Історія 12 полонених і двох охоронців. Від їхніх окремих довоєнних історій й до однієї спільної доби, доби між життям і смертю. Історія про любов, яка приводить на війну і перетворює людину на ката... або героя. І ким ти станеш, не знаєш до самого кінця.
«Попри очевидний військовий контекст назви, це — історія про пересічну цивільну людину, зі зброєю та без. В умовах, коли катастрофа стає буденною річчю. — говорить Тетяна Євсєєва, кандидат історичних наук, співробітник Інституту історії України НАН України. — Про вічне у цій буденності. І про те, що війна нікому нічого не «спише»: ні тому, хто вірив, що Бога нема і все дозволено, ні тому, хто вірив, що Він є, але можна покаятися біля краденого образу і Він усе простить...»
Повість написана за мотивами української кінодрами Captum (Полон), яку 2015 було представлено на міжнародних кінофестивалях, а на початку 2016-го показано в українському прокаті. Але, якщо у фільмі ми бачимо події однієї доби, доби за крок до смерті героїв історії, то в книзі розповідається й про те, що відбувалося з цими людьми до війни, як внутрішньо вони переживають події тієї доби полону, й навіть про те, чим же насправді є душа. До книги також включено кадри з фільму.
Жанри: Сучасні українські автори Психологічна проза
Добірки: ТОП продажів на Книжковому арсеналі 2017
Марія Сидорчук — київська письменниця й сценаристка. За освітою — тренер з легкої атлетики (Національний Університет фізичного виховання і спорту) та… юрист (Київський університет права НАН України). Деякий час працювала в сфері громадських зв’язків та журналістиці, політконсалтингу та судового PR. Наразі пише прозу для душі та кіносценарії для телебачення.
Отримуй інформацію про новинки
Відгуки про книгу
Будьте першим, хто залишить свій відгук!