Кошик

Кеті Максвелл

Популярні книги автора

Подібні автори

Казочниця Шахразада

Чим більше ставало казок у моєму житті, тим цікавіше мені було дізнаватися, що відбувалося після того, як опускалася на закоханих ніч, які слова вони говорили один одному, яку насолоду дарували. Мені не давало спокою питання: що ж значать слова: «…і вони жили у дружбі, й любові, й великій радості й насолоді…»

Детальніше

Лорен Хіт

Лорен Хіт — американська письменниця англійського походження.

Детальніше

Меган Максвелл

Меган Максвелл — відома письменниця романтичного жанру.

Детальніше

Еміне Хелваджи

Еміне Хелваджи — під цим псевдонімом працює сучасна письменниця, яка не бажає розкривати своє справжнє ім'я.

Детальніше

Сьюзан Кінг

Сьюзан Кінг — американська письменниця.

Детальніше

Тадеуш Доленга-Мостович

Тадеуш Доленга-Мостович — польський письменник, журналіст, сценарист.

Детальніше

Софі Барнс

Софі Барнс — сучасна письменниця, автор романів про кохання.

Детальніше

Дженіфер Блейк

Дженніфер Блейк (Патриція Максвелл) — автор жіночих романтичних історій.

Детальніше

Ребекка Дан

Детальніше

Джоанна Шуп

Джоанна Шуп — мастер романтических историй, лауреат престижной премии Golden Heart Award от Romance Writers of America за лучший исторический роман.

Детальніше

Джанет Чапмен

Детальніше

Барбара Картленд

Детальніше

Джудіт Макнот

Джудіт Макнот (народилася 10 травня 1944) — американська письменниця, автор любовних романів. Започаткувала жанр історичного любовного роману епохи Регентства.

 

 

Детальніше

Лорен Смит

Детальніше

Нора Робертс

Нора Робертс — популярная американская писательница, заслуженный член общества писателей-романистов Америки и его вашингтонского подразделения, обладательница престижных наград и премий, первый автор, вошедший в Зал Славы RWA. По мотивам ее романов было снято около десяти потрясающих фильмов. Тиражи ее книг растут с каждым годом.

Детальніше

Роуен Коулман

Роуен Коулман — лауреат Ассоціації романтичної літератури і автор бестселерів за версією Sunday Times і New York Times. Її книги відмічені увагою престижного книжкового клубу Richard and Judy Book Club й неодноразово отримували нагороди в номінації «Кращий романтичний роман року» за версіями різноманітних видань.

Детальніше

Келлі Риммер

Келлі Риммер — автор романів-бестселерів за версією USA Today. Її книги перекладено більш ніж 20 мовами. Історії героїв романів Риммер чіпляють своєю щирістю і небанальним розвитком сюжету. Автор підіймає теми і питання, що хвилюють кожного читача.

Детальніше

Барбара Линн-Дэвис

Детальніше

Олена Заремба

Детальніше

Ніколь Джордан

Детальніше

Джулі Коен

Джулі Коен — популярна американська письменниця. Її романи перекладено більш ніж 15 мовавми. Ці теплі життєві історії, які надихають і дарують надію. Персонажам Коен притаманні невичерпний оптимізм, життєлюбство і прагнення знаходити джерело радощі навіть у найтемніші часи.

Детальніше

Деббі Макомбер

Деббі Макомбер — одна з кращих в жанрі любовного роману. Її перу належить більше 150 творів, багато з яких стали міжнародними бестселерами. Макомбер отримала за свою творчість престижні нагороди «Romance Writers of America RITA Award» і «Quill Award». Сумарний наклад книг Макомбер, перекладених на 23 мови, складає 75 мільйонів примірників.

Детальніше

Марія Ткачівська

Марія Ткачівська — українська поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова».

Детальніше

Жозефина Кокс

Жозефина Кокс — одна из самых популярных британских писательниц, автор более 50 бестселлеров. Обладательница престижных международных премий и наград, среди которых «Superwoman of Great Britain Award». Жозефина Кокс — мастер увлекательного любовного романа, в котором есть загадка, интригующая читателя на протяжении всего повествования. Истории писательницы завораживают своей жизненностью и искренностью.

Детальніше

Елен Тен

Детальніше

Елізабет Мічелc

Детальніше

Пау Рейзін

Детальніше

Джилл Сантополло

Джилл Сантополо — сучасна американська письменниця, авторка популярних романів. Її книжки перекладено понад 30 мовами. Джилл Сантополо пише історії не тільки для дорослої аудиторії, а й для дітей та підлітків. Безмежна щирість — ось чим вона завоювала читачів і літературних критиків.

Детальніше

Вета Сашина

Детальніше

Джоанна Ліндсей

Детальніше

Ліля Подгайська

Ліля Подгайська — сучасна письменниця, яка працює в жанрі історико-авантюрних та сентиментальних романів. 

Народилася 2 серпня 1940 року в Харкові, де зараз і мешкає. Перш ніж стати письменницею, Лілія займалася науковою та дослідницькою діяльністю — вона є автором багатьох публікацій. У вільний час пише прозу — твори в жанрі фентезі, історико-авантюрні та сентиментальні романи. 

Детальніше

Розалин Майлз

Розалин Майлз — известная английская писательница, автор популярных исторических и любовных романов, литературный критик. Истории Майлз никого не оставляют безразличными, покоряя читателей всех возрастных категорий. Романы впечатляют жизненностью и искренностью, герои — словно старые друзья, которым сопереживаешь всем сердцем, а враги — коварные и опасные соперники. Писательница — мастер создания захватывающего сюжета, в котором есть все: любовь и ненависть, верность и измена, неожиданные повороты и счастливый финал.

Детальніше

Розі Уолш

Детальніше

Софі Кінселла

Софі Кінселла — британська письменниця, одна з найпопулярніших авторок любовних романів, володарка престижних премій та нагород, серед яких Glamour Awards у номінації «Письменниця року». З-під її пера вийшло понад двадцять захопливих історій, що полонили уяву мільярдів читачів. Екранізація першої частини популярної саги «Шопоголік» отримала приголомшливі касові збори.

Детальніше

Лінда Стейси

Детальніше

Эми Ллойд

Детальніше

Надія Цибульська

Мене звати Надія, і я працюю вихователем. Обожнюю дітей, особливо їхню щирість. Взагалі для мене щирість — найважливіша риса людини.

Пишу з середньої школи. Списувала усі чисті зошити, вигадуючи все нові і нові історії. А якщо мене запитували про мрію, то відповідь завжди була одна і та ж: «Видати книгу!». І про мрію цю я не забувала. Йшли роки, я вийшла заміж, народила сина. Настав період затишшя. І от, в ті короткі моменти сну моєї крихітки, я писала, вкладала в літери всі свої емоції, всі бажання і душу. Так народився текст, який ви зараз тримаєте в руках.

Я вірю в людей, вірю в добро, чесність і щирість. Бо саме ці риси здатні врятувати наш світ. В це я вірю всім серцем!

Детальніше

Cвітлана Пшенічна

Моє життя досить тривале і різноманітне.

Математик за освітою, освоїла декілька фахів. Вчила дітей у садку та школі, працювала у рекламі, завідувала фірмовим магазином вітчизняної компанії. З чим пов'язані такі перепади? Із кардинальними змінами, що неминучі, коли відбувається випробування глобальними переїздами.

Детальніше

Джозі Сільвер

Детальніше

Керол Мэйсон

Детальніше

Еліс Велмобіда

Еліс Велмобіда — сучасна письменниця з італійським корінням, автор історичних та любовних романів. Вона нагороджена декількома престижнимх преміями і має позитивні відгуки від «Тhe Times». Крім літературної діяльності, Еліс Велмобіда визнана талановитим продюсером й сценарістом-консультантом. Її фільм «Saxon» отримав премію «Best European Dramatic Feature award».

Детальніше

Марина Раєвська

Детальніше

Лілі Кріс

Детальніше

Кетрін Айзек

Детальніше

Ліз Тренау

Детальніше

Петра Шир

Детальніше

Наташа Лестер

Детальніше

Сабріна Джеффрис

Детальніше

Зоряна Лешко

Детальніше

Євгенія Береженська

Євгенія Береженська — псевдонім української письменниці Галини Лапацької. Представниця класичної української психологічної прози, вона сповнює свої романи історіями, що знаходять відгук у серці кожного.

Детальніше

Ірина Агапєєва

Детальніше

Катерина Ліпс

Як і будь-який автор, я рада знайти Вас, мої читачі, тих людей, яким цікаво, зрозуміло і до душі, те про що я пишу. Мені дуже хочеться, щоб читаючи мої книги, Ви відволікалися від побуту, рутини, повсякдення, дізнавалися для себе щось нове і просто дозволяли собі відпочити, розчиняючись в романтичних мріях.

Детальніше

Джулія Лондон

Детальніше

Емма Орци

Детальніше

Анна Дубинская

Детальніше

Леся Романчук

Детальніше

Анна Моро

Детальніше

Федеріко Мочча

Федеріко Мочча — італійський письменник, сценарист і режисер. Автор декількох десятків популярних романів. Його дебютний роман «Три метра над рівнем неба» став літературною сенсацією 2004 року, одразу було продано понад один мільйон примірників книжки. Мочча здобув італійську премію Torre di Castruccio і премію Insula Romana в номінації «Молоді дорослі» (Giovani adulti).

Детальніше

Ніколь Александер

Детальніше

Девід Ніколлз

Детальніше

Ксана Рейлі

Детальніше

Марі-Бернадетт Дюпюї

Детальніше

Людмила Волок

Детальніше

Ольга Саліпа

Детальніше

Оксана Калина

Детальніше

Джозі Сільвер

Детальніше

Тетяна Рубан

Тетяна Рубан народилася 1 квітня 1982 року в місті Зіньків Полтавської області. Свою письменницьку діяльність розпочала ще в школі, допомагаючи однокласникам виконувати написання творів із зарубіжної та української літератури. Вищу освіту отримала, навчаючись в Педагогічному університеті на історичному факультеті, за фахом викладач історії та права, але за фахом так і не працювала. Деякий час після університету писала для жіночих журналів. Захоплюється психологією і українською літературою.

Детальніше

Марія Олекса

Марія Олекса — журналістка, живе у Франції. Працює випусковим редактором на французькому телебаченні, пише статті та знімає репортажі для українських ЗМІ.

Детальніше

Роберт Джеймс Воллер

Роберт Джеймс Воллер (народився 1 серпня 1939 року в США) – непересічний письменник, фотограф і музикант. Його роман «Мости округу Медісон» стартував із 7-мільйонним накладом і понад 90 тижнів очолював топ бестселерів знаних американських і європейських видань.

Детальніше

Джуд Деверо

Джуд Деверо — американська авторка історичного любовного роману. У її доробку 43 бестселери New York Times. Має нагороди Pioneer Romantic Times та у 2013 році отримала нагороду за видатну кар’єру. На сьогодні її книги видано накладом понад 60 мільйонів екземплярів в усьому світі.

Детальніше

Пенелопа Скай

Детальніше

Рейвен Кеннеді

Детальніше

Нора Робертс

Нора Робертс — популярна американська письменниця, заслужений член спілки письменників-романістів Америки і його вашингтонського підрозділу, володарка престижних нагород і премій, перший автор, який увійшов до Зали Слави RWA. За мотивами її романів було знято близько десяти чудових фільмів. Наклади її книжок кожного року зростають.

Детальніше

Кіра Касс

Детальніше

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт