Кошик
Thumbnail Image 1

Спомини. Великий голод. Велика війна

Автор:

Пропонована книжка  спогадів про дві українські катаcтрофи – Великий голод і Велику війну – дивовижним чином поєднує зворушливу простоту і щирість, навіть певну  наївність оповіді простої сільської дівчини, на долю якої випали  трагічні випробування, і водночас – блискучий письменницький хист,  досконале чуття композиції, неймовірно точне й пронизливе відчуття  деталі, живої фрази, драматичної ситуації. Твір писала в 70–80-ті роки  сільська вчителька «в шухляду», без жодних надій на прижиттєве  опублікування, і, ймовірно, це теж додає йому неповторної інтонації й  цілковитої переконливості як суто літературного, так і важливого  історичного документу.

Жанри: Історична книга Біографії

Добірки: Книги з історії України

  • ISBN 9789662141061
  • Видавець К.І.С.
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 128

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

18 грн

Доступно у форматах

epub
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Також у цій добірці

Артем Бойко

Креативний директор Slupsky Event Management
Роман, который заставил меня соверешнно иначе взглянуть на историю нашей страны и по-настоящему оценить её Независимость (как бы пафосно это не звучало). Роман, который впервые показал мне, что украинский язык богаче и сочнее русского, хоть я всю жизнь думал наооборот. Роман, который, как мне кажется, должны прочитать все жители нашей страны, просто для того, чтобы понимать её историю.
Ще одна сага (до речі, дуже люблю цей жанр) – але вже в нашому, українському світі. Старий Яків бачив на своєму віку все – революції, війни, репресії, зміни влади. Але не це головне. В нього – свій світогляд, простий та геніальний у своїй простоті. Він завжди чекає на весну. Навіть не так – він завжди знає, що буде весна. Така мудрість столітньої людини.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт