Бо буде сумно. Це не звична історія "за кожним успішним чоловіком стоїть сільна жінка". Все набагато складніше. Так - є успішний чоловік. Так є його жінка - яка ніби у тіні, але ж насправді... Якщо почнете читати все ж таки - буде багато несподіванок, багато кохання у різних його проявах, драм великих та малих, багато сексу, іноді багато бруду. Буде історія незвичного браку - але ж якщо подумати - у кого брак можна назвати "звичним". Буде історія про "справжніх" друзів - але ж у кого хоч раз в житті не було зради кращого друга. Буде історія успіху - але хто ж не знає, який важкий шлях до нього. Буде трагедія неочікуванної самотності - але хто не був хоч раз самотнім навіть у кругу близьких та рідних. Все нібито незвично і банально одночасно - але заворожує, затягує, не відпускає. Отже - читайте, навіть до 30 :) Завжди краще переживати за чужі помилки та брати досвід у чужих трагедіях.

Артем Бойко

Креативний директор Slupsky Event Management
Роман, который заставил меня соверешнно иначе взглянуть на историю нашей страны и по-настоящему оценить её Независимость (как бы пафосно это не звучало). Роман, который впервые показал мне, что украинский язык богаче и сочнее русского, хоть я всю жизнь думал наооборот. Роман, который, как мне кажется, должны прочитать все жители нашей страны, просто для того, чтобы понимать её историю.

Марта Зіміна

Журналіст
Автор полагает, что все самые знаковые события, происходящие в мире, - войны, научные открытия, катастрофы, то есть события непредсказуемые и влекущие за собой определенные последствия – это Черные Лебеди. Книга, на первый взгляд, перегруженная и сложная для восприятия, благодаря нескольким аспектам вполне может стать настольной. Вы, при желании проработать прочитанное более глубоко, можете научиться отличать некоторое эмоциональное от реального, применять теории Талеба в реальной жизни, анализировать будущее ровно в той степени, как и осознавать его непредсказуемость.

Троща

Василь Шкляр

63 грн

Бестселер

Раніше переглядали

Вхід на сайт