Кошик
Thumbnail Image 1

Двійник. Про природу дублювання і множинності

Автор: Тарас Лютий

Людина — істота мінлива. Вона безупинно перероджується, опиняється в нових умовах, постійно змушена звикати до них і освоюється. Когось думки про колишні чи майбутні зміни не надто турбують, а хтось, навпаки, прагне їх навмисно, кидається у вир можливого, хоча часом це доволі болісний процес. При цьому кожній особистості властиво «розмножуватися» на силу-силенну власних двійників (не обов’язково тотожних між собою). Чому ми не завжди вчиняємо обачливо, буваємо агресивними та нетерпимими до іншості, нарочито відокремлюємо себе від усього чужого й намагаємося окреслювати свої горизонти? Чому воліємо змінюватися, хоча вважаємо себе доконечно сформованими створіннями, чому відкриті до новацій, але часом уперті й не годні поступитися ні на йоту нікому і ні в чому, легко зачудовуємося тим, чого не вміємо, але не завжди визнаємо здобутків ближніх, наслідуємо стільки, хоч відбавляй, але наполягаємо на власній правоті, захищаємо скривджених, та не хочемо дати ради собі? В оцих багатозначних подвійностях ми й намагаємося знаходити себе.

Про природу людської подвійності, дублювання й множинності й розмірковує Тарас Лютий у своїй книжці. Автор зацікавився цією темою понад двадцять років тому, а останнім часом нотував свої міркування в окремих есеях. Нарешті всі дослідження й розвідки з теми двійництва зібрані в одній книжці.

Жанри: Науково-популярна література

  • ISBN 978-617-7960-12-5
  • Видавець Віхола
  • Мова ua
  • Кіль-сть сторінок 272
  • Рік випуску 2021

Відгуки про книгу

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Купити книгу

210 грн

Доступно у форматах

epub
azw3
mobi
Після покупки книгу можна буде скачати в зручному форматі необмежену кількість раз.

Про автора

Тарас Лютий

Тарас Лютий — український філософ, письменник, колумніст, музикант.

Раніше переглядали

Триста емоцій, кожен побачить свою. Не повірю, якщо скажете, що не знайшли бодай одну строчку, яка б запала в душу настільки, що потім цитуєш її при нагоді напам’ ять і думаєш – це ж про мене, це ж я міг написати.

Підпишись на новини

Отримуй інформацію про новинки

Вхід на сайт