Молодий поет Антон Дубішин, девіз якого «Головне — бажання, а спосіб завжди знайдеться», завдяки своїй наполегливості, таланту і працелюбству випустив три поетичні збірки «Да, мы не такие»
(2013), «Мир и Я» (2014), «Творіння Господа — Людина» (2017). Свої поезії друкує самостійно на екранній клавіатурі мишею. Вільно римує українською і російською мовами. Найпершим порадником, учителем, музою в житті Антона є його мама, Дубішина Наталія Григорівна. Саме від неї він має покликання писати вірші. Антон — великий оптиміст і трудівник. Все, що він має, — і поетичні збірки, і навіть музичний центр, про який так довго мріяв, — досяг своєю власною працею.
Молодий поет Антон Дубішин, девіз якого «Головне — бажання, а спосіб завжди знайдеться», завдяки своїй наполегливості, таланту і працелюбству випустив три поетичні збірки «Да, мы не такие»
(2013), «Мир и Я» (2014), «Творіння Господа — Людина» (2017). Свої поезії друкує самостійно на екранній клавіатурі мишею. Вільно римує українською і російською мовами. Найпершим порадником, учителем, музою в житті Антона є його мама, Дубішина Наталія Григорівна. Саме від неї він має покликання писати вірші. Антон — великий оптиміст і трудівник. Все, що він має, — і поетичні збірки, і навіть музичний центр, про який так довго мріяв, — досяг своєю власною працею.
Він є участником щорічного фестивалю «Повір у себе». В 2006 році лауреат цього фестивалю з роботою із гіпсу «Акваріум», в 2009 — знову лауреат з вишитою стрічками роботою «Подушка». У 2010
році звання лауреата йому приносить вірш «Мы не такие», а в 2012 — вірш «У меня во дворе». Також був нагорождений путівкою в Центр відпочинку для паралімпійців у м. Євпаторія. У 2014 році — учасник фестивалю «Initium fest», зза видану першу поетичну збірку отримав приз — кубок гранпрі і кубок у вигляді глобуса для тих, хто прагне до перемоги. Активно бере участь в житті суспільства: 05.03.2014 виступав на сцені Майдану Незалежності як активний учасник Революції гідності; після виходу першої збірки провів свій творчий вечір в кафе «Freud House»; з початку військових дій на сході України і по сьогоднішній день відвідує хлопців з АТО в Київському військовому госпіталі (дарує свої книги, допомагає медичними засобами, пригощає солодощами). Має багато друзів серед бійців АТО, про що свідчить присутність військової аудиторії на його творчих заходах.
У лютому, червні та серпні 2015-го брав участь у зйомках передачі «Говорить Україна»;
16 вересня цього ж року разом з особливими хлопцями організував концерт «Особливі для особливих» в Київському військовому госпіталі для бійців АТО;
починаючи з жовтня 2015 року зі своїм колективом передає продовольчі запаси на фронт через волонтерів «Допомога армії України в Києві»;
6 грудня 2015 року з хлопцями від ГТ провели благодійний концерт в «Арена Сіті» з продажем, а також аукціоном робіт, зароблені кошти (15 300 грн) були передані на допомогу бійцям АТО і підопічним Ладижинського інтернату;
5 березня 2016 року нагороджений у Софіївському соборі Патріархом Філаретом медаллю за «Жертовність та любов до України»;
3 червня 2016 року зі своїм особливим колективом організував концерт в Ірпінському госпіталі.
Також почав їздити по школах, гімназіях та ліцеях з лекціями про толерантність для учнів 7, 8, 9, 10 і 11 класів.
Дорогий читачу, відкриваючи чергову поетичну збірку, яка складається з поезій для дорослих, підлітків, містить багато цікавих віршів для дітей про звірят, загадки, байки тощо, ви зможете побачити
світ і те, що його наповнює, очами Антона — веселого, життєрадісного і наполегливого хлопця. Всупереч тому, що, як він заявляє, «я не такий, як усі», ви переконаєтеся, що він Людина з великої літери.
Вільям Шекспір — англійський драматург і поет, один з найзнаменитіших драматургів миру, автор принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, 5 поем і циклу з 154 сонетів.
Детальніше
Лі́на Васи́лівна Косте́нко (19 березня 1930) — українська письменниця-шістедесятниця. Лауреат Шевченківської премії (1987), премії Антоновичів (1989), премії Петрарки (1994).
Детальніше
Олекса́ндр Сергі́йович Пу́шкін (26 травня 1799 —29 січня 1837) — російський поет, драматург та прозаїк, реформатор і творець сучасної російської літературної мови, автор критичних та історичних творів. Належить до найвизначніших російських письменників, його тексти розглядаються як найпрестижніший зразок російської літератури, подібно текстам Данте в Італії чи Гете у Німеччині. Пушкіна ще за життя називали генієм, і з другої половини 1820-х років він став вважатися «першим російським поетом» (не тільки сучасності, але й усіх часів), а навколо його особи у читацької публіки створився справжній культ.
Детальніше
Сергій Єсенін дуже не любив, коли його називали поетом «з низів». Він завжди говорив: «Я просто поет». Сільського юнака з копицею золотого волосся і волошковими очима естетствуючі навкололітературні шари ще довго сприймали як простачка
Детальніше
Олексій Чупа — автор кількох поетичних збірок і прозаїчних творів. Засновник донецького слему. Учасник великого числа мистецьких заходів 2008-2013 років. Лауреат конкурсу «Ноосфера-2010».
Детальніше
Анатолій Дністровий — письменник і художник. Автор понад 20 книжок поезії, прози, есеїстики, зокрема романів «Пацики», «Дрозофіла над томом Канта», «Б-52» та інших.
Після повномасштабного вторгнення Анатолій долучився до Сил оборони України, служить молодшим лейтенантом.
Детальніше
Леонова Софія Володимирівна, 1976 р.н. Народилась у Львові. Математик, кандидат економічних наук. Працює викладачем економічних дисциплін з математичним апаратом на кафедрі маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”.
Одружена, виховує двох доньок. Сфера інтересів – людина і все, що з нею пов’язано.
1987 року народження. Людина без відчуття рідного міста. Періодично затримувалась: в Москві, Бєльцях, Миколаєві, Рівному та Львові. В минулому — вчитель, переможець конкурсу літературних критиків на порталі «Буквоїд» (2009 р.)
Детальніше
Літературознавиця, кандидатка філологічних наук, письменниця. Учасниця та переможниця численних літературно-мистецьких конкурсів. Авторка монографії «сТИхіЯ жіночого письма: саморепрезентація в українській модерністичній прозі кінця ХІХ – початку ХХ століття (Леся Українка, Ольга Кобилянська, Уляна Кравченко)» (2015). Співавторка літературно-критичного альманаху «Жінка крізь призму письма» (Україна – Мексика, 2013); літературно-художнього видання «Уляна Кравченко: життя фрагменти», присвяченого 155-річчю від дня народження письменниці (2015). Авторка поетичної книжки «СлухаТИ – море» (2015), навчального посібника «Дитина виростає (серед/з) книг: практикум з виразного й усвідомленого читання» (2016).
Детальніше
Маленька людина з великим серцем. Випускниця Вінницького національного технічного університету. Улюблена робота – будь-яка, пов’язана з людьми.
Зараз основна професія Олени – мама маленького сина.
Спостережлива мрійниця та оптиміст, вірить у дива і силу думок. Вважає, що люди самі собі створюють рамки, і достатньо лише вийти за цю «рамочну» зону комфорту, щоб побачити життя по-новому, навчитись цінувати його і любити.
Детальніше
Василь Іванович Карп'юк (* 7 червня 1988, Брустурів, Косівський район, Івано-Франківська область) — український поет, прозаїк, видавець та аніматор літературного процесу.
Детальніше
Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева». Поетеса, авторка 18 книг, серед яких і дитячі, зокрема віршована «Казка про Старого Лева».
Детальніше
Катерина Калитко (1982) — письменниця і перекладачка. Авторка шести збірок поезій, остання з яких — «Катівня. Виноградник. Дім» (Львів, «Видавництво Старого Лева», 2014)— відзначена премією «Літакцент року». Опублікувала дві книжки короткої прози: «М.істерія» (Київ, Факт, 2007) та «Земля Загублених, або маленькі страшні казки» (Львів, «Видавництво Старого Лева», 2017).
Детальніше
Світлана Поваляєва – письменниця, поетка, журналістка та громадська активістка. Авторка низки прозових і поетичних книжок, зокрема збірки поезій «Після Криму», що була написана після анексії Криму.
Детальніше
Ярина Чорногуз — поетка, бойова медикиня та розвідниця (розвідувальна рота, 140 Окремий розвідувальний батальйон морської піхоти). Авторка поетичної збірки «Як вигинається воєнне коло», написаної після чотирьох років в українській армії – ротацій у «Госпітальєрах» і служби в розвідувальній роті батальйону морської піхоти.
ДетальнішеОтримуй інформацію про новинки
Отримуй інформацію про новинки