Кошик
Бестселер
Thumbnail Image 1

Мертві моделі

Автор: Мартин Якуб

Новоспечений приватний детектив без ліцензії, колишній АТОвець Макс Ґедзь отримує перше замовлення — знайти зниклу фотомодель, подругу київського мажора. Здається, це справа на кілька днів — детектив майже впевнений, що дівчина просто заховалася від свого нав'язливого кавалера. Проте Ґедзь навіть не підозрює, у що він вв'язався: хтось починає полювати на моделей...

Жанри: Детективи Сучасні українські автори

Добірки: Поціновувачам детективів Читаємо на карантині Читаємо у відпустці

  • ISBN 978-617-7173-99-0
  • Видавець Смолоскип
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 240
  • Рік випуску 2019

Відгуки про книгу

Григорій 05.01.2020 16::

Прочитав із величезним задоволенням. Детективні історії сприймаєш інакше, якщо вони відбуваються там і тоді, де ти живеш - виходить набагато моторошніше. Дуже живі, природні персонажі. Дуже радий, що в Україні є такі автори. Удачі та натхнення пану Якубу та успіхів Booxters-у у просуванні якісної української книжки!

Купити книгу

50 грн

Доступно у форматах

pdf
epub
fb2

Скачати уривок

Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Також у цій добірці

Отримала величезне задоволення від прочитання. Мені книга сподобалась навіть більше, ніж "Щиголь". Події відбуваються у студентському містечку у холодному засніженому Вермонті. П'ятеро друзів, студентів-філологів, що вивчають давньогрецьку мову та тримаються осторонь звичайного студентського життя, адже вважають себе інтелектуальною елітою та сповнені відчуттям власної обранності. Вони читають в оригіналі Гомера, цитують Ілліаду, ведуть філософські бесіди й шукають межі людського розуму. І вже на перших сторінках роману вони холоднокровно та сплановано вбивають одного зі своїх товаришів. Весь подальший сюжет - осмислення, через багато років, подій, що призвели до цього жахливого вчинку і того, яким чином цей злочин вплинув на їхнє подальше життя. Блискучий глибокий психологічний роман, який буквально проживаєш разом з героями. І який ще довго потім не йде з голови.
Цікава книга, читається на одному диханні, змушує замислитися й залишається в пам'яті. Дякую авторові!

Раніше переглядали

Вхід на сайт