Работа с детьми меня всегда вдохновляла на творчество. Мне нравится их открытость, наивность, фантазия, обостренное чувство добра и справедливости. Именно это я и пыталась вложить в трилогию «Рыжие».
Как сказала одна из читательниц о моей книге: «Сюжет развивается так неожиданно и стремительно, что нет возможности остановиться… Книга о добре, об умении, в нужную минуту, не растеряться, верить в себя и никогда не сдаваться».
Работа с детьми меня всегда вдохновляла на творчество. Мне нравится их открытость, наивность, фантазия, обостренное чувство добра и справедливости. Именно это я и пыталась вложить в трилогию «Рыжие».
Как сказала одна из читательниц о моей книге: «Сюжет развивается так неожиданно и стремительно, что нет возможности остановиться… Книга о добре, об умении, в нужную минуту, не растеряться, верить в себя и никогда не сдаваться».
Олекса́ндр Меле́нтійович Во́лков (14 червня 1891 - 3 липня 1977) — російський, радянський письменник, драматург, перекладач.
Детальніше
Роальд Дал (1916— 1990) — валлійський письменник норвезького походження, автор романів, повістей, новел та оповідань, написаних як для дорослих, так і для дітей.
Детальніше
Все́волод Зінов́ійович Неста́йко (30 січня 1930, м. Бердичів — 16 серпня 2014, м. Київ) — письменник, класик сучасної української дитячої літератури. Для його творів характерне гумористичне обігравання імен та ситуацій.
Детальніше
Сімона Вілар — один з кращих сучасних українських авторів, майстер жанру слов’янського фентезі, історичного та пригодницького любовного романів. Її твори популярні не тільки в Україні, а й за її межами. Щорічно один з її романів потрапляє до «Золотої п’ятірки Клубу». Письменниця очолює ТОП-10 найуспішніших письменників України.
Детальніше
Роберт Ірвін Говард (22 січня 1906 - 11 червня 1936) — американський письменник-новеліст жанру фентезі.
Детальніше
М.Д. Лахлан — це псевдонім, який використовує письменник і журналіст Марк Барроукліфф для своїх книг-фентезі. «М. Д.» в псевдонімі автора означає «Марк Даніель» — справжнє ім’я письменника.
Детальніше
Анна Малігон — письменниця, лауреат премії «Благовіст», «Ватерлінія», Міжнародної україно-німецької премії імені Олеся Гончара, «Смолоскип».
Детальніше
Клайв Стейплз Льюїс — відомий англійський письменник валлійсько-шотландського походження, філософ, літературний критик, спеціаліст із Середньовіччя і християнський апологет. Автор циклу «Хроніки Нарнії», що увійшов до платинового фонду світового фентезі. Цикл, який дійсно можна назвати еталонним.
Детальніше
Детальніше
Вікторія Авеярд – молода американська письменниця і сценаристка. Виросла в маленькому містечку в Массачусетсі. Навчалася сценаристиці в Лос-Анджелесі. За книжку «Багряна королева» Вікторія Авеярд здобула відзнаку «Вибір користувачів соціальної мережі книголюбів Goodreads в номінації “Автор-дебютант Goodreads”».
Детальніше
Привіт! Мене звати Оксана, мені майже сорок, і я займаюсь обліком та фінансами. Так, моя робота мало пов’язана з казками
Детальніше
Автор народилась й живе в Києві. Післе закінчення навчання змінила багато зайнять – була й вуличним фотографом, і журналістом, і приватним підприємцем. Виховує двох доньок, любить читати, подорожувати й від душі посміятися.
Детальніше
Римувати слова почала років з трьох, а у п’ятирічному віці, навчившись читати і писати, змогла зафіксувати на папері свій перший вірш. Тоді ж зрозуміла, чому хоче присвятити своє життя: звичайно ж, літературі. Тому вступила до Університету імені Тараса Шевченка на спеціальність «Літературна творчість». Щоправда, довго не могла зрозуміти, для якого саме жанру створена. Але після народження доньки зрозуміла: звісно ж, це мають бути оповідання для дітей!
Протягом багатьох років друкувалася під псевдонімом Діброва в українських періодичних виданнях: «Ангелятко», «Маленька фея та сім гномів», «Пригоди», «Велика дитяча газета», «Вигадуй, думай, грай», «Однокласник», «Птаха». Журнал «Твой малыш» за 2009 рік надрукував її казку.
Також були спроби писати фантастику («Талісман на щастя», журнал «Український фантастичний оглядач» за 2009 рік).
Зараз Віра виховує двох діток — донечку і синочка.
Детальніше
Эндрю Кальдекотт — самобытный и очень популярный британский писатель. Будучи одним из лучших королевских адвокатов Англии, он представлял Би-би-си в деле Хаттона (о гибели эксперта по биологическому оружию, инспектора ООН по вооружению Дэвида Келли), издание The Guardian в деле Левесона (о расследовании британской прессой скандала с прослушиванием телефонов) и супермодель Наоми Кэмпбелл в известном деле о неприкосновенности личной жизни. Но талант писателя, который все это время дремал в Кальдекотте, все же взял верх. Его роман «Загадочный город» стал настоящей сенсацией, новым словом в литературе фэнтези.
Детальніше
Народився 12 липня 1991 року. Одружений. Як і всі, захоплююся футболом та читанням. У вільний час пишу вірші, тому виходить це робити все рідше.
Читаю майже завжди, як тільки випадає нагода: в автобусі, кудись ідучи, лягаючи спати. Із улюблених авторів – Патрік Ротфусс. Д. Р. Р. Толкіна так і не зміг осилити далі 10-20 сторінок, хоча підходив до його книг кілька разів, як, до речі, і Урсулу Ле Гуін.
Ідея написання даного твору прийшла зовсім випадково. Сама його назва, деякі персонажі та фінал, змінювалася декілька разів. Спочатку ліпив горщик, а на виході отримав кухоль
Детальніше
Авторка романів і коротких оповідань в жанрах фентезі та наукова фантастика. Переможниця та лауреат лондонських конкурсів коротких оповідань Twisted50 та Singularity50.
Шанувальниця не тільки літератури, але й кінематографу. Пише сценарії англійською мовою. Знімає короткометражні фільми. Щорічно приймає активну участь у міжнародному фестивалі для сценаристів London Screenwriters’ Festival.
Найбільшим натхненням для себе в творчій роботі вважає насамперед аналіз природи людських вчинків у літературі та кіно.
Маену Марина написала під впливом роману Марини та Сергія Дяченків “Ритуал”, розповіді Еріха Марії Ремарка “Ворог”, а також фільму “Останній самурай”, намагаючись дати аналіз феномену “ворожнечі” між народами, хоч в цьому випадку і фентезійними.
Детальніше
Микола Гришаєв — молодий український письменник, автор кількох фантастичних оповідань та романів. Уродженець Львова, студент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
Основними темами обрав питання людяності та пошуків справедливості, які розглядає крізь призму фантастичних світів і персонажів. Книгою «Хвилі» автор розпочинає основний цикл історій «Спадщина акул», в якому дії відбуватимуться у химерному світі безмежного океану.
Татьяна пишет, так как верит в победу добра, в исполнение желаний и в чудеса, а еще — в то, что каждый человек сам формирует свое настоящее и будущее.
Работает в сфере управления персоналом. Считает, что если ориентироваться на постоянное обучение, креативность, учиться выражать себя, познавать свой внутренний мир, учиться гибкости, то каждый человек сможет развить свой талант и достичь наилучшего результата в своей деятельности. Главное — заниматься тем, что нравится.
Детальніше
Александра Бракен — молода американська письменниця, авторка бестселерів за версією The New York Times та USA TODAY. Її романи стали справжньою сенсацією в жанрі підліткового фентезі, їх перекладено 15-ма мовами. Права на екранізацію роману «Темні уми» придбала кінокомпанія «Двадцяте століття Фокс».
Детальніше
Джо Аберкромбі — британський письменник-фантаст, автор популярної трилогії «Перший закон», якого цілком слушно вважають «майбутнім сучасного фентезі». Романи автора перебувають у списках бестселерів від The New York Times та Sunday Times. Аберкромбі є володарем престижної нагороди Locus Award та премії Джона В. Кемпбелла («Найкращий новий письменник-фантаст»). Популярний ресурс SFF World двічі визнавав його романи «Книгами року».
Детальніше
Робін Гобб — популярна американська письменниця, авторка понад дванадцяти романів у жанрі фентезі. Її твори неодноразово висувалися на здобуття таких престижних премій, як Г’юґо та Неб’юла, вона є володаркою Британської премії фентезі та має мільярди прихильників у всьому світі. Її фентезійними сагами зачитується майстер жанру фентезі, культовий автор циклу «Пісня льоду й полум’я» Джордж Мартін.
Детальніше
Народилася в місті Кропивницькому (тодішній Кіровоград). Звенигродка, Бровари, Київ, Переяслав, Полтава, Семиполки, Косенівка, Громівка,.. а також Калинівка, Бобрик (там деякий час працювала в школі мистецтв) — це все теж рідні міста і села. Нині мешкаю у військовому містечку Києва. Тут можна зустріти й деяких героїв зі збірки оповідань. Детальніше
Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева». Поетеса, авторка 18 книг, серед яких і дитячі, зокрема віршована «Казка про Старого Лева».
Детальніше
Український письменник, відомий творами дитячої та підліткової літератури.
Детальніше
Я, Гридін Сергій Володимирович, народився у маленькому містечку Здолбунів Рівненської області 8 липня 1971 року.
З дитинства хлопчик Сергійко (тобто я!) вирізнявся серед однолітків. В першу чергу чималою вагою в суспільстві. Якщо середньостатистична дитина важила до 14 років 50-60 кг., то Сергійко (тобто я!) всі 86 кг.Однак після 14-ти я задумався над своїм майбутнім і зайнявся спортом, що, напевне, додало твердості характеру і сприяло стандартизації у підлітковій спільнот
Детальніше
Шотландський драматург і романіст, автор відомої дитячої казки «Пітер Пен».
Детальніше
Народилась і живе у Львові. Письменниця, редактор відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Мама двох чудових дітей, які найбільше надихають до творчості. Обожнює літературу для підлітків і гарнезні ілюстровані книжки.
Детальніше
Iзабель Абедi народилася 1967 р. у Мюнхені. Дитинство майбутньої письменниці минуло в Дюссельдорфі, де вона закінчила середню школу. Відтак Ізабель вирушила до Америки, у Лос-Анджелес, де цілий рік жила в американській родині й навчалася в школі кіномистецтва, мріючи з часом стати кінопродюсером. Але цій мрії не судилося здійснитись. Ізабель повернулась до Гамбурга, де довгих тринадцять років працювала копірайтером — автором текстів, що рекламують шоколад, дорогі ручки і мийні засоби. Одночасно вона пробувала свої сили в дитячій літературі.
Детальніше
Патрік Ротфусс (Patrick Rothfuss; 1973) — американський письменник-фантаст і викладач в коледжі. Славу йому приніс опублікований в 2007 році дебютний роман «Ім'я вітру», який почав трилогію "Хроніки вбивці Короля".
Детальніше
Народився в 1971 році у місті Запоріжжя. Тут живу й працюю. Люблю читати. З дитинства. Можна сказати - я професійний читач. І с тих самих часів за мною як тінь ходила мрія - а може спробувати самому? Пробував. І не раз. Та якось не виходило. Десь так та мрія й загубилася. Думав – назавжди. Та одного вечора питання сина: «Тату, ти так багато читаєш, а сам не пробував написати книжку?», як ліхтарик у ночі, вказало моїй загубленій дитячій мрії шлях додому.
Детальніше
Джозеф Ділейні (1945) Британський письменник, автор романів в жанрі фентезі, фантастика. Тривалий час працював викладачем англійської у коледжі, кар'єру письменника розпочав наприкінці 90-х років.
Детальніше
Лідія Аніщенко - українська письменниця, поетеса, еко-активістка. У 2010 році перемогла у номінації "Неповторність" на конкурсі поезії "Струни серця". Навчалася у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв на факультеті театрального мистецтва. Автор оповідань "Вещи против", "Звичайний дослід", "Кваки Первый", "Матінка Смерека", "Обійми сну", а також поетичної збірки "Римовані думки". Твори увійшли у весняний випуск літературно-художнього альманаху "Саксагань".
Детальніше
Девід Хаїр — новозеландський письменник, автор трьох популярних фентезійних серій. У своїх історіях Хаїр майстерно переплітає міфологію та історію. Його роман «Кров мага» увійшов до ТОПу кращих книг за версією Amazon.
Детальніше
Анна Багряна (справжнє ім'я Ганна Юріївна Багрянцева, 1981) - мовознавиця, поетеса, романістка, драматургиня, перекладачка, письменниця. Авторка відомого роману "Етимологія крові", нагородженого Міжнародною україно-німецькою премією ім. О.Гончара. Лауреатка Літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша за поетичну збірку "Замовляння із любові" та роман "Дошкуляка".
Детальніше
Анастасія Лавренішина – сценаристка, письменниця. Закінчила з відзнакою Київський національний університет ім. Карпенко-Карого за спеціальністю «Драматург кіно і телебачення». Працювала на телебаченні сценаристкою, копірайтеркою рекламного відділу та креативною продюсеркою. У 2018 році дебютувала як письменниця. Її рукопис підліткового фентезі переміг у конкурсі «Напишіть про мене книжку!», в результаті чого вийшла повість «Дрімучий ліс». Того ж року книжка перемогла в конкурсі «Еспресо. Вибір читачів».
Детальніше
Ніна Ягоджинська (автонім Ніна Бажура) – письменниця, мешкає на Вінниччині. Авторка пригодницьких книжок для дорослих і дітей, зокрема «Володар жахів. Характерницька сила» і «Суничні казки». Пригодницька повість «Квест: знайди "Енеїду"» перемогла в літературному конкурсі для дитячих письменників « Напишіть про мене книжку».
Детальніше
Френсіс Еліза Годґсон народилася 24 листопада 1849 року у Манчестері, Англія.
Детальніше
Елінор Ходжман Портер (19 грудня 1868, Літлтон - 21 травня 1920, Кембридж) - американська письменниця. Стала широко відомою завдяки написанню дитячого роману «Полліанна». Портер народилася 19 грудня 1868 року у місті Літлтон, штат Нью-Гемпшир, у родині перших переселенців до Америки.
Детальніше
Люсі Мод Монтгомері - канадська письменниця, народилася 30 листопада 1874 року в містечку Кліфтон (нині Нью-Лондон).
Детальніше
Юлія Романюк народилася та виросла у Хмельницькому. Здобула освіту в галузі комп'ютерних систем і мереж, але з дитинства тягнулася до творчого письма, вигаданих світів й істот: від Гоґвортсу до Темної Вежі, від слов'янських песиголовців і японської кіцуне до єгипетської Сехмет. Фіналістка літературного конкурсу "Гранослов-2021", видавалася у збірці фензіну "Підвал" з горор оповіданням "Він". Проміняла залежність від онлайн комп'ютерних ігор на залежність від власних світів.
Детальніше
Брендон Сандерсон — культовий американський письменник-фантаст, володар однієї з найпрестижніших літературних нагород Hugo Award, а також багаторазовий переможець David Gemmell Memorial Award, The Goodreads Choice Awards та Neffy.
Детальніше
Дж. М. Міро — канадський прозаїк, поет і викладач Університету Вікторії. Його твори вишукано готичні й похмуро меланхолійні. Часто Міро порушує складні теми бідності, горя, балансування на межі життя і смерті, — цим його творчість нагадує поєднання романів Чарльза Дікенса з режисерськими роботами Джосса Відона.
ДетальнішеОтримуй інформацію про новинки
Отримуй інформацію про новинки