Кошик
Thumbnail Image 1

Парадокси права інтелектуальної власності

Як право інтелектуальної власності впливає на економіку, суспільний розвиток і перспективи людства? Перед якими викликами воно постало у добу глобалізації та інноваційного розвитку? Де повинна пролягати межа між правом власності одних і свободою інших користуватися результатами інтелектуальної діяльності? Книга присвячена пошуку відповідей на ці та інші питання охорони прав інтелектуальної власності.

Автор надає власні пояснення основних принципів і суперечностей права інтелектуальної власності. Парадокси патентного та авторського права розглядаються у національному та глобальному вимірах, у контексті економічних, суспільно-політичних і культурних проблем сучасності. Досліджено вплив права інтелектуальної власності на економіку, соціальний та технічний прогрес, мистецтво, здоров’я людей.

Книга написана із залученням широкого кола англомовної літератури. Містить аналіз законодавства і судової практики різних країн у сфері охорони прав інтелектуальної власності. Адресована не тільки фахівцям – правникам, але й усім, хто цікавиться цією проблематикою.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! Придбай електронну версію книги та отримай у подарунок ще одну книгу Віри Валлє "Спадок Джеймса І та королеви Анни: охорона інтелектуальної власності у часі й просторі"з автографом автора!

 

 

 

Жанри: Науково-популярна література

  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 448
  • Рік випуску 2010

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

60 грн

Доступно у форматах

pdf
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Віра Валлє (Потєхіна)

Доктор філософії у галузі економіки (PhD). Магістр права (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана); Школа бізнесу ім. Р. Сміта, Мерілендський університет (University of Maryland) (США).

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт