Генрі Форд – (англ. Henry Ford; 1863 – 1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині SAE International), один з найбагатших людей усіх часів.
Генрі Форд – (англ. Henry Ford; 1863 – 1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині SAE International), один з найбагатших людей усіх часів. Вперше почав використовувати промисловий конвеєр, побудував і запустив найсучасніший завод в автомобільній промисловості – добре освітлений і добре вентильований «Хайленд парк». Був видатним менеджером, серед нововведень якого – скорочений робочий день, п’ятиденний робочий тиждень і методи виробництва, які понині застосовують автоконцерни.
Цитати
Треба стати вільною людиною в тому місці, де вперше була втрачена свобода. Виграй свій бій там, де програв. І побачиш, що хоч тебе оточувало багато неправильного, усередині – ще більше було неправильного. Таким чином, побачиш, що неправильна внутрішня позиція може псувати навіть правильні речі навколо.
***
Я працюю в напрямку спрощення. Загалом люди мають так мало, а купують так дорого навіть найнеобхідніше (не кажучи вже про розкіш, на частину якої, думаю, кожна людина має право), тому що майже все, що ми виготовляємо, є набагато складнішим, ніж має бути. Наш одяг, наші харчі, наші побутові меблі – все може бути набагато простішим, ніж є зараз, і водночас кращим на вигляд. З давніх-давен речі виготовлялися в певний спосіб і з тих пір виробники просто це наслідували.
***
Його знання є майже універсальними. Він цікавиться різними темами й не визнає жодних обмежень. Уважає, що все можливе, і водночас твердо стоїть ногами на землі. Едісон іде вперед крок за кроком. Він вважає слово «неможливо» визначенням того, для чого на цей момент немає достатньо знань. Він знає, що в міру їх накопичення ми нарощуємо силу для подолання того, що раніше здавалося неможливим. Таким є раціональний спосіб досягати «неможливого». Ірраціональний спосіб – це робити спроби без важкої праці накопичення знань. Пан Едісон тільки наближається до вершини своєї могутності. Він є людиною, яка покаже нам, на що справді здатна хімія. Адже він справжній учений, який розглядає знання, на які постійно полює, як інструмент для творення прогресу. Це не той тип ученого, який просто накопичує знання й перетворює свою голову на музей. Едісон легко може претендувати на першість серед учених у світі. Я майже впевнений, що він є також найгіршою у світі діловою людиною. Він майже нічого не знає про бізнес.
***
Сьогодні я настроєний проти війни більше, ніж будь-коли, і думаю, що люди у світі знають, що війна ніколи нічого не вирішує, навіть якщо політики цього не знають. Саме війна перетворила акуратні й упорядковані світові процеси на те, що маємо – безформну і невпорядковану масу. Звичайно, хтось розбагатів через війну, а хтось став бідним. Але розбагатіли не ті, хто воював, або хто дійсно допомагав у тилу. Жоден патріот не заробляє на війні. Жодна людина з почуттям істинного патріотизму не може робити гроші на війні – на жертвах чужих життів. Поки солдати не зароблятимуть гроші йдучи у бій, поки матері не отримуватимуть гроші віддаючи своїх синів на смерть, доки жоден громадянин країни не повинен заробляти гроші на забезпеченні своєї країни необхідними ресурсами захисту. Якщо війни будуть продовжуватися, відкритій людині бізнесу буде все важче й важче розглядати війну як законний засіб для високих і швидких прибутків. Ділки воєнного часу втрачають повагу з кожним днем. Навіть жадібність колись похитнеться перед тією непопулярністю і спротивом, з якими зіткнуться воєнні спекулянти. Бізнес повинен стояти на стороні миру, тому що мир є найкращим активом бізнесу.
Пітер Тіль (англ. Peter Thiel; 1967 р. н.) – американський бізнесмен німецького походження, співзасновник PayPal (1998), інвестор, мільярдер, керуючий хедж-фондами. Був одним із перших інвесторів Facebook, нині входить до Ради директорів найбільшої світової соціальної мережі.
Детальніше
Мартін Форд — засновник софтверної компанії у Кремнієвій долині, за його плечима чверть століття досвіду у комп’ютерній галузі, автор книжок «Світло в кінці тунелю» і «Економіка майбутнього». Живе в каліфорнійському містечку Саннівейл.
Бред Стоун — американський письменник і журналіст, який віддавна висвітлює події Кремнієвої долини та компанії Amazon зокрема. Оглядач видань Newsweek, New York Times та Bloomberg Businessweek. Живе в Сан-Франциско.
Сет Ґодін – американський підприємець, маркетолог, колишній віце-президент компанії Yahoo!. Автор світових бестселерів «Фіолетова корова», «Лідер є у кожному. Племена в епоху соціальних мереж», «Пробуй, не зупиняйся», «Усі ми трохи дивакуваті» та інших.
Галларі Родем Клінтон – юристка, колишня Перша леді, сенаторка від штату Нью-Йорк, кандидатка у президенти США на виборах 2008 та 2016 років, 67 Держсекретар США.
Тома Пікетті – французький економіст, професор Вищої школи соціальних наук і Паризької школи економіки, оглядач газет Libération та Le Monde. Світову популярність здобув завдяки своїм дослідженням причин і наслідків економічної нерівності у світі. Пікетті відмовився від ордену Почесного легіону 2015 року, аргументуючи це тим, що уряду краще займатися зростанням економіки, а не присуджувати нагороди.
Ласло Бок керує роботою з персоналом у компанії Google, тобто займається пошуком потрібних фахівців, їхнім професійним розвитком і мотивацією.
Детальніше
Бен Горовіц (Ben Horowitz; 1966 р.н.) — американський підприємець у галузі новітніх технологій, венчурний інвестор, блоггер. Його блог читають понад 10 млн читачів, а венчурний фонд Andreessen Horowitz, співзасновником якого він є, 2011 року очолив рейтинг найвпливовіших інвестиційних компаній (за версією американського веб-сайту CNET, присвяченого комп’ютерним технологіям).
Детальніше
Нельсон Мандела (18 липня 1918 – 5 грудня 2013) – південноафриканський правозахисник, юрист, політик, президент Південно-Африканської Республіки (1994-1999 рр.).
Детальніше
Майкл Гаят ― колишній голова та генеральний директор найбільшого в світі видавництва релігійної літератури «Томас Нельсон паблішерс». Майкла також заслужено вважають експертом у галузі соціальних медіа. Він є автором популярного блога MichaelHyatt.com, що входить до перших 0,5 % у рейтингу найпопулярніших блогів за даними «Ґуґла».
Детальніше
Деніел Гаркаві ― генеральний директор і бізнес-тренер «Білдінг чемпіонз». Уже понад 25 років навчає провідних підприємців, як досягнути максимальної ефективності, рентабельності й результативності компанії.
Детальніше
Джо Стадвелл — доктор наук, викладач Кембриджського університету, блогер і публіцист. Працював директором консалтингового агентства Dragonomics, головним редактором China Economic Quarterly. Відомий працями про особливості бізнесу у Східній Азії.
Детальніше
Роберт Саттон — автор бестселерів-посібників із менеджменту, доктор наук в галузі організаційної психології, викладає управлінські дисципліни у Стенфордському університеті і Стенфордській бізнес-школі.
Детальніше
Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, очільник Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у сфері особистісного розвитку, автор понад 60 книжок, написав і реалізував близько 300 навчальних програм в аудіо- та відеоформатах, проконсультував більш ніж 1000 компаній, провів близько 5000 переговорів та семінарів у США, Канаді та 55 інших країнах світу.
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Стівен Кові (народився 24 жовтня 1932 року в Солт-Лейк-Ситі, штат Юту) – автор бестселера «Сім навиків високоефективних людей». Серед інших книг, які він написав, – «Головна увага – головним речам», «Лідерство, засноване на принципах».
Детальніше
Волтер Айзексон — американський журналіст, письменник і біограф, головний редактор журналу Time, президент Аспенського інституту, автор біографій Стіва Джобса (екранізована 2015 року), Альберта Ейнштейна, Генрі Кісинджера, Бенджаміна Франкліна.
Детальніше
Джим Коллінз — американський бізнес-консультант і письменник. Автор книжок «Від хорошого до величного», «Величні за власним вибором», «Зроблено на совість». Публікується в Harvard Business Review, BusinessWeek, Fortune та інших виданнях. Живе у Боулдері, штат Колорадо.
Детальніше
Маршалл Ґолдсміт — коуч кращих топ-менеджерів США, відомий бізнес-експерт, що входить до 50 найвпливовіших фахівців із менеджменту. Отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування в школі бізнесу ім. Келлі Індіанського університету. Видав кілька успішних бізнес-книжок, що були перекладені більш як тридцятьма мовами і опубліковані загальним накладом у два мільйони примірників.
Детальніше
Василь Деревінський — доктор історичних наук, професор Київського національного університету будівництва та архітектури. Дослідник історії українського визвольного руху, етнонаціональної політики, біографістики. Автор понад 120 праць, співавтор низки навчальних посібників з історії України та історії української культури.
Детальніше
Говард Шульц — американський бізнесмен, основний власник та голова ради директорів Starbucks. Його статки становлять близько трьох мільярдів доларів. Разом із дружиною Шульц заснував благодійний фонд, який допомагає безробітним молодим людям, а також ветеранам, що повертаються до цивільного життя.
Детальніше
Ґері Келлер — бізнесмен, відомий спеціаліст з продажу в галузі нерухомості, визнаний «Підприємцем року» за версією журналу «Інк».
Детальніше
Джей Папасан — головний редактор і віце-президент видавничого відділу «Келлер Вільямс Ріелті», президент компанії «Реллек Паблішін».
Детальніше
Христя Фріланд— канадська письменниця, журналістка і політикиня українського походження. Працювала редактором у виданнях Financial Times, Globe and Mail і Thomson Reuters. У 2013 році пішла в політику й була обрана до парламенту Канади від Ліберальної партії, в 2015-му стала міністром міжнародної торгівлі, а з січня 2017 року призначена міністром закордонних справ Канади. Фріланд послідовно критикує російський політичний режим і захищає інтереси України на міжнародній арені.
Детальніше
Наполеон Гілл — радник президента Франкліна Рузвельта, один із найбільш відомих письменників, чиї книжки про успіх допомогли мільйонам людей у всьому світі. Його книжка «Думай і багатій» досі має шалений попит у читачів: продано більше 20 мільйонів примірників.
Детальніше
Брюс Тулґен — визнаний експерт із лідерства та управління, автор бізнес-бестселерів. Засновник та керівник компанії RainmakerThinking, яка спеціалізується на дослідженнях з менеджменту та корпоративному навчанні. Видання Management Today назвало Брюса Тулґена гуру менеджменту, а експерти рейтингу бізнес-мислителів Thinkers 50 — новою зіркою. Публікувався в New York Times, USA Today, Harvard Business Review, Huffington Post. Викладає в Єльському університеті.
Детальніше
Нір Еяль – підприємець і викладач. Працював у сфері ігор і реклами, де вивчив і випробував техніки впливу на споживача. Завдяки цьому написав бестселер «На гачку», що вчить, як створити товар, який щиро полюблять користувачі.
Нір Еяль викладав психологію споживача в Стенфордському університеті. Наразі консультує компанії зі списку Fortune 500 та пише для видань Harvard Business Review, The Atlantic, Tech Crunchі Psychology Today. Співзасновник стартапів Sunshine Business Development і AdNectar.
Детальніше
Кас Санстейн — професор юридичного факультету Гарварду. Найцитованіший науковець у галузі права в Сполучених Штатах. Автор десятків книжок. Від 2009 по 2012 рік працював в адміністрації Барака Обами.
Детальніше
Джордж Клейсон (1874–1957) — американський бізнесмен і письменник. Заснував картографічну компанію Clason Map та опублікував перший атлас шляхів Сполучених Штатів і Канади. У 1926 році видав збірку притч про фінансовий успіх «Найбагатший чоловік у Вавилоні». Книжка швидко поширилася серед працівників банків і страхових компаній і незабаром набула популярності серед мільйонів читачів. Сьогодні це класика.
Детальніше
Річард Талер — професор економіки, науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень. Автор п’яти книжок, економічних колонок для Sunday New York Times.
Детальніше
Джек Велч — відомий американський бізнесмен. Журнал Fortune назвав його менеджером ХХ століття. 41 рік пропрацював у компанії «Дженерал електрик», з 1981-го по 2001‑й був її гендиректором. За цей час загальна вартість корпорації зросла в понад 30 разів — з 13 до більш ніж 400 мільярдів доларів, — а Велч став бізнес-гуру. Нині він консультує керівників найвідоміших компаній, виступає перед бізнес-спільнотою та викладає. Він також заснував Інститут менеджменту Джека Велча — унікальну програму з отримання MБA онлайн.
Детальніше
Сьюзі Велч — письменниця, журналістка, колишня головна редакторка Harvard Business Review.
Детальніше
Філ Найт — американський бізнесмен, засновник фірми Nike, переможець змагань із бігу на середні дистанції, випускник Орегонського університету і Стенфордської бізнес-школи. Живе в штаті Орегон із дружиною Пенні.
Детальніше
Малкольм Гладуелл — відомий канадський журналіст авторитетного щотижневика The New Yorker та The Washington Post, поп-соціолог, автор міжнародних бестселерів. Журнал Time назвав Гладуелла одним з 100 найбільш впливових людей. Його книги трималися на перших позиціях в списку бестселерів The New York Times та The Globe and Mail. Володар премії Американської Соціологічної асоціації за видатні досягнення в соціології, доктор філології Університету Ватерлоо. Його заслужено називають найбільш оригінальним американським журналістом.
Детальніше
Верба Тетяна Михайлівна – випускниця Львівскої Академії друку, заступник директора з розвитку видавництва «Баланс Бізнес Букс» з 20-річним досвідом роботи у видавничому бізнесі.
Детальніше
Чарльз Вілан — професор з багаторічним стажем, викладач економіки та політики в Чиказькому університеті і Дартмутському коледжі, кореспондент журналу The Economist та позаштатний автор таких авторитетних видань, як Chicago Tribune, The New York Times і Wall Street Journal.
Детальніше
Гаррі Беквіт — засновник компанії Beckwith Advertising and Marketing, працював із чотирма зі ста найефективніших американських підприємств у сфері послуг та з дев’ятьма фірмами, що входять до рейтингу 500 найбільш успішних компаній за версією журналу Fortune. Володар премії Effie Американської асоціації маркетингу та колишній творчий керівник одного з найшанованіших рекламних агентств Америки.
Детальніше
Письменник, журналіст, перекладач, співзасновник порталу Ufra.com.ua. Учасник музичного гурту "Оркестр Бобовата".
Народився у селі Велика Кам’янка неподалік Коломиї, жив у Калуші, Івано-Франківську, Ворзелі й Києві. Проїхав пів-Центральної Азії, пройшов пів-Карпат, врешті замешкав в Івано-Франківську.
Детальніше
Роберт Грін — культовий американський письменник, автор популярно-публіцистичної літератури про механізми функціонування влади у суспільстві та політиці, а також про особливості стратегічного мислення та закони обману. Вільно володіє кількома мовами, вважається одним з найкращих лекторів у світі, якого великі компанії запрошують для навчання топ-менеджерів.
Детальніше
Іцхак Адізес — один із провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу. Засновник та президент Інституту Адізеса у США, автор 27 книжок, він викладав у багатьох університетах, зокрема у Стенфордському, співпрацював із компаніями Bank of America, Coca-Cola Bottling, IBM та багатьма іншими у 52 країнах світу, а також посідає 28 позицію в рейтингу 100 найкращих консультантів у галузі лідерства.
Детальніше
Томас Фрідман — відомий американський журналіст, репортер і політичний оглядач газети The New York Times, тричі лауреат Пулітцерівської премії, автор семи книжок, серед яких — бестселер «Дякую за запізнення», за відгуками «найбільш амбіційна праця ХХІ століття».
Детальніше
Нікола Тесла – найвідоміший у світі фізик та винахідник у галузі електрики, магнетизму та електротехніки. Походив із сім’ї сербського священика,став громадянином США. Винайшов модель індукційного генератора змінного струму, відкрив явище обертального магнітного поля, побудував електрогенератори надвисокої частоти, а також працював над науковим поясненням космічних процесів.
Детальніше
Американський інтернет-підприємець, CEO онлайн-магазину одягу, взуття та аксесуарів Zappos.com.
Детальніше
Корі Когон є одним із керівників компанії «Franklin Covey». Її дослідження і практика пов’язані з керуванням проектами й комунікаційними навичками. Вона є співавтором книг «The 5 Choices: The Path to Extraordinary Productivity», «Project Management Essentials for the Unofficial Project Manager» і «Presentation Advantage».
Детальніше
Тім Фернгольц – репортер видання Quartz, де висвітлює зміни, що відбуваються між людьми, корпораціями, урядами та неурядовими установами. Здобув ступінь уряду, теології та арабської мови в університеті Джорджтаун. У сфері його інтересів ліберальна коаліція, Німеччина, футбол, кулінарія, Каліфорнія, футуризм, Близький Схід, макроекономіка та космос. Раніше був бізнес-редактором журналу GOOD Magazine. До цього був економічним кореспондентом Національного журналу, де зосередився на питаннях податкової та бюджетної діяльності. Йому вдалося попрацювати в компанії Ілона Маска SpaceX, що дозволило йому написати неймовірно глибоку розвідку про сучасні дослідження космосу – «Космічні мільярдери: Ілон Маск, Джефф Безос та нові космічні перегони»
Детальніше
Виходець з бідної родини іміигрантів, засновник, голова ради директорів і генеральний директор Four Seasons, однієї з кращих у світі готельній мережі, відомої неперевершеним рівнем сервісу.
Детальніше
Девід Стіллман не новачок у розмові про покоління. Понад двадцять років його запрошують керівники бізнесу, політики та ЗМІ, щоб він поділився своїм досвідом щодо того, як найкраще подолати розриви в світогляді поколінь. Девід публікується в CNN, CNBC та TODAY Show, а також NPR, у Fast Company, The New York Times, USA Today та The Wall Street Journal. Він отримав числені відзнаки за свою творчу комунікаційну роботу, зокрема золоті медалі на кінофестивалі Нью-Йорку, велику бажану премію CLIO. Окрім того, що є спікером з вивчення поколінь і користується міжнародною популярністю, Девід також є співавтором двох книжок: «Коли стикаються покоління» та «Фактор М: Як покоління міленіалів змінює робоче середовище». У останній книжці Девіда та його сина Йона «Покоління Z на роботі» описано 7 ключових рис покоління Z.
Детальніше
Збіґнєв Рокіта (04.04.1989) — журналіст, редактор видання «Нова Східна Європа». Спеціалізується на питаннях пострадянського простору.
Збіґнєв Рокіта родом з Глівіце, випускник інституту Росії та Східної Європи Ягеллонського університету.
Автор книги «Спорт у тіні імперій». Він прихильник «П’яста» (Глівіце), «Гурнік» (Забже) та кількох інших силезьких клубів.
Детальніше
Джей Бер (29.09.1969)— президент Convince & Convert, консультаційної фірми та медіакомпанії з онлайн-обслуговування клієнтів і цифрового маркетингу. Серед її клієнтів деякі з найвідоміших організацій у світі, як-от Організація Об’єднаних Націй, Oracle та TaylorMade Adidas Golf.
Детальніше
Ден Кеннеді (22.12.1954) – американський провокаційний спікер, бізнес-консультант, мультімілліонер, автор 20 книжок по бізнесу.
Детальніше
Юрґен Саленбахер — незалежний лектор, викладач і тренер. Його семінари на тему Креативного особистого брендингу проводяться по всьому світі. Ці семінари поєднують його набуті за двадцять років знання та досвід у сферах брендингу, особистого оцінювання та обміну практичним досвідом з метою підтримки соціальних змін.
Детальніше
Чу Чін-Нінґ (1947-2009) - китайсько-американський бізнес-консультант, автор бестселерів з управлінням бізнесом у Азійсько-Тихоокеанському регіоні.
Детальніше
Народився у 1963 році у Сіверськодонецьку. Вчився у Київському Політехнічному інституті, Центральноєвропейському Університеті та Оксфордському університеті. Економіст. Цікавиться історією, зокрема військовою історією України та її сусідів. Є автором низки статей Енциклопедії Історії України, співавтором кількох книг з історії України.
Детальніше
Річард Румельт (1942) — один із впливових світових мислителів про стратегію та управління. Серед економістів відомий як один із двадцяти п’яти тих, хто має вплив на концепції управління та корпоративну практику.
Детальніше
Ларс-Юган Оґе — доктор економічних наук, який спеціалізується на переговорах і знає всі секрети, необхідні для досягнення максимального результату.
Детальніше
Джеймс Вуд є старшим консультантом з лідерства та коуч у компанії Franklin Covey. Він живе, що називається, «на два міста» — у Денвері (штат Колорадо) і Гонолулу (Гаваї). У нього понад 20 років найбагатшого досвіду лідерства у сферах керування проектами, розробки ПЗ, інженерних розробок, оперативного керівництва компаніями і навчання.
Детальніше
Сьюзетт Блейкмор розпочала роботу в компанії «Franklin Covey» у 2012 році на посаді регіонального керівника практики продуктивності. Вона привнесла в цей напрямок конкретне розуміння складнощів і проблем, пов’язаних із продуктивністю праці, з якими стикаються працівники сотень тисяч організацій у всьому світі.
Детальніше
Вільям Паундстон (William Poundstone) 1955 р.н - американський письменник, критик, журналіст і оглядач.
Детальніше
Фостер Провост — професор Нью-Йоркської бізнес-школи Леонарда Стерна, де він викладає програму МВА з бізнес-аналітики та Data Science. Том Фоусет — кандидат наук у галузі машинного навчання. Працював у таких компаніях, як GTE Laboratories, NYNEX/Verizon Labs і HP Labs.
Детальніше
Річард Флорида – американський соціолог, економіст та викладач. Випускник Ратгерського коледжу та Колумбійського університету. Автор бестселерів з питань урбаністики та економіки.
Детальніше
Джош Кауфман (Josh Kaufman) – американський письменник, підприємець, засновник руху «Персональний МВА». Він є автором бестселерів, що розкривають переваги, секрети та техніки самоосвіти на рівні кращих навчальних закладів світу.
Детальніше
Рорі Сазерленд — британський автор, спікер, лекції якого на TED мають 8,5 мільйонів переглядів. Віцепрезидент «Ogilvy», одного з найбільших рекламних агентств, чиї 132 представництва знаходяться у 83 країнах світу. Належить до найцікавіших та найвпливовіших людей у сфері бізнесу (за версією «Guardian»).
Детальніше
Генрі Мінцберг (1939 р.н.) - канадський професор, викладач курсу менеджменту в Університеті Макґілла, автор низки книжок про менеджмент, які стали класикою бізнес- літератури.
Детальніше
Адам Сміт — шотландський філософ, засновник політичної економіки, ключова постать у Шотландії епохи Просвітництва. Сміт заклав підвалини для створення теорії вільних ринків, що лягла в основу сучасної економічної думки.
Детальніше
Алан Лефлі (A.G. Lafley; нар. 13 червня 1947 р.) – американський бізнесмен, Президент, Голова правління і головний виконавчий директор компанії Procter & Gamble. Він є співавтором бестселера Playing to Win та кількох критичних статей.
Детальніше
Роджер Мартін (Roger Martin) – професор, письменник, консультант зі стратегії, декан та директор Інституту процвітання Мартіна при Університеті Торонто. У 2017 році рейтингова агенція Thinkers50 присвоїла йому перше місце у світі серед управлінських мислителів.
Детальніше
Джон Ворілоу (John Warrillow) – американський бізнесмен, відзначений нагородами консультант і підприємець, що заснував і вивів на ринок чотири компанії. Він є автором бестселера «Built to Sell» та ведучим однойменного подкасту.
Детальніше
Томас Дейвенпорт— почесний професор з інформаційних технологій та менеджменту Бебсонського коледжу, співзасновник Міжнародного інституту аналізу, радник компанії Deloitte Analytics, член ініціативної групи з дослідження цифрової економіки Массачусетського технологічного інституту.
Детальніше
Джулія Кірбі (Julia Kirby) – публіцист, старший прес-редактор Harvard University Press, редактор журналу Harvard Business Review. Найбільш відома праця – бестселер «Only Humans Need Apply».
Детальніше
Максим Гайовий — український спортивний журналіст, колишній прес-секретар БК «Будівельник». Автор колонок у FootballHub, «Планета Баскетбол», Tribuna.com. Засновник спортивного блогу BackDoorCut.
Детальніше
Андре Агассі — професійний тенісист, кар’єра якого тривала з 1986 по 2006 рік. Виграв 60 турнірів в одиночному розряді, у тому числі 8 турнірів Великого шолома. Заснував благодійну організацію та інвестував понад 85 млн доларів у створення школи для дітей з малозабезпечених сімей у Лас-Вегасі.
Детальніше
Мері Дірборн — американська письменниця та біографиня. Авторка життєписів письменника Генрі Міллера, галеристки Пеґі Ґуґенгайм.
Детальніше
Кендіс Міллард — американська письменниця, журналістка, колишня дописувачка та редакторка журналу National Geographic, авторка кількох біографічних книжок, зокрема про американських президентів Теодора Рузвельта та Джеймса Гарфілда.
Детальніше
Девід Рокфеллер — банкір, онук відомого американського нафтового магната Джона Рокфеллера — старшого, багато років очолював Chase Bank. Помер 2017-го у віці 101 рік.
Детальніше
Абхіджіт Банерджі — економіст родом з Індії, співзасновник Лабораторії з дослідження проблем бідності імені Абдула Латіфа Джаміля Массачусетського технологічного інституту, член Консорціуму з питань фінансових систем і бідності. Лауреат гранту Ґуґґенгайма і стипендії Макартура.
Детальніше
Естер Дуфло – Нобелівська лауреатка з економіки 2019 р, економістка, аналітикиня та авторка кількох науково-дослідницьких книг. Має ступінь магістра Паризької школи економіки та професорки економіки Массачусетського технологічного інституту. Обіймає посаду наукового співробітника «Національного бюро з економічних досліджень» (NBER). Також вона є членом правління «Бюро досліджень та економічного аналізу з розвитку» (BREAD). Авторка бестселеру «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» (2011 р.).
Детальніше
Кейт Роворт — викладачка та старша співробітниця Інституту змін довкілля Оксфордського університету. Вивчає економічну теорію, що допоможе вирішити соціальні й екологічні проблеми ХХІ століття. Авторка колонок у Financial Times, Wall Street Journal, CNN тощо.
Детальніше
Деніел Ґоулман — психолог, колумніст, фахівець із вивчення емоційного інтелекту. Двічі номінований на здобуття Пулітцерівської премії за журналістські тексти для Times. Дописувач New York Times.
Детальніше
Річард Бояціс — експерт з емоційного інтелекту, почесний професор Західного резервного університету Кейса.
Детальніше
Алек Росс — американський експерт у галузі інновацій. Засновник стартапу One Economy. Був старшим радником з питань інновацій екс-держсекретаря Гіларі Клінтон. Один зі 100 найкращих мислителів за версією журналу Foreign Policy Magazine. Нині старший науковий співробітник Університету Джона Гопкінса.
Детальніше
Інґвар Кампрад — шведський підприємець. Засновник міжнародної корпорації з виготовлення меблів ІКЕА. У 2013-му пішов із посади керівника компанії у віці 87 років, передавши обов’язки своєму молодшому синові Матіасу. Інґвар Кампрад помер 27 січня 2018 року.
Детальніше
Бертіл Торекул — шведський фінансовий журналіст, письменник, був головний редактором низки шведських газет та журналів (Vecko-Revyn, Veckans affrer, Dagens Industri, stgta Correspondenten, Svenska Dagbladet).
Детальніше
Сем Волтон — американський підприємець, засновник мережі магазинів Walmart. У 1985 році його визнано найбагатшою людини Америки за версією журналу Forbes.
Детальніше
Доріс Кернс Ґудвін — біографиня, історикиня, політологиня. Десять років викладала в Гарварді політологічні курси, серед них і курс з історії американського президентства. Здобула Пулітцерівську премію за книжку «Незвичні часи: Франклін та Елеонора Рузвельти».
Детальніше
Лінда Гілл — професорка кафедри бізнесу в Гарвардській бізнес-школі. За версією Thinkers50 ввійшла в десятку провідних управлінців-мислителів світу.
Детальніше
Ґреґ Брандо — президент і головний виконавчий директор Maker Media, колишній головний директор з технологій у Walt Disney Studios.
Детальніше
Емілі Трулав — дослідниця, яка понад десять років вивчає лідерство, інновації й організаційні зміни. Зараз викладає програму з MBA в Гарвардській бізнес-школі.
Детальніше
Кент Лайнбек — автор, співавтор і напарник бізнес-лідерів у написанні книжок.
Детальніше
Майкл Портер (Michael Porter) — автор книг та професор кафедри ділового адміністрування у Гарварді. Став економістом та фахівцем в галузі конкурентної стратегії і боротьби на міжнародних ринках. Написав 17 визнаних книг, 60 статей та безліч матеріалів для авторитетних ділових видань. Роботи Майкла Портера визнані класикою ділової літератури в усьому світі.
Детальніше
Ден Лайонс — письменник, журналіст, автор сценарію кількох сезонів серіалу «Кремнієва долина», котрий здобув нагороду Еммі. Також Лайонс працював оглядачем Newsweek, писав для New York Times Magazine, GQ, Vanity Fair і Wired. Створив популярний блог «Таємний щоденник Стіва Джобса», де писав від імені псевдо-Джобса.
Детальніше
Хаґґі Рао — професор організаційної поведінки та людських ресурсів, викладає у Стенфордській бізнес-школі, веде семінари та є академічним директором кількох управлінських програм Стенфорду.
Детальніше
Ліса Бреннан-Джобс (Lisa Brennan-Jobs) – американська письменниця, журналістка та авторка кількох біографічних творів про Стіва Джобса, свого батька та співзасновника корпорації Apple.
Детальніше
Карл Маннергейм (Carl Mannerheim) – видатний воєначальник, державний діяч, дипломат, мандрівник, маршал та президент Фінляндії. Одна з найяскравіших постатей у період світових воєн. Автор твору «Мемуари», який розкриває цікаві сторінки з історії Європи XX ст.
Детальніше
Адель Світвуд — віце-президентка з маркетингу міжнародної аналітичної компанії SAS, яка працює над розробкою програмного забезпечення для аналізу даних у сфері бізнесу.
Детальніше
Верн Гарніш —експерт із розвитку бізнесу, консультант. Засновник і гендиректор міжнародної компанії Gazelles, що займається освітою підприємців.
Детальніше
Алекс Ферґюсон – шотландський футболіст та футбольний тренер, що керував Manchester United Football Club з 1986 по 2013 рік. Вважається одним з найуспішніших спортивних менеджерів усіх часів. Лауреат численних спортивних премій та нагород. У 2017 році він був визнаний одним з 10 найвпливовіших тренерів з моменту заснування УЄФА. Автор низки книг з питань лідерства та менеджменту в галузі спорту.
Детальніше
Майкл Моріц – випускник the University of Oxford , коледжу Christ Church, Oxford та the Wharton School of the University of Pennsylvania. Бакалавр історії мистецтв, магістр ділового адміністрування (MBA). Філантроп, дослідник, підприємець та венчурний інвестор. Автор та співавтор книг з менеджменту, розвитку компаній та лідерства.
Детальніше
Девід Фрідман — американський письменник-економіст, професор Університету Санта-Клари та один з найвідоміших лібертаріанців. Автор таких видань, як «Теорія цін: короткий екскурс», «Прихований порядок: економіка повсякденного життя». Син лауреата Нобелівської премії Мілтона Фрідмана, автора книжки «Капіталізм і свобода».
Детальніше
Енні Дюк — багаторазова чемпіонка світових змагань з покеру, зокрема турніру від каналу NBC. Професійна ораторка, бізнес-консультантка й експертка з ухвалення рішень. Засновниця неприбуткової організації How I Decide, яка створює тематичні програми для малозабезпечених школярів і навчає їх критично мислити й приймати зважені рішення.
Детальніше
Стівен Джеррард — англійський футболіст, кавалер ордену Британської імперії, головний тренер шотландського «Рейнджерса». Більшість своєї кар’єри провів у складі «Ліверпуля», капітаном якого був із 2003 року. Також він виступав за збірну Англії, зігравши 114 матчів.
Детальніше
Сьюзен Фовлер — міжнародна бізнес- консультантка з питань лідерства, провідна розробниця програми Ken Blanchard Company’s Optimal Motivation, авторка статей для Huffington Post, LeaderChat, SmartBrief.
Детальніше
Кріс Восс — колишній співробітник ФБР. Викладав у Гарварді, бізнес-школах Массачусетського технологічного інституту та університету Південної Каліфорнії.
Детальніше
Кріс Ґільбо (Chris Guillebeau, 1978) — американський письменник, бізнесмен, блогер, лектор та мандрівник. Засновник спільноти творчих людей World Domination Summit.
Детальніше
Майкл Ґербер (англ. Michael Gerber) – американський бізнес-тренер, промовець, автор та співавтор низки довідково-публіцистичних творів. Засновник Michael E. Gerber Companies, провідної консалтингової компанії з надання дорадчої допомоги бізнесменам у виробленні ефективних стратегій підприємницької діяльності.
Детальніше
Денні Меєр (Danny Meyer) – американський підприємець, ресторатор, засновник мережі ресторанів. Автор книг з ресторанного бізнесу та етикету гостинності. У 1980 році здобув ступінь з політології Коледжу Трініті в Хартфорді, штат Коннектикут. Під час навчання працював екскурсоводом у Римі. Також певний час вивчав міжнародну політику.
Детальніше
Бенджамін Ґрем (Benjamin Graham) – американський інвестор, економіст, філософ та експерт у галузі інвестування. Здобув визнання як автор інвестиційної філософії, сфокусованої на психології інвесторів, фундаментальному аналізі активів та «вартісному інвестуванні».
Детальніше
Стівен Бланк — бізнес-експерт, лектор, один з авторів концепції Lean startup. Належить до 12 найкращих майстрів інновацій за версією Harvard Business Review.
Детальніше
Боб Дорф – серійний підприємець, інвестор, бізнес-тренер, автор книг та піонер у галузі CRM. Обіймає посаду викладача у бізнес-школі Колумбійського університету, а також консультує з питань створення стартапів резидентів Ukrainian Happy Farm.
Детальніше
Джанель Барлоу – американська дослідниця, бізнес-тренерка, викладачка в Університеті філософських досліджень. Авторка та співавторка низки книг з питань бізнесу та стратегічного менеджменту як нової управлінської філософії. Спеціалізується на дослідженні, вивченні та аналізі споживацьких скарг, чинників, що на думку Барлоу є рушійною силою для успіху в бізнесі.
Детальніше
Клаус Мьоллер – датський економіст, аналітик, бізнес-тренер та лектор, сертифікований фахівець з бізнесу та управління. Здобув ступінь магістра маркетингу Школи економіки й управління в Копенгагені. Автор та співавтор кількох бестселерів з менеджменту.
Детальніше
Джим Кемп (англ. Jim Camp) – відомий американський коуч у сфері ділового спілкування, автор численних статей з питань організації комерційних переговорів. Пілот ВВС США, ветеран війни у В'єтнамі. Автор кількох спеціалізованих книг з успішного ведення переговорів. Засновник та президент Camp Negotiation Systems, міжнародної консалтингової компанії.
Детальніше
Філіп Тетлок – канадсько-американський науковець, журналіст, економіст та письменник. Професор політології Пенсильванського університету, викладач у Школі бізнесу Уортона. Лауреат численних нагород у галузі психології та політичного прогнозування. Тетлок є автором понад 200 статей та 10 книг з питань політології та організаційної поведінки.
Детальніше
Ден Гарднер – канадський науковець, промовець, журналіст та письменник. Випускник Осгуд Йорського університету Торонто та Йорського університету. У 1992 році здобув ступінь бакалавра права, у 1995 році – магістра історії. Ден Гарднер є автором науково-популярних творів з психології, кримінальної юстиції та права.
Детальніше
Метью Діксон – випускник University of Pittsburgh та The College of William & Mary. Доктор філософії, колумніст, промовець та бізнес-тренер з корпоративного управління та маркетингу. Автор кількох бестселерів та багатьох статей із розвитку корпоративних стратегій.
Детальніше
Брент Адамсон – випускник The Stephen M. Ross School of Business та the University of Texas. Професор німецької та прикладної лінгвістики, бакалавр політології та магістр ділового адміністрування (MBA). Дослідник, бізнес-експерт, лектор, блогер та співавтор кількох бестселерів з питань управління бізнесом.
Едді Юн (Eddie Yoon) – американський спеціаліст зі стратегії залучення споживачів, провідний світовий експерт з пошуку та монетизації суперспоживачів, засновник EddieWouldGrow (аналітичний центр та консультаційна фірма зі стратегії зросту). Автор книжки «Суперспоживачі. Швидкий шлях до зростання бренду» (2016).
Детальніше
Рендал Рей – американський науковець, журналіст, професор економіки в Університеті Міссурі, Канзас-Сіті. Здобув освіту бакалавра психології в Тихоокеанському університеті та магістра у Вашингтонському університеті. Викладав у Римському університеті ла Сап'єнца, Паризькому університеті та Національному автономному університеті Мексики. Автор багатьох статей та книг з питань макроекономіки, політології та фінансів.
Детальніше
Річард Філліпс Фейнман Richard Phillips Feynman) 1918-1988 - видатний американський фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії з фізики 1965 р., один із засновників квантової електродинаміки, вважається прабатьком нанотехнологій.
Детальніше
Дженніфер Ріел (англ. Jennifer Riel) – канадська дослідниця, професорка Ротманської школи менеджменту Університету Торонто. Консультантка та радниця керівників міжнародних компаній з питань інтегративного мислення. Дописувачка до провідних друкованих та електронних видань, зокрема Businessweek, Daily Beast та Globe and Mail.
Детальніше
Ліендер Кені (Leander Kahney) – англійський та американський письменник, автор, редактор та видавець у сфері технологічної культури. Автор п’яти книг про корпорацію Apple: «Cult of Mac» (2004), «Cult of iPod» (2005), «Всередині мозку Стіва» (2008), «Джоні Айв: легендарний дизайнер Apple» (2013), «Тім Кук: СЕО, що вивів Apple на новий рівень» (2019).
Детальніше
Крістофер Стейнер – випускник University of Illinois Urbana-Champaign та the Northwestern University. Інженер, журналіст та дописувач провідних бізнес-видань. Консультант з бізнесу, винахідник та автор книг з розвитку сучасних технологій та комп’ютеризації життя.
Детальніше
Дмитро Томчук – відомий український підприємець, бізнес-експерт та дописувач до провідних інтернет-часописів. Здобув юридичну освіту у Дніпропетровському державному університеті. Автор книг, присвячених моделюванню бізнесу в Україні.
Детальніше
Володимир Кличко (1976 р.н) — український боксер в надважкій ваговій категорії світового рівня, олімпійський чемпіон, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, WBA, The Ring.
Детальніше
Джон Вествуд займав керівні посади в сфері продажів та маркетингу і в даний час є директором з продажу та маркетингу в одній із великих міжнародних компаній. Він автор книг з маркетингу, одна з яких, «Як скласти маркетинговий план», перекладена українською та видана видавництво «Фабула».
Детальніше
Кріс Скіннер відомий як незалежний оглядач фінансових ринків через блог на сайті Finanser.com, а також автор бестселерів Digital Bank («Цифровий банк») і ValueWeb. У бестселері ValueWeb описує, як Фінтех-компанії використовують блокчейн і мобільні технології для створення інтернету цінностей. Ми наближаємося до інтернету цінностей, який накриє хвилею діджиталізації весь банківський сектор. Про те, як розгортається битва за цифровий банкінг, Кріс Скіннер докладно пише в книжці Digital Bank. Там же він дає рекомендації традиційним банкам, як зберегти конкурентоспроможність у нових умовах.
Детальніше
Гайді Грант-Галворсон (англ. Heidi Grant Halvorson) – американська дослідниця, докторка філософії, психологиня, промовиця та дописувачка до багатьох друкованих та електронних часописів. Визнана експертка з питань мотивації та вироблення стратегій саморозвитку, яка провадить наукову розвідку в царині соціальної психології.
Детальніше
Джефрі К. Лайкер (Jeffrey K. Liker) – американський аналітик, соціолог та провідний фахівець у галузі інжинірингу. У 1979 році здобув диплом бакалавра промислового інжинірингу Мічиганського університету. У 1989 році отримав посаду професора соціології Массачусетського університету. Лайкер є засновником та власником компанії Liker Lean Advisors та партнером у Toyota Way Academy, а також Lean Leadership Institute.
Детальніше
Джордж Акерлоф — професор Джорджтаунського університету, письменник. Нобелівську премію з економіки отримав 2001 року.
Детальніше
Роберт Шиллер — науковець (професор економіки Єльського університету), письменник і лауреат Нобелівської премії з економіки (2013).
Детальніше
Антоніо Гарсія Мартінес – випускник the University of California, фізик, бізнес-експерт та засновник AdGrok, компанії з розробки сервісів для онлайн-маркетингу. Автор книг та дописувач Wired, Medium, Fair Vanity, Business Insider, The Guardian, Huffington Post та Washington Post.
Детальніше
Тім О'Райлі (Tim O'Reilly) – американський дослідник, фахівець у галузі IT- технологій, інженер, венчурний інвестор та автор книжок з програмування. Він є членом ради директорів кількох електронних бібліотек та онлайн-часописів, зокрема Safari Books Online, Maker Media та PeerJ.
Детальніше
Спенсер Джонсон (24 листопада 1938 – 3 липня 2017 року) – американський лікар, консультант з менеджменту, автор серії просвітницьких книг для дітей та мотиваційних творів.
Детальніше
Ельмар Невелінг — німецький журналіст, що пише на спортивну та економічну тематику. Найвідоміша його книга про харизматичного футболіста і тренера, «Юрґен Клопп: біографія» (2011) витримала п’ять перевидань німецькою, також перекладена англійською, японською, норвезькою, польською, турецькою. Українською мовою бестселер опубліковано у видавництві «Наш формат» (2019).
Детальніше
Майкл Барбер (Michael Barber) – британський педагог, провідний експерт у галузіі освітніх систем та реформування освіти. Співробітник the Harvard Graduate School of Education та почесний доктор the University of Exeter. Засновник і голова правління Associates, консультативної фірми, зосередженої на співпраці з урядами та чільними громадськими організаціями.
Детальніше
Пол Мейсон (Paul Mason) – британський коментатор, журналіст, ведучій на радіо та автор кількох книг з економіки. Був редактором Channel 4, найвідомішого британського радіоканалу з питань культури, спорту та цифрових технологій.
Детальніше
Дуглас ван Праєт — засновник Unconscious Branding, консалтингової компанії з бренд-стратегії, яка у своїй роботі спирається на знання з біхевіористки. Він допоміг позиціонувати на ринку багато найвідоміших світових брендів і створити для них високоефективні рекламні кампанії, що завоювали чимало нагород.
Детальніше
(1968) Сафі Бакал здобув диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Фізика» у Гарвардському університеті та захистив дисертацію доктора філософії у Стенфордському університеті. Пропрацювавши три роки консультантом у компанії McKinsey, він став засновником біотехнологічної компанії із розробки нових лікарських препаратів від раку. Він особисто проводив первинну публічну пропозицію компанії та упродовж 13 років перебував на посаді її генерального директора. У 2008 році Сафі Бакала оголосили Підприємцем року у галузі біотехнологій за версією компанії Ernst & Young. У 2011 році він співпрацював із радою наукових консультантів президента Обами з питань майбутнього національних досліджень.
Детальніше
Мартін Томас має досвід роботи в усіх сферах галузі маркетингових комунікацій, від топменеджменту до планування. Працював із кількома провідними світовими рекламними та медіа-агенціями, агенціями зі зв’язків із громадськістю. Брав участь у кампаніях зі збору коштів.
Детальніше
Елліс Кешмор — британський соціолог і культурний критик. На даний час він є запрошеним професором соціології в Астонському університеті. Перш ніж викладати в Астонському університеті, він викладав культуру, засоби масової інформації й спорт в Стаффордширському університеті, починаючи з 1993 року.
Детальніше
Доріан Лінскі пише про музику, політику, кіно та книги більше 20 років, публікуючись в The Guardian, The Observer, GQ, Empire та інших виданнях.
Детальніше
Єрун ван Гел — міжнародний спікер і письменник в області UX, дизайну. Має багаторічний досвід роботи в якості новатора, дизайнера і стратега. Він допоміг просунути багато дизайнерськіих проекти, починаючи від удостоєного нагород Smart Projector Beam до інноваційних автоматизованих систем прикордонного контролю в аеропорту Схіпхол. Його мета полягає в тому, щоб змусити світ здивуватися.
Детальніше
(01.08.1954) Джеймс Глік — американський письменник і журналіст, чиї публікації досліджують вплив науки і технологій на культуру і цивілізацію. Три з майже двох десятків його книжок у різні роки ставали фіналістами Пулітцерівської і Національної книжкової премій, вони перекладені тридцятьма мовами і виходили на всіх континентах. Справжніми бестселерами стали такі роботи Дж. Гліка, як «Хаос. Створення нової науки» і «Геній. Річард Фейнман: життя і наука».
Детальніше
З 2001 року Джозеф Хіґні є президентом консалтингової компанії QMA International, LLC. Компанія спеціалізується на поширенні по всьому світу навчальних програм з питань менеджменту.
Детальніше
Анна Мазур — засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday, запрошена викладачка бізнес-школи МІМ, спікерка TEDxLviv. Більше 10 років працює з питаннями професійної реалізації та працевлаштування людей різного віку і фаху.
Детальніше
Настя Пасенко — редакторка онлайн-медіа кар’єрного порталу Happy Monday, копірайтерка. Закохана в тексти й працює з ними все своє професійне життя.
Детальніше
Федір Крикун — медіаконсультант, журналіст і комунікаційник, продюсер мистецького об’єднання «Щогла», колишній прес-секретар заступника міністра економічного розвитку і торгівлі, піар-координатор команди ProZorro.
Детальніше
Максим Нефьодов — український економіст, голова Державної митної служби України, член Національної ради з питань антикорупційної політики. Один із засновників та головних ідеологів системи ProZorro.
Детальніше
Юрген Аппело – серійний засновник, успішний підприємець, автор і спікер, сам себе називає «піонером менеджменту». За мету ставить допомогти творчим організаціям вижити та процвітати у ХХІ столітті. У своїх книжках пропонує конкретні ігри, інструменти та практику, щоб ви могли впровадити кращий менеджмент із меншою кількістю менеджерів.
Детальніше
Ліел Лейбовіц — ізраїльський журналіст, письменник, медіа-критик і дослідник відеоігор. Лейбовіц народився в Тель-Авіві, іммігрував у США в 1999 році. У 2007 році закінчив Колумбійський університет і отримав ступінь доктора філософії. У 2014 році він був запрошеним доцентом кафедри ЗМІ, культури і комунікації в Нью-Йоркському університеті.
Детальніше
Томмі Гілфіґер (Tommy Hilfiger) – американський модельєр, засновник бренду Tommy Hilfiger та онлайн-каналу «Tommy TV», мовлення якого присвячено темі моди та музиці.
Детальніше
Пітер Ноблер — американський письменник, співавтор низки бестселерів про відомих людей. Автор матеріалів у таких виданнях, як Rolling Stone, New York Times sports, New England Review.
Детальніше
Дайва Ульбінайте— литовська журналістка й піарниця. У 1998–2008 роках працювала на каналі TV3. Отримала нагороду МВС Литви за просування демократії і найкращий телерепортаж «Жінка й демократія» (2001). У 2006–2008 роках — радниця міністра внутрішніх справ зі зв’язків зі ЗМІ та громадськістю. Із 2009-го — радниця президентки Далі Грибаускайте, а у 2012–2019 роках — головна радниця й керівниця пресслужби.
Детальніше
Аліна Понипаляк — кандидатка історичних наук, дослідниця українського визвольного руху, науковиця Національного музею історії України, співкоординаторка громадської ініціативи «Вимкни Російське».
Детальніше
Кетрін Ґрем народилася в 1917 році. З 1963-го фактично очолювала компанію Washington Post, із 1969-го була видавчинею газети, у 1973–1991 роках входила до ради директорів. У 1972-му стала першою жінкою-CEO, включеною до Fortune 500, як очільниця компанії Washington Post.
Детальніше
Девід Марке— випускник Військово-морської академії США, у 1999–2001 роках — командувач підводного човна Santa Fe. Після завершення служби консультує компанії з питань керівництва та презентації по всьому світу.
Детальніше
Лоран Аллан-Карон — французький журналіст, письменник, режисер кількох документальних фільмів для телешоу Лорана Делауса «Один день, одна доля», в тому числі й про Карла Лаґерфельда.
Детальніше
Майкл Вілкінсон є одним із лідерів у сфері фасилітації в США. Він — засновник та генеральний директор компанії Leadership Strategies, автор шалено популярного курсу «Ефективний фасилітатор». Також він є засновником американської національної бази фасилітаторів та членом ради директорів Міжнародного інституту фасилітації.
Детальніше
Сара Ґей Форден висвітлювала італійську модну індустрію з Мілана більше 15 років, хронікуючи вибух таких брендів, як Gucci, Armani, Versace, Prada і Ferragamo, із сімейних ательє в мега-бренди. Зараз вона працює у Вашингтоні, округ Колумбія, з Bloomberg News, очолює команду, що висвітлює проблеми, з якими стикаються великі технологічні компанії, такі як Amazon, Facebook і Google.
Детальніше
Максим Батирєв — відомий російський менеджер, володар премій «Комерційний директор року» і «Менеджер року», автор бестселера «45 татуювань менеджера», що отримав «Книжкову премію Рунета» в 2014 році.
Детальніше
(14.12.1956) До того як стати письменницею, Еліс Шрьодер була провідною аналітикинею Волл-стріт і керівною директоркою у «Morgan Stanley». Народилася вона у Техасі, здобула ступінь бакалавра та ступінь МВА в Техаському університеті в Остіні та розпочала свою кар’єру як сертифікована бухгалтерка. Зараз вона веде колонку для «Bloomberg News» та є старшою консультанткою у «Morgan Stanley». Шрьодер мешкає зі своїм чоловіком у Коннектикуті.
Детальніше
(09.11.1935-03.06.2018) Джеррі Гопкінс — американський журналіст, автор тридцяти шести книжок.
Детальніше
(11.10.1954-05.01.2005) Денні Шуґерман народився в Лос-Анджелесі. Вперше він побачив Джима Моррісона і The Doors на концерті у 1967, і відтоді його життя змінилося.
Детальніше
Майкл Бір — почесний професор ділового адміністрування в Гарвардській школі бізнесу, співзасновник TruePoint Partners — дослідно-консалтингової компанії, що спеціалізується на організаційних перетвореннях.
Детальніше
Полін Браун є відомою лідеркою та радницею в галузі предметів розкоші. Раніше вона працювала головою LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) у Північній Америці, де забезпечувала регіональне лідерство для 70 брендів у 5 секторах, включаючи моду, красу, ювелірні вироби, вина та спиртні напої та спеціалізовану роздрібну торгівлю. Зараз вона є членом правління провідного американського роздрібного продавця предметів розкоші Neiman Marcus Group
Детальніше
Відомий французький письменник, критик, історик мистецтва, пристрасний шанувальник і знавець театру. У доробку цього плодовитого автора близько двох десятків романізованих біографій знаменитостей, зокрема Пабло Пікассо, Жаклін Кеннеді, Жоржа Помпіду, Коко Шанель, Марії Кюрі, братів Гонкур, а також зірок французького театру — драматурга Жоржа Фейдо, актора і режисера Саша Гітрі, актриси Сари Бернар.
Детальніше
Стефані Окерман поєднала свій досвід agile-керування продуктами, Co-Active коучингу, фасилітації, експериментального навчання, керування проєктами та лідерства, щоб допомогти окремим особам, командам і організаціям постачати цінні продукти в складному та непередбачуваному світі.
Детальніше
Саймон Рейндл народився в Австралії, але проживає у Великобританії та працює по всьому світу. Відкривши для себе XP і Scrum під час роботи в Nationwide Building Society, він став першим професійним Scrum-тренером у Великобританії. Він допомагає командам у всьому світі впроваджувати та поглиблювати використання Scrum.
Детальніше
Аманда Коулман понад 20 років працювала з низкою поліційних і громадських лідерів Великої Британії, допомагаючи їм комунікувати в найбільших кризових інцидентах та реагувати на постійні атаки на репутацію.
Детальніше
Пітер Конінг — досвідчений менеджер з agile-керування. Як старший консультант, він навчає та консультує керівників, а також направляє управлінські команди agile-трансформацій. Разом із декількома компаніями він розробив практичні інструменти, які використовуються все більшою кількістю компаній.
Детальніше
(07.04.1939) Френсіс Форд Коппола найбільш відомий як шестикратний володар найвищої відзнаки американської Кіноакадемії Оскар, зокрема за режисуру фільмів "Хрещений батько" (трилогія) та "Апокаліпсис сьогодні".
Детальніше
Бен Габбард — керівник стамбульського бюро The New York Times. Володіючи арабською мовою, він більше десяти років працює на Близькому Сході. Бен висвітлював перевороти, громадянські війни, протести, розповідав про джихадські групи, релігію та поп-культуру більш ніж десяти країн, включаючи Сирію, Ірак, Ліван, Саудівську Аравію, Туреччину, Єгипет та Ємен.
ДетальнішеОтримуй інформацію про новинки
Отримуй інформацію про новинки