Кошик
Thumbnail Image 1

25 перемог України

Автор:

Книга популярно викладає історичні події, пов’язані з Україною, що  справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію.  Перелічені в книзі факти визнані й підтверджені академічною наукою.  Книга стане в пригоді студентам, викладачам, учням загальноосвітніх шкіл  та всім, хто цікавиться вітчизняної історією. 

Жанри: Історична книга

Добірки: Книги з історії України

  • ISBN 9786176840848
  • Видавець К.І.С.
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 84

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

24 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Також у цій добірці

Артем Бойко

Креативний директор Slupsky Event Management
Роман, который заставил меня соверешнно иначе взглянуть на историю нашей страны и по-настоящему оценить её Независимость (как бы пафосно это не звучало). Роман, который впервые показал мне, что украинский язык богаче и сочнее русского, хоть я всю жизнь думал наооборот. Роман, который, как мне кажется, должны прочитать все жители нашей страны, просто для того, чтобы понимать её историю.
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Раніше переглядали

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт