Кошик

Подібні автори

Вільям Шекспір

Вільям Шекспір — англійський драматург і поет, один з найзнаменитіших драматургів миру, автор принаймні 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, 5 поем і циклу з 154 сонетів.

Детальніше

Еріх Марія Ремарк

Еріх Марія Ремарк — один із найпопулярніших та улюблених німецьких письменників двадцятого століття.

Детальніше

Габріель Гарсіа Маркес

Ґабріель Хосе де ла Конкордія Ґарсія Маркес (повне ім'я, ісп. Gabriel José de la Concordia García Márquez, шанувальники з любов'ю називають його Ґабо), народився 6 березня 1927 року (а не 1928, як помилково вважали) — колумбійський письменник-прозаїк, журналіст, видавець і політичний діяч; лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року. Представник літературного напрямку «магічного реалізму».

 

Детальніше

Франц Кафка

Кафка Франц (1883-1924 рр..) — відомий представник празької групи німецьких письменників. Прізвище перекладається з чеського як «галка». Народився в Празі в буржуазній єврейській родині. Після закінчення юридичного відділення Празького університету Кафка змушений був стати страховим чиновником.

Детальніше

Оскар Уайльд

Оскар Фінгал О’флаерті Уїлс Вайльд — ірландський поет, драматург, письменник, есеїст, масон. 

Детальніше

Уільям Голдінг

Вільям Джеральд Ґолдинґ — англійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури 1983 року.

 

Детальніше

Гюстав Флобер

Гюстав Флобер - великий французький письменник, чия творчість вплинула не лише на французьку, але й на світову літературу.

Детальніше

Антуан де Сент-Екзюпері

Детальніше

Чарльз Діккенс

Чарлз Діккенс (1812 год - 1870 год) — один з найвидатніших англомовних романістів, який став відомим як творець яскравих комічних характерів та соціальний критик.

Детальніше

Ернст-Теодор-Амадей Гофман

Ернст Те́одор Амаде́й Го́фман (1776 — 1822) — німецький письменник, композитор, художник, представник романтизму. 

Детальніше

Гарпер Лі

Нелл Гарпер Лі, (1926 — 2016) — американська письменниця та публіцистка.

Детальніше

Ліна Костенко

Лі́на Васи́лівна Косте́нко (19 березня 1930) — українська письменниця-шістедесятниця. Лауреат Шевченківської премії (1987), премії Антоновичів (1989), премії Петрарки (1994).

 

Детальніше

Акакій Церетелі

ЦЕРЕТЕЛІ, Акакій Ростомович (21.06.1840, с. Схвіторі, Сачхерський р-н Кутаїської губернії — 08.02. 1915, там само) — грузинський поет.Народився у князівській родині (мати Церетелі була онукою імеретинського царя Соломона II). Виховуючись (до семи років) за стародавнім грузинським звичаєм у бідній селянській родині, хлопчик змалку залучався до багатої скарбниці рідної культури. Чарівна природа Імеретії, народні пісні та звичаї справили значний вплив на пробудження художнього хисту майбутнього поета. 

Детальніше

Хуліо Кортасар

Хуліо Кортасар (1914-1984) – видатний аргентинський письменник ХХ століття, поряд із колумбійцем Габріелем Гарсією Маркесом, мексиканцем Карлосом Фуентесом, парагвайцем Аугусто Роа Бастосом, перуанцем Маріо Варгасом Льйосою один із визначних представників латиноамериканського «магічного реалізму».

Детальніше

Енн Тайлер

Енн Тайлер — американська письменниця, лауреатка Пулітцерівської премії 1988 року за роман «Уроки дихання», ще три книжки авторки було номіновано на цю престижну премію. У 2012 році газета The Sunday Times відзначила Тайлер нагородою за літературну майстерність. За стилем письма Тайлер часто порівнюють з Джоном Апдайком і Джейн Остін.

Детальніше

Вільям Теккерей

Вільям Мейкпіс Теккерей (18 липня 1811 - 24 грудня 1863) — англійський письменник-сатирик.

Детальніше

Джек Лондон

Джон Гріффіт Чейні (Джек Лондон) — американський письменник, громадський діяч, найбільш відомий як автор пригодницьких оповідань і романів.

Детальніше

Олександр Дюма

Олександр Дюма-батько (24 липня 1802, Вільє-Котре — 5 грудня 1870, П'юї) — відомий французький письменник, чиї пригодницькі романи зробили його одним з найбільш відомих французьких авторів у світі. Також був драматургом і журналістом.

Детальніше

Артур Конан Дойл

Артур Ігнатіус Конан Дойл — літературний батько Шерлока Холмса, письменник, який відкрив світу загадковий і фантастичний «Загублений світ» та насмішив історіями про бригадира Жерара, прожив довге і яскраве життя.

Детальніше

Едґар Аллан По

Едґар Аллан По (1809-1849) — американський письменник, поет, літературний критик та редактор, є представником американського романтизму. Найбільшу популярність здобув за свої «темні» розповіді. Творець форми сучасного детективу. Творчість Едгара По сприяла появі жанру наукової фантастики.

Детальніше

Едґар Воллес

Едґар Воллес Річард Гораціо (1 квітня 1875 - 10 лютий 1932) — англійський письменник, драматург, кіносценарист, журналіст. Більш відомий як Едґар Воллес. Автор 175 новел, 24 п’єс і величезної кількості статей в періодичних виданнях. Основоположник літературного жанру «трилер». За його творами створено понад 160 фільмів.

Детальніше

Даніель Дефо

Даніель Дефо (близько 1660, район Кріплгейт, Лондон — 24 квітень 1731, район Спрінкфілд, Лондон) — англійський письменник та публіцист, відомий головним чином як автор «Робінзона Крузо». 

Детальніше

Джованні Джакомо Казанова

Джако́мо Джірола́мо Казано́ва кавалер де Сенгаль — дворянський титул, вигаданий самим Казановою (2 квітня 1725 — 4 червня 1798) — відомий італійський авантюрист, мандрівник і письменник. Його часто називають неправильним ім'ям Джованні Джакомо.

Детальніше

Олександр Пушкін

Олекса́ндр Сергі́йович Пу́шкін (26 травня 1799 —29 січня 1837) — російський поет, драматург та прозаїк, реформатор і творець сучасної російської літературної мови, автор критичних та історичних творів. Належить до найвизначніших російських письменників, його тексти розглядаються як найпрестижніший зразок російської літератури, подібно текстам Данте в Італії чи Гете у Німеччині. Пушкіна ще за життя називали генієм, і з другої половини 1820-х років він став вважатися «першим російським поетом» (не тільки сучасності, але й усіх часів), а навколо його особи у читацької публіки створився справжній культ.

Детальніше

Федір Достоєвський

Детальніше

Євгенія Марлітт

Євгенія Марлітт — (Фридерика Генрієтта Крістіана Євгена Йон, 25.12.1825 - 22.06.1887 рр.) — німецька романістка, більш відома під псевдонімом Е. Марлітт. Автор низки романів, типових для розважального «чтива» німецького міщанства 60-70-х рр.

Детальніше

Томас Майн Рід

Томас Майн Рід - англійський автор пригодницьких романів. В юному віці пиьменних пішов з батьківського дому, вирушивши в свою подорож до США, в пошуках нових яскравих вражень і, звичайно, пригод. Большість його творів заснолвані саме на спогадах періоду життя в Штатах. Книги Майн Ріда перекладені на десятки мов і завойували популярність по всьому світу. Саме він вплинув на творчість Роберта Льюїса Стівенсона і Генрі Хаггарда, їм зачитувався Джек Лондон.

Детальніше

Жюль Верн

Детальніше

Джеймс Фенімор Купер

Джеймс Фенімор Купер (1789—1851) — відомий американський письменник. До його спадщини входять історико-пригодницькі романи про війну за незалежність у Північній Америці, епос фронтіра, морські подорожі.

Детальніше

Іван Тургенєв

Тургенєв Іван Сергійович (1818-1883 рр..) — російський письменник. Народився в місті Орел, у дворянській родині. Навчався в приватному пансіоні в Москві, потім в університетах — Московському, Петербурзькому, Берлінському. Свій літературний шлях Тургенєв розпочав як поет.

Детальніше

Олександр Купрін

Детальніше

Джейн Остін

Детальніше

Микола Гоголь

Детальніше

Микола Некрасов

Детальніше

Олександр Грибоєдов

Детальніше

Михайло Салтиков-Щедрін

Детальніше

Антон Чехов

Антон Павлович Чехов — великий русский драматург и новеллист, признанный мастер короткой прозы. Его перу принадлежат более 900 произведений (небольших юмористических рассказов, серьёзных повестей, пьес), многие из которых стали классикой мировой литературы. Творческое наследие писателя составляет свыше 30 томов. Лев Толстой о прозе Чехова говорил, что каждая деталь «либо нужна, либо прекрасна».

Детальніше

Максим Горький

Детальніше

Лев Толстой

Детальніше

Олександр Грін

Детальніше

Микола Лєсков

Детальніше

Георг Еберс

Георг Моріц Еберс (1837-1898) — німецький вчений-єгиптолог і письменик, який знайшов у Луксорі староданій єгипетський медичний папірус середини 16 століття до н. е., який наразі зберігається в бібліотеці Лейпцизького університету і є унікальним свідченням про розвитку медицини Стародавнього Єгипту.

Детальніше

Жорж Санд

Жорж Санд (справжнє ім’я – Амандіна Аврора Люсіль Дюпен) — відома французька письменниця XIX століття, яка продовжує залишатися володаркою жіночих душ, відкриваючи кожному новому поколінню романтичний світ сильних пристрастей та незламних особистостей. Народжена для світського життя, баронеса Аврора Дюдеван стала першою жінкою, яка кинула виклик суспільству своїми життям та творчістю. Вона не лише писала романи, а й виборювала право жінок на любов і свободу. Серед творів Жорж Санд — романи «Індіана», «Консуело», «Графиня Рудольштадт», «Вона і він», «Історія мого життя» та інші, які стали популярними у багатьох поколінь читачів.

Детальніше

Джованні Боккаччо

Джованні Боккаччо, (італ. Giovanni Boccaccio; 1313, Париж — 21 грудня 1375, Чертальдо біля Флоренції) — знаменитий італійський письменник і поет, видатний представник гуманістичної літератури Відродження.

Детальніше

Луї Буссенар

Луї Анрі Буссенар (4 жовтня 1847 - 11 вересня 1910) — французький письменник, автор пригодницької літератури.

Детальніше

Брем Стокер

Брем Стокер (1847-1912) написав безліч книжок, зокрема, як це не дивно, і дитячих, багато його романів були вельми популярні у свій час, але практично всі вони забуті, за винятком одного, який став найвідомішим романом жахів у світовій літературі.

Детальніше

Марія Кореллі

  • Вона була улюбленою письменницею англійської королеви Вікторії.
  • Свою офіційну біографію вона придумала сама. Прекрасна білявка-італійка, як вона полюбляла представляти себе публіці, донька таємничого князя Кореллі, насправді була гладкою дамою середніх років, незаконною донькою відомого поета Чарльза Маккея і його гувернантки.

Детальніше

Марк Твен

Марк Твен (Семюел Ленгхорн Клеменс) (1835 - 1910) — американський письменник, громадський діяч. Його творчість охоплює безліч жанрів — гумор, сатира, філософська фантастика, публіцистика та ін, і у всіх цих жанрах він незмінно займає позицію гуманіста та демократа.

Детальніше

Роберт Льюїс Стівенсон

Роберт Льюїс Стівенсон — англійський письменник шотландського походження, один з кращих авторів пригодницького жанру, який зробив величезний внесок у світову літературу. За своє життя письменник відвідав багато країн. Досвд власних подорожей він поклав в основу захоплюючих сюжетів. Історіями Стівенсона зачитуються дорослі і діти, адже кожна сторінка в них дихає романтикою мандрів і авантюр.

Детальніше

Роберт Ірвін Говард

Роберт Ірвін Говард (22 січня 1906 - 11 червня 1936) — американський письменник-новеліст жанру фентезі.

Детальніше

Сергій Єсенін

Сергій Єсенін дуже не любив, коли його називали поетом «з низів». Він завжди говорив: «Я просто поет». Сільського юнака з копицею золотого волосся і волошковими очима естетствуючі навкололітературні шари ще довго сприймали як простачка

Детальніше

Марджері Еллінгем

Марджері Еллінгем (1904-1966) - англійська романістка "Золотої доби" британського детективу в одному ряду з Дороті Сейерс, Агатою Крісті, Гледіс Мітчелл, Найо Марш. 

Детальніше

Віктор Гюго

Віктор Марі Гюго (26 лютого 1802, Безансон - 22 травня 1885, Париж) — французький письменник (поет, прозаїк і драматург).

Детальніше

Вальтер Скотт

Вальтер Скотт (1771—1832) — англійський письменник—романіст, справив величезний вплив на розвиток світової літератури.

Детальніше

Олексій Чупа

Олексій Чупа — автор кількох поетичних збірок і прозаїчних творів. Засновник донецького слему. Учасник великого числа мистецьких заходів 2008-2013 років. Лауреат конкурсу «Ноосфера-2010». 

Детальніше

Анатолій Дністровий

Анатолій Дністровий — письменник і художник. Автор понад 20 книжок поезії, прози, есеїстики, зокрема романів «Пацики», «Дрозофіла над томом Канта», «Б-52» та інших.

Після повномасштабного вторгнення Анатолій долучився до Сил оборони України, служить молодшим лейтенантом.

Детальніше

Джеймс Олівер Кервуд

Джеймс Олівер Кервуд — американський прозаїк та захисник навколишнього середовища.

Детальніше

Натаніель Готорн

Натаніель Готорн (4 липня 1804 Сейлем, Массачусетс — 19 травня 1864, Плімут, Нью-Гемпшир) — один з перших і найбільш відомих майстрів американської літератури. Зробив значний внесок у становлення жанру оповідання (новели) і збагатив літературу романтизму введенням елементів алегорії та символізму. 

Детальніше

Рудольф Еріх Распе

Рудо́льф Еріх Ра́спе — німецький письменник, поет і історик, відомий як автор оповідань барона Мюнхгаузена, в яких розповідь ведеться від його імені. 

Детальніше

Джонатан Свіфт

Джонатан Свіфт (1667-1745) — церковний діяч, публіцист, сатирик, англомовний ірландський письменник, відомий як автор "Мандрів Гулівера". Британська енциклопедія вважає його найвидатнішим англомовним прозаїком-сатириком усіх часів. Менш відомий як поет.

Детальніше

Герберт Джордж Веллс

Герберт Джордж Веллс — англійський письменник і публіцист. Автор відомих науково-фантастичних романів.

Детальніше

О. Генрі

О.Генрі (справжнє Ім'я — Вільям Сідні Портер, 1862—1910) — американський письменник. У двадцятирічному віці переїхав до Техасу, оселився в м Остіні. Змінивши безліч професій (аптекар, ковбой, продавець і т. ін.), став касиром в Першому національному банку, одночасно займаючись журналістикою. У липні 1887 одружився на Атол Есте. У 1896, підозрюваний в розтраті, втік до Гондурасу, де чекав приїзду дружини з маленькою дочкою. Однак Атол вмирала від туберкульозу, і в 1897 Портер повернувся в Остін. Роком пізніше він був визнаний винним і засуджений до п'яти років ув'язнення (всього провів у в'язниці три з половиною роки).

Детальніше

Мері Шеллі

Детальніше

Дмитро Мамін-Сибіряк

Дмитро Мамін-Сибіряк — російський прозаїк і драматург.

Детальніше

Віра Крижановська

Віра Крижановська — російська письменниця, автор популярних в XIX столітті окультних романів.

Детальніше

Юліан Семенов

Юліан Семенов — російський радянський письменник, сценарист, журналіст, поет.

Детальніше

Вільям Сомерсет Моем

Вільям Сомерсет Моем — британський письменник, один з найкращих прозаїків 1930-х років, визнаний класик англійської літератури ХХ століття. За значний внесок у розвиток літератури був нагороджений орденом Кавалерів пошани. «Тягар пристрастей людських» — напівавтобіографічний роман автора, який було тричі екранізовано та визнано культовим твором ХХ століття.

Детальніше

Надія Білостоцька

Надія Білостоцька - українська поетеса.

Детальніше

Машаду де Ассіс

Жоакін Марія Машаду де Ассіс — один з найвизначніших класиків бразильської літератури. Він провів своє дитинство у злиднях і не отримав вищої освіти, але вже у 21 рік він домігся визнання літератора. Варто зазначити, що і сьогодні творчість бразильця користується великою популярністю, а за деякими його творами роблять навіть комікси. Серед великих шанувальників таланту класика є Жoзе Сарамагу, Карлoс Фуентес та Вуді Аллен.

Детальніше

Маріо П’юзо

Ма́ріо П'ю́зо (1920-1999) — американський письменник та кіносценарист, відомий за своїми оповіданнями про мафію, включно з Хрещеним батьком (1969), який пізніше екранізував у однойменний фільм Френсіс  Форд Кополла. Він отримав Оскара у 1972 та 1974 роках.

 

Детальніше

Аґата Крісті

Агата Мері Кларіса Крісті (Міллер) — англійська письменниця, найвідоміший автор детективів, що найкраще купується в світі. Агата Крісті народилася15 вересня 1890 року в Торквєє, графство Девон, Англія.

Детальніше

Антон Дубішин

Молодий поет Антон Дубішин, девіз якого «Головне — бажання, а спосіб завжди знайдеться», завдяки своїй наполегливості, таланту і працелюбству випустив три поетичні збірки «Да, мы не такие»
(2013), «Мир и Я» (2014), «Творіння Господа — Людина» (2017). Свої поезії друкує самостійно на екранній клавіатурі мишею. Вільно римує українською і російською мовами. Найпершим порадником, учителем, музою в житті Антона є його мама, Дубішина Наталія Григорівна. Саме від неї він має покликання писати вірші. Антон — великий оптиміст і трудівник. Все, що він має, — і поетичні збірки, і навіть музичний центр, про який так довго мріяв, — досяг своєю власною працею.

Детальніше

Ернест Сетон-Томпсон

Детальніше

Софія Леонова

Леонова Софія Володимирівна, 1976 р.н. Народилась у Львові. Математик, кандидат економічних наук. Працює викладачем економічних дисциплін з математичним апаратом на кафедрі маркетингу і логістики НУ “Львівська політехніка”.
Одружена, виховує двох доньок. Сфера інтересів – людина і все, що з нею пов’язано.

Детальніше

Олена Клюшник

1987 року народження. Людина без відчуття рідного міста. Періодично затримувалась: в Москві, Бєльцях, Миколаєві, Рівному та Львові. В минулому — вчитель, переможець конкурсу літературних критиків на порталі «Буквоїд» (2009 р.)

Детальніше

Роксолана Жаркова

Літературознавиця, кандидатка філологічних наук, письменниця. Учасниця та переможниця численних літературно-мистецьких конкурсів. Авторка монографії «сТИхіЯ жіночого письма: саморепрезентація в українській модерністичній прозі кінця ХІХ – початку ХХ століття (Леся Українка, Ольга Кобилянська, Уляна Кравченко)» (2015). Співавторка літературно-критичного альманаху «Жінка крізь призму письма» (Україна – Мексика, 2013); літературно-художнього видання «Уляна Кравченко: життя фрагменти», присвяченого 155-річчю від дня народження письменниці (2015). Авторка поетичної книжки «СлухаТИ – море» (2015), навчального посібника «Дитина виростає (серед/з) книг: практикум з виразного й усвідомленого читання» (2016).

Детальніше

Оноре де Бальзак

Детальніше

Фредерик Марріет

Фредерик Марріет - видатний англійський письманник, автор популярних пригодницьких романів. В основу його творів покладено реальні історії з двадцятип'ятирічного досвіду морських мандрів. Фредерик з дитинства мріяв про морські подорожі, декілька разів намагався втекти на корабель. В результаті йому вдалося вступити до флоту, де він подолав шлях від простого мічману до капітану. Письменник був учасником багатьох морських битв, авантюр і захоплюючих пригод. Його кращими морськими романами захоплювались Джозеф Конрад и Ернест Гемінгвей.

Детальніше

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Френсіс Скотт Фіцджеральд — американський письменник і сценарист, автор багатьох романів та оповідань про покоління «епохи джазу», один з найгеніальніших митців ХХ століття, яскравий представник так званого «втраченого покоління» поруч із Ремарком та Гемінґвеєм. Численні екранізації творів Фіцджеральда за участю найкращих акторів сучасності — Леонардо Ді Капріо, Бреда Пітта, Роберта де Ніро, Джека Ніколсона та інших неодноразово були удостоєні «Оскара».

Детальніше

Ісак Бабель

Детальніше

Олена Ковбасюк

Ма­лень­ка лю­ди­на з ве­ли­ким сер­цем. Ви­пуск­ни­ця Він­ниць­ко­го на­ці­о­наль­но­го тех­ніч­но­го уні­вер­си­те­ту. Улюб­ле­на ро­бо­та – будь-яка, пов’яза­на з людь­ми.

За­раз ос­нов­на про­фе­сія Оле­ни – ма­ма ма­лень­ко­го си­на.

Спос­те­реж­ли­ва мрій­ни­ця та оп­ти­міст, ві­рить у ди­ва і си­лу ду­мок. Вва­жає, що лю­ди са­мі со­бі ство­рю­ють рам­ки, і до­статньо ли­ше вий­ти за цю «ра­моч­ну» зо­ну ком­фор­ту, щоб по­ба­чи­ти жит­тя по-но­во­му, на­вчи­тись ці­ну­ва­ти йо­го і лю­би­ти.

Детальніше

Ольга Решетова

Детальніше

Василь Карп'юк

Василь Іванович Карп'юк (* 7 червня 1988, Брустурів, Косівський район, Івано-Франківська область) — український поетпрозаїк, видавець та аніматор літературного процесу.

Детальніше

Енн Бронте

Энн Бронте — английская писательница и поэтесса, чьи произведения стали шедеврами мировой классики. Мировую известность писательнице принес ее роман-сенсация «Незнакомка из Уайлдфелл-Холла». Роман стал одним из лучших произведений «золотого века» английской литературы, а его тираж был полностью распродан всего за шесть недель, тем самым побив продажи «Грозового Перевала» Эмили Бронте. После публикации «Незнакомку из Уайлдфелл-Холла» многократно экранизировали.

Детальніше

Стефан Цвейг

Стефан Цвейг (28 листопада 1881 - 22 листопад 1942) – австрійський письменник, критик, автор безлічі белетристичних біографій.

Детальніше

Девід Герберт Лоуренс

Дэвид Герберт Лоуренс — один из наиболее читаемых английских писателей. Его романы и по сей день пользуются огромной популярностью в Европе. «Любовник леди Чаттерли» признан лучшим произведением Лоуренса. Это произведение стало классикой англоязычной литературы XX века и принесло автору ошеломительный успех. До всемирного признания роман был запрещен более 30 лет, потому что его сюжет стал вызовом обществу и нравственности. Лишь в 1960 году роман был реабилитирован и полностью восстановлен в правах. Произведение было многократно экранизировано.

Детальніше

Листя-дощ

Детальніше

Мар'яна Савка

Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева». Поетеса, авторка 18 книг, серед яких і дитячі, зокрема віршована «Казка про Старого Лева».

Детальніше

Катерина Калитко

Катерина Калитко (1982) — письменниця і перекладачка. Авторка шести збірок поезій, остання з яких — «Катівня. Виноградник. Дім» (Львів, «Видавництво Старого Лева», 2014)— відзначена премією «Літакцент року». Опублікувала дві книжки короткої прози: «М.істерія» (Київ, Факт, 2007) та «Земля Загублених, або маленькі страшні казки» (Львів, «Видавництво Старого Лева», 2017).

Детальніше

Василь Махно

Поет, прозаїк, есеїст.

Детальніше

Сунь-Дзи

Китайський мислитель, військовий стратег.

Детальніше

Джеймс Метью Баррі

Шотландський драматург і романіст, автор відомої дитячої казки «Пітер Пен».

Детальніше

Люк Оллнатт

Детальніше

Мері Ловсон

Детальніше

Джон Бакен

Джон Бакен (1875 — 1940) практично не відомий українському читачеві, а він же був не лише першокласним письменником, автором неперевершених «шпигунських» бестселерів, але й одним із найбільш розумних, проникливих і далекоглядних політичних діячів Великої Британії та Канади. 

Детальніше

Володимир Набоков

Володимир Набоков — видатна постать у мистецькому світі, прозаїк, поет, перекладач, літературознавець. Його твори кілька разів успішно екранізували, їх неодноразово зараховували до списків бестселерів журналу «Time». «Справжнє життя Себастьяна Найта» — це перший англомовний роман автора, блискучий дебют, який тривалий час ховався в тіні культової «Лоліти».

Детальніше

Моріс Леблан

Детальніше

С. Ван Дайн

Детальніше

Гі де Мопассан

Гі де Мопассан, повне ім'я Анрі Рене Альбер Гі (Guy de Maupassant, 1850-1893) — французький письменник, якого вважають натуралістом і декадентом, відомий в основному завдяки своїм новелам.

Детальніше

Едіт Уортон

Едіт Уортон (1862 — 1937) — видатна американська романістка, авторка тринадцяти великих романів, найвідомішим із яких залишається «Епоха невинності». Завдяки цій книзі письменниця в 1921 році стала першою жінкою, яку було удостоєно Пулітцерівської премії.

Детальніше

Джеймс А. Міченер

Детальніше

Джордж Еліот

Детальніше

Луїза Олкотт

Детальніше

Томас Гарди

Детальніше

Євген Проворний

Детальніше

Лідія Чарська

Лідія Чарська (1875-1937) - російська дитяча письменниця й актриса.

Детальніше

Фергюс Хьюм

Фергюс Хьюм — англійський письменник кінця XIX- початку XX столітть. Вже дебютний його роман розійшовся накладом близько 750 000 примірників й був перекладений на 11 мов. Хьюм вважається рекордсменом в детективному жанрі: за 47 років творчості він опубліківав понад 140 творів. Кожна його історія — це вишукана інтрига й хитросплетіння загадок. Романи Хьюма належать до переліку найвідоміших детективів.

Детальніше

Поль д’Івуа

Під псевдонімном Поль д’Івуа публікував свої твори відомий французький письменник Поль Дельотр. На його рахунку більше двох десятків пригодницьких, фантастичних и детективних книг з великими накладами. Кількість поціновувачів творчості Поля д’Івуа зростало з кожним новим романом. Захвоплюючі детективи д’Івуа кінца ХІХ — початку ХХ століття залишаються еталонними й в ХХІ столітті.

Детальніше

Михайло Лермонтов

Михаил Лермонтов — из тех гениев, которые рождаются раз в эпоху и превзойти которых практически невозможно. В десятилетнем возрасте он сочинял пьесы для домашнего театра и в оригинале читал французских, немецких и английских классиков, прекрасно рисовал. Пятнадцатилетний Лермонтов написал поэму «Демон», двадцатилетний — драму в стихах «Маскарад», двадцатичетырехлетний — роман «Герой нашего времени», который вошел в золотой фонд мировой литературы.

Детальніше

Джозеф Ред`ярд Кіплінг

Детальніше

Вірджинія Вулф

Детальніше

Марк Аврелій

Марк Аврелій — римський імператор з 161 року, належав до династії Антонінів. Був сином Анія Вера і Доміції Луцілли. Відомий як філософ-стоїк.

Детальніше

Елізабет Ґаскелл

Елізабет Ґаскелл (29 вересня 1810 – 12 листопада 1865) — англійська письменниця вікторіанської епохи. Її захоплюючі твори, що розповідають про складні долі людей, про владу любові і духовні пошуки, отримали високу оцінку у Діккенса, який друкував їх у своєму журналі.

Детальніше

Анатоль Франс

Детальніше

Гектор Г'ю Манро

(18.12.1870—14.11.1916) народився в Бірмі, в родині офіцера колоніальної поліції, але дитинство провів в Англії, де його вихованням займалися бабуся і дві тітки. Навчався в Ексмутському коледжі та Бедфордській граматичній школі. В юності разом із батьком багато подорожував Європою. Згодом Гектор збирався піти стопами батька, але погане здоров’я не дозволило йому стати чиновником колоніальної адміністрації.

Детальніше

Михайло Арцибашев

(05.11.1878—03.03.1927) Михайло Арцибашев — російський драматург, прозаїк і публіцист. Народився на хуторі в Охтирському повіті Харківської губернії в родині дворянина. Навчався в Охтирській гімназії, а потім у Харківській школі малярства та живопису.

Детальніше

Томас Гарді

(02.06.1840—11.01.1928) Томас Гарді народився в селі поблизу Дорчестера в графстві Дорсет. Батько й дід його були каменярами і будівельниками. Мати Томаса, яка вміла читати, але не вміла писати, вирішила, що син заслуговує на кращу освіту, і його відрядили до церковної школи в Дорчестері. У 1856 році Томас Гарді вступив на навчання до архітектора Джона Хікса, а за п’ять років перебрався до Лондона, де вивчав архітектуру в Королівському коледжі, спеціалізуючись на реставрації церков.

Детальніше

Емілі Бронте

Детальніше

Аркадій Аверченко

Детальніше

Едґар Воллес

Детальніше

Іван Гончаров

Иван Гончаров — выдающийся русский писатель, автор знаменитого романа «Обломов». Отечественные и зарубежные критики высоко оценивали романы писателя, подчеркивая, что Гончаров своими произведениями совершил художественное открытие. Он смог создать произведение огромной силы. Его «Обыкновенную историю» называют правдой жизни, вечным сюжетом о противостоянии мечтаний, идеалов и юношеских надежд. Роман неоднократно ставился в театре.

Детальніше

Еміль Золя

Детальніше

Гастон Леру

Детальніше

Ерл Дерр Биггерс

Детальніше

Ешлі Одрейн

Детальніше

Валерій Брюсов

Валерий Брюсов — поэт и прозаик, один из основоположников русского символизма. Александр Блок считал себя недостойным рецензировать этого гения и тем более печататься с ним в одном журнале. Произведения Брюсова так высоко ценились его современниками и любителями словесности, что он по праву считается ключевой фигурой Серебряного века.

Детальніше

Фрідріх Ліст

Фрідріх Ліст— визначний німецький економіст та державний діяч. У 28 років стає професором з народного господарства в Університеті міста Тюбінген, а вже за рік — членом Народних зборів Вюртембергу. Активно закликає до об’ єднання німецьких князівств, розвитку промисловості та залізних доріг, ліберальних реформ. Перебуваючи у США, публікує праці про необхідність розвитку американської промисловості, за що отримує подяки від президентів США Джеймса Медісона, Джона Квінсі Адамса, Ендрю Джексона. Повернувшись на Батьківщину, бере активну участь у роботі Німецького торговельного союзу. Книга «Національна система політичної економії» є підсумком наукового та державницького шляху автора. 

Детальніше

Еліанор Портер

Елінор Ходжман Портер (19 грудня 1868, Літлтон - 21 травня 1920, Кембридж) - американська письменниця. Стала широко відомою завдяки написанню дитячого роману «Полліанна». Портер народилася 19 грудня 1868 року у місті Літлтон, штат Нью-Гемпшир, у родині перших переселенців до Америки.

Детальніше

Світлана Поваляєва

Світлана Поваляєва – письменниця, поетка, журналістка та громадська активістка. Авторка низки прозових і поетичних книжок, зокрема збірки поезій «Після Криму», що була написана після анексії Криму.

Детальніше

Ярина Чорногуз

Ярина Чорногуз — поетка, бойова медикиня та розвідниця (розвідувальна рота, 140 Окремий розвідувальний батальйон морської піхоти). Авторка поетичної збірки «Як вигинається воєнне коло», написаної після чотирьох років в українській армії – ротацій у «Госпітальєрах» і служби в розвідувальній роті батальйону морської піхоти.

Детальніше

Павло Коробчук

Павло Коробчук – письменник і музикант.

Детальніше

Джордж Орвелл

Детальніше

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт