Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник, публіцист. Пише для газети The New York Times, журналів Time і The New Yorker. Широку популярність принесли йому книжки, написані у співавторстві зі Стівеном Левіттом.
Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник, публіцист. Пише для газети The New York Times, журналів Time і The New Yorker. Широку популярність принесли йому книжки, написані у співавторстві зі Стівеном Левіттом.
Пітер Тіль (англ. Peter Thiel; 1967 р. н.) – американський бізнесмен німецького походження, співзасновник PayPal (1998), інвестор, мільярдер, керуючий хедж-фондами. Був одним із перших інвесторів Facebook, нині входить до Ради директорів найбільшої світової соціальної мережі.
Детальніше
Народився 1978 року в м. Дніпродзержинськ на Дніпропетровщині.
Працював у численних ЗМІ та видавництвах. У 2007-2013 роках вів активну журналістську діяльність. На Першому каналі Українського радіо – з 2008 року. Вів передачі «Літературні читання», «Слово», «Перлини українського перекладу». У 2008-2015 рр. вів радіожурнал «Книжковий спалах».
Детальніше
Ларс Фредерик Г. Свендсен (нар. 1970) — норвезький філософ і письменник, професор Університету Бергена та оглядач часопису «Афтенпостен». Дисертація Свендсена була присвячена дослідженню доробки Іммануїла Канта, також він уважається знавцем філософії Мартина Гайдеґґера, проте всесвітню славу йому принесли такі есеї-дослідження, як «Філософія нудьги» (2005), «Філософія моди» (2006), «Філософія страху» (2008), «Філософія зла» (2010) та інші, які перекладено 27 мовами.
Детальніше
Сержіу Буарке ді Оланда (1902–1982) – один з найвидатніших бразильських істориків і соціологів ХХ ст., який також відомий своїм доробком на теренах літературної критики. Він викладав у Італії, США, Чилі та, звісно, у Бразилії.
Сержіу Буарке ді Оланда – один з авторів поняття і метафори «сердечна людина», яку він протиставляє носію північно-
американського прагматизму, відкриває бразильську гармонію тіла й душі, унікальний вислід протистояння між сімейними та громадянськими цінностями.
Мартін Форд — засновник софтверної компанії у Кремнієвій долині, за його плечима чверть століття досвіду у комп’ютерній галузі, автор книжок «Світло в кінці тунелю» і «Економіка майбутнього». Живе в каліфорнійському містечку Саннівейл.
Стівен Левітт — професор економіки Чиказького університету, дослідник і публіцист. 2003-го нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до сорока років за вклад у розвиток економічної думки. У 2006 році увійшов до списку «100 людей, що формують наш світ» за версією журналу Time. Співавтор бестселерів «Фрікономіка» та «СуперФрікономіка».
Пітер Коулман є професором психології та освіти у Педагогічному коледжі та інституті Землі в Колумбійському університеті. Він також обіймає посаду директора Колумбійського міжнародного центру співпраці та вирішення конфліктів. Окрім того, він – спеціаліст з врегулювання конфліктів та досвідчений консультант, сертифікований штатом Нью-Йорк, з- поміж клієнтів якого: IBM, Citibank, ООН, Світовий банк та Держдепартамент США.
Роберт Фергюсон – психолог та консультант- конфліктолог, який надає послуги з вирішення конфліктів, посередницькі послуги у конфліктних ситуаціях, організовує тренінги на тему лідерства у таких організаціях, як Credit Suisse USA, Merrill Lynch, Ahlstrom, Kennametal, KBI Biopharma та Aegon.
Наомі Кляйн – відома канадська журналістка, авторка трьох світових бестселерів. Її книга «No Logo: люди проти брендів» перекладена більш ніж на 30 мов, у світі продано понад мільйон примірників. Її другу книгу – «Доктрина шоку: розквіт капіталізму катастроф» – газета New Your Times назвала «біблією змін», кількість проданих примірників перевищила мільйон. Кляйн – редакторка журналу Harper's, веде постійну колонку для «The Nation» та «The Guardian».
Детальніше
Джеймі Голмз — науковий співробітник фонду «Нова Америка» і колишній науковий координатор економічного факультету Гарвардського університету. Здобув ступінь магістра з міжнародних та громадських справ у Колумбійському університеті. Його праці публікувались у виданнях Slate, Politico, The Christian Science Monitor, The New Republic, The Atlantic, Foreign Policy та The Daily Beast.
Дарон Аджемоґлу – професор кафедри економіки Гарвардського університету. У 2005 році був нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до 40 років за вклад у розвиток економічної думки. Входить до десятки найбільш цитованих економістів світу.
Джеймс Робінсон – економіст і політолог. Професор Школи публічної політики імені Гарріса Університету Чикаґо. Вивчав економіку у Лондонській школі економіки, Університеті Варвік та Єльському університеті. Визнаний у світі спеціаліст із питань Латинської Америки та Африки.
Детальніше
Джон Медіна – молекулярний біолог-еволюціоніст, що займається проблематикою розвитку мозку, а також генетикою психічних розладів. Директор Центру вивчення мозку при Тихоокеанському університеті Сіетла (Seattle Pacific University), керівник відділення біоінженерії медичної школи при держуніверситеті Вашингтона (Washington State University).
Детальніше
Олівер Сакс (1933–2015) — британський невролог, професор Нью-Йоркського університету, один із найвідоміших популяризаторів медичної науки. Світову славу Саксу принесли книжки, в яких він описав незвичайні випадки психічних розладів своїх пацієнтів («Чоловік, який прийняв дружину за капелюха», «Антрополог на Марсі», «Галюцинації»).
Детальніше
Із 1999 року Колберт працює у журналі The New Yorker, для якого готує книжкові огляди, коментарі, профайли політиків та масштабні статті на тему кліматичних змін.
Детальніше
Мері Шіді Курсінка — докторка педагогічних наук, викладачка й авторка освітніх програм для батьків. Курсінка керувала програмою дошкільного сімейного виховання штату Міннесота, заснувала виховний і допомоговий центр для дітей і дорослих.
Детальніше
Ґебріел Еттінґен – (англ. Gabriele Oettingen) – американський психолог, професор, яка викладає в Нью-Йоркському університеті, понад двадцять років досліджує складний феномен людської мотивації.
Детальніше
Сьюзен Кейн — авторка бестселерів з популярної психології. Займалася корпоративним правом, представляла інтереси однієї з найбільших інвестиційних компаній Goldman Sachs і корпорації General Electric. Навчала багатьох людей вести переговори. Закінчила Принстонський університет та юридичний факультет Гарварду.
Детальніше
Джеррі Койн (англ. Jerry Coyne; 1949 р.н.) – американський генетик, випускник Гарвардського університету, професор факультету біології та еволюції Чиказького університету, автор понад 240 наукових праць і статей у таких знаних виданнях, як Nature, Science, USA Today і Forbes.
Детальніше
Кріс Андерсон — президент і куратор щорічної конференції TED. Після закінчення Оксфорду запустив більше ста успішних журналістських проектів та сайтів. Згодом його увагу привернула TED-конференція, і некомерційна організація Кріса Андерсона 2001 року придбала у засновника права на неї. Гасло TED «Ідеї, варті поширення» продовжує охоплювати світ.
Детальніше
Філіп Ванденберг — німецький письменник, автор науково-популярних книг та сенсаційних історичних і детективних романів.
Детальніше
Вікторія Горбунова — доктор психологічних наук, психолог-консультант, психотерапевт, автор книжок з виховання дитини.
Детальніше
Олег Криштопа — український прозаїк, ессеїст, журналіст. Народився 12 вересня 1978 у Івано-Франківську. За освітою – інженер-механік. Закінчив курси ВВС у Львові. У журналістиці з 2000-го року. Працював редактором новин на радіо, заступником головного редактора газети, займався розслідуваннями і аналітикою в інтернет-виданнях. Працював у проекті журналістських розслідувань «Закрита зона». Згодом були розслідування на Першому національному в програмі «Попередження», документальні фільми для 1+1. З 2014-го – ведучий історичної програми «Машина часу». Автор книг прози: «Сурдокамера», «Мистецтво склеювати черепки», «Україна: Масштаб 1:1» та інших.
Детальніше
Регіна Бретт (народилася 31 травня 1956 року) — відома американська письменниця та журналіст. Авторка книжки «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя», бестселера за версією New York Times, і колонки в газеті Plain Dealer у Клівленді, штат Огайо. Двічі була фіналісткою Пулітцерівської премії в номінації «Коментар» та отримала численні нагороди за письменницьку діяльність, включно з премією National Headliner за статті про рак грудей у 1999 та 2009 роках. Ведуча власної радіопрограми «Шоу Регіни Бретт» на радіостанції WKSU.
Детальніше
Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ, колишній в’язень нацистського концтабору. Обіймав посаду професора неврології та психіатрії в медичній школі Віденського університету, має докторські ступені в медицині та філософії. Володар австрійського почесного знака «За науку й мистецтво». Творець так званої Третьої віденської школи психотерапії, Франкл розробив метод екзистенціальної психотерапії — логотерапію. Сер Сиріл Берт, колишній президент Британського психологічного товариства, назвав його праці «найважливішим внеском у сферу психотерапії з часів Фройда, Адлера та Юнга».
Детальніше
Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, очільник Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у сфері особистісного розвитку, автор понад 60 книжок, написав і реалізував близько 300 навчальних програм в аудіо- та відеоформатах, проконсультував більш ніж 1000 компаній, провів близько 5000 переговорів та семінарів у США, Канаді та 55 інших країнах світу.
Детальніше
Марі Кондо — авторка бестселерів New York Times, яка ввійшла до списку 100 найвпливовіших людей. Вона винайшла оригінальний «метод КонМарі» для наведення ладу в житті та будинку.
Детальніше
Барбара Шер, один із найпопулярніших авторів за версією New York Times, вже допомогла тисячам людей згадати свої мрії, подолати страхи та відшукати сенс життя. Протягом 40 років її поради перетворюють бажання і фантазії на конкретні результати. Цю книжку називають блискучою кульмінацією ідей письменниці. Тут вона виходить за межі принципів, покладених в основу попередніх книжок. Барбара Шер створила інноваційну програму з десяти простих уроків, яка допоможе вам побудувати життя своєї мрії!
Детальніше
Кейт Феррацці — нетворкер № 1 у світі, пише статті для Forbes, The Wall Street Journal та The Harvard Business Review. Засновник і генеральний директор консалтингової компанії Greenlight, був директором із маркетингу в таких компаніях, як Starwood Hotels і Deloitte Consulting. Його система взаємодопомоги й налагодження стосунків настільки популярна, що нею послуговується бізнес-школа Стенфорду.
Детальніше
Детальніше
Брати Хіз — автори кількох світових бестселерів із саморозвитку та особистісного росту.
Детальніше
Ірвін Ялом (13 червня 1931) — американський психолог, психотерапевт, доктор медичних наук, професор психіатрії Стенфордського університету, популярний автор творів із психології та психотерапії. Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, володар Oscar Pfister Award за внесок в релігію та психіатрію, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю й дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.
Детальніше
Микола Рябчук (нар. 27 вересня 1953) — український журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач, колумніст.
Детальніше
Раян Голідей — медіастратег і письменник. Консультував авторів бестселерів і зіркових музикантів. Працював директором з маркетингу в American Apparel, прославившись ефективними рекламними кампаніями. Написав чотири книжки, активно ділиться досвідом у New York Times, AdAge, Fast Company.
Детальніше
Маршалл Ґолдсміт — коуч кращих топ-менеджерів США, відомий бізнес-експерт, що входить до 50 найвпливовіших фахівців із менеджменту. Отримав кваліфікаційний ступінь магістра ділового адміністрування в школі бізнесу ім. Келлі Індіанського університету. Видав кілька успішних бізнес-книжок, що були перекладені більш як тридцятьма мовами і опубліковані загальним накладом у два мільйони примірників.
Детальніше
Мілтон Фрідман — американський економіст, професор Чиказького університету, президент Американської економічної асоціації. Лауреат Нобелівської премії з економіки за роботи зі споживчого аналізу, грошово-кредитної теорії і демонстрацію складності стабілізаційної політики (1976).
Детальніше
Доктор Роберт Чалдіні присвятив свою кар’єру вивченню науки впливу й завоював репутацію міжнародного експерта в галузі переконання та ведення переговорів. Наразі він почесний професор психології і маркетингу Університету штату Аризона, а також президент міжнародної консалтингової фірми, що надає послуги в сфері стратегічного планування та навчає мистецтва переконливого ведення переговорів. Сукупний наклад його книжок налічує понад 3 мільйони екземплярів.
Детальніше
Окса́на Рома́нівна Кісь (1970) — українська науковиця, історик і антрополог, феміністка, кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця, докторантка Інституту народознавства НАН України, президентка Української Асоціації Дослідників Жіночої Історії, голова Львівської міської громадської організації Науково-дослідний Центр «Жінка і суспільство», активістка.
Детальніше
Мігай Чиксентмігаї — відомий американський психолог та почесний професор Клермонтського університету, член Американської академії освіти, Американської академії наук та мистецтв і Національної академії досліджень дозвілля. Автор близько 20 книжок і понад 120 статей про творчість і щастя. Він зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної психології, досліджуючи такі незвичайні теми, як щастя, креативність та особисте благополуччя.
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Джен Сінсеро — авторка бестселерів та успішна тренерка, яка допомогла чималій кількості людей змінити особисте та професійне життя: знайти свою споріднену душу, побудувати бізнес мрії, стати авторами бестселерів NY Times і навіть укласти ділові угоди на мільйон доларів.
Детальніше
Девід Брукс — американський журналіст, викладач Єльського університету. Веде авторську колонку у New York Times, регулярно виступає по радіо і телебаченню. Його перу належать кілька книжок, зокрема «Бобо в раю. Нова еліта та звідки вона там взялася», «У гонитві за раєм. Як ми зараз живемо (і жили завжди) майбутнім часом», «Соціальна тварина. Приховані витоки любові, характеру й успіху». Його статті друкуються у New Yorker, New York Times Magazine, Forbes, Washington Post, Times Literary Supplement та багатьох інших журналах. Живе в Меріленді.
Детальніше
Ерлінг Кагге — норвезький дослідник, письменник, мандрівник та невгамовний шукач пригод. Він — перший в історії підкорювач «трьох полюсів»: у 1990 році Кагге здійснив похід до Північного полюса, у 1993-му, подолавши 1310 кілометрів пішки, дістався Південного полюса, а в 1994 році — підкорив Еверест. Автор кількох книжок про подорожі. Його книга «Тиша в епоху галасу» стала абсолютним міжнародним бестселером з мільйонними продажами. Книга подарувала безлічі читачів розуміння розкоші тиші, навчила знаходити комфорт та відчувати заспокоєння у будь-яких умовах, навіть у найгаласливішому місті на Землі.
Детальніше
Наполеон Гілл — радник президента Франкліна Рузвельта, один із найбільш відомих письменників, чиї книжки про успіх допомогли мільйонам людей у всьому світі. Його книжка «Думай і багатій» досі має шалений попит у читачів: продано більше 20 мільйонів примірників.
Детальніше
Ніл Ферґюсон — видатний британський історик, журналіст, професор Гарварду, старший науковий співробітник Оксфорду і Стенфорду. Автор 14-ти книжок, зокрема бестселерів «Піднесення грошей» та «Імперія», редактор у Bloomberg Television, оглядач Newsweek.
Детальніше
Гел Елрод — американський бізнесмен, коуч та автор серії бестселерів «Чудовий ранок» для представників різних професій. У 20 років потрапив в автомобільну аварію, де зламав 11 кісток і впав у кому. Лікарі казали, що він навряд колись зможе ходити, однак згодом Гелу вдалося навіть пробігти ультрамарафон. Сьогодні Елрод виступає з промовами по всьому світу, веде подкаст «Досягни своїх цілей» та записує музику в стилі хіп-хоп.
Детальніше
Стівен Вітт ― американський журналіст, випускник Чиказького університету й Вищої школи журналістики Колумбійського університету в Нью-Йорку. Автор статей у журналі New Yorker. На написання книжки «Як музика стала вільною» Вітт поклав п’ять років.
Детальніше
Джордан Елленберґ — професор математики в університеті Вісконсін-Медісон і письменник. Отримав докторський ступінь в Гарварді. Досліджує теорію чисел і алгебраїчну геометрію. Пише статті на теми, пов’язані з математикою, до видань New York Times, Washington Post, Wall Street Journal та інших.
Детальніше
Кас Санстейн — професор юридичного факультету Гарварду. Найцитованіший науковець у галузі права в Сполучених Штатах. Автор десятків книжок. Від 2009 по 2012 рік працював в адміністрації Барака Обами.
Детальніше
Річард Талер — професор економіки, науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень. Автор п’яти книжок, економічних колонок для Sunday New York Times.
Детальніше
Келлі Макґоніґал — відомий американський психолог та письменниця. Викладає в Стенфордському університеті та консультує неприбуткові організації. Макґоніґал стала однією з перших учених, які започаткували галузь «наукової допомоги». Вона вважає своїм завданням трансформувати здобутки психології та неврології в практичні стратегії, які допомагатимуть людям покращити їхнє життя. Авторка трьох книжок із психології та однієї з йоги, яку також викладає.
Детальніше
Генрі Кіссінджер — американський політолог, дипломат. Лауреат Нобелівської премії миру 1973 року. У 1969–1975 роках був радником із питань національної безпеки, з 1973-го по 1977-й — державним секретарем. Нагороджений найвищою цивільною відзнакою США — Президентською медаллю свободи.
Детальніше
Деніел Канеман — ізраїльсько-американський психолог, економіст, соціолог. У 2002 році здобув Нобелівську премію з економіки. Нагороджений однією з найбільших відзнак США — Президентською медаллю Свободи. У 2011 і 2012 роках входив до числа 50 найвпливовіших людей фінансового світу за версією журналу Bloomberg Markets.
Детальніше
Майкл Беннет — сертифікований психіатр з 30-річним досвідом. Заслужений член Американської психіатричної асоціації. Випускник Гарварду. Канадець, що живе в Бостоні та Нью-Гемпширі. Разом із донькою Сарою написав ще одну книжку — «До біса кохання» (2017).
Детальніше
Річард Темплар — англійський письменник, автор бестселерів про правила саморозвитку, кар’єрного успіху, особистого щастя. Під час написання серії книжок «Правила…» автор керувався власним досвідом — як життєвим, так і професійним. Його поради перевірені на практиці, а їхня дієвість доведена успіхом мільйонів читачів по всьому світу.
Детальніше
Джессіка Снайдер Сакс — спеціаліст з імунології, мікробіології та інфекційних захворювань, відома журналістка, редактор популярного щотижневика Popular Science, регулярно пише для таких авторитетних видань, як: Discover, National Wildlife та Health, співпрацює з відомими американськими і канадськими науково-популярними журналами.
Детальніше
Сьюзен Девід — доктор філософських наук, психолог Гарвардської медичної школи, співзасновник і співдиректор Інституту коучингу в лікарні McLean, засновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії Evidence Based Psychology. Публікувалася в таких авторитетних виданнях, як Harvard Business Review, Time та The Wall Street Journal. Вона консультує вище керівництво сотень великих організацій, серед яких ООН, Ernst&Young і Всесвітній економічний форум.
Детальніше
Малкольм Гладуелл — відомий канадський журналіст авторитетного щотижневика The New Yorker та The Washington Post, поп-соціолог, автор міжнародних бестселерів. Журнал Time назвав Гладуелла одним з 100 найбільш впливових людей. Його книги трималися на перших позиціях в списку бестселерів The New York Times та The Globe and Mail. Володар премії Американської Соціологічної асоціації за видатні досягнення в соціології, доктор філології Університету Ватерлоо. Його заслужено називають найбільш оригінальним американським журналістом.
Детальніше
Ліза Фельдман Барретт — одна з найбільш видатних сучасних психологів, доктор філософії, член Королівського товариства Канади, володарка численних нагород та почесних відзнак, серед яких: нагорода від Американської психологічної асоціації за вагомі досягнення у психології, Pioneer Award від Національного інституту здоров’я за новаторське дослідження емоцій у мозку та Heritage Wall of Fame від Фонду розвитку особистості та соціальної психології. Більшість досліджень Барретт присвячені вивченню природи емоцій та їхньої ролі у повсякденному житті.
Детальніше
Молодий підприємець, громадський діяч. Ще не так давно був затятим геймером, що губив увесь свій час в онлайн іграх, і мав проблеми з навчанням і здоров’ям.
У цій книзі я передаю вам власний досвід швидкого розвитку фундаментальних навичок, на базі яких кожен з вас зможе побудувати своє успішне життя!
Ігор Котик – старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України. Автор монографії «Екзистенційний вимір людини в поезії Юрія Тарнавського» (2009) та статей, рецензій і художніх творів, що публікувалися в українських та закордонних літературних виданнях (litakcent.com, bukvoid.com.ua, zbruc.eu, «Кур’єр Кривбасу», «Український журнал», «Слово і час», «Сучасність», «Критика», «Twórczość», «Borussia» тощо). Співавтор збірника «Критика прози» (Грані-Т, 2011). Був переможцем конкурсу літературних критиків, проведеного книжковим порталом «Буквоїд» спільно з видавничим домом «Most Publishing» (2011), а також дипломантом конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного на кращу новелу (2002).
Детальніше
Романюк Сергій Андрійович — доктор економічних наук, заслужений економіст України, професор кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії державного управління при Президентові України. Тривалий час працював на керівних посадах Міністерства економіки України, Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. Один з провідних вітчизняних спеціалістів з питань регіональної політики та регіонального розвитку, використання у цій сфері інструментів державного управління. Має понад 50 наукових праць з даної проблематики.
Детальніше
Стівен Гокінґ — людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в галузі астрофізики. Величезну популярність здобув насамперед завдяки дослідженню чорних дір і виникнення світу внаслідок Великого вибуху. Його вважають одним із найгеніальніших фізиків від часів Ейнштейна. Уславлений англійський учений, один із найвідоміших популяризаторів науки у світі. Автор бестселерів «Найкоротша історія часу» та «Вищий задум», володар численних нагород, премій, медалей.
Детальніше
Олександр Стражний — лікар-психотерапевт з 25-річним досвідом, розробник унікального методу біосуггестивної терапії. Він автор багатьох книг, виданих в Україні, Росії, Угорщині, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Мексиці загальним накладом понад 100 000 примірників. Проводив цикли лекцій по альтернативній психології в різних країнах Європы, а також в Стендфордському університеті, США. Зараз Олександр Стражний працює в реабілітаційному центрі з бійцями АТО як кризисний психотерапевт.
Детальніше
Хоакім де Посада — автор бестселерів, ад’юнкт-професор Університету Маямі, доктор психології, один з десяти найкращих латиноамериканських мотиваційних спікерів, є членом Американського товариства журналістів і авторів, Американської асоціації психотерапії, Міжнародної асоціації менеджерів-консультантів. Він провів майстер-класи й семінари для торгово-промислових організацій, корпорацій, спортивних команд та компаній у понад 30 країнах світу. Разом з Еллен Сінґер, співавторкою кількох його книжок, Хоакім де Посада здійснив справжній прорив у психології успіху.
Детальніше
Франс де Вааль — голландсько-американський науковець, який присвятив життя дослідженню приматів та вивченню поведінки тварин і людей, є директором Living Links Center в Національному центрі дослідження приматів Йеркса, професор кафедри психології Університету Еморі в місті Атланта, США, член Нідерландської королівської академії наук та Національної академії наук США. За версією журналу Time Франс де Вааль є однією з найвпливовіших осіб у світі.
Детальніше
Лоуренс Краус — відомий американський фізик, фахівець у сфері астрофізики і космології, доктор філософії з фізики, автор понад 300 наукових публікацій і дев’яти книжок-бестселерів. Професор-засновник Відділення земних і космічних досліджень і почесний директор проекту «Origins» Університету штату Арізона. Володар чисельних нагород та премій, нагороджений Медаллю Ерстеда та званням Гуманіст року, отримав премію Річарда Докінза та премію Юлія Едгара Лілієнфельда за екстраординарні досягнення в донесенні суті фізичної науки громадськості.
Детальніше
Франсуаза Дольто — відомий психоаналітик, ключова фігура французького психоаналізу, зокрема дитячого, доктор медицини, член Міжнародної психоаналітичної асоціації. Вона відкрила власний науковий центр досліджень, створила першу інтернет-платформу для сучасного психоаналізу, обіймала посаду почесного психотерапевта в Департаменті Психотерапії та кембриджських лікарнях Фулборн і Адденбрукс. Її талант — це вміння писати як для широкого загалу, так і для колег-фахівців.
Детальніше
Карл Саган — відомий американський астрофізик і популяризатор науки, володар Пулітцерівської премії у галузі літератури, медалі NASA, статусу Великого американця та ще багатьох престижних премій і нагород. На його честь названо Меморіальну нагороду за космічні дослідження
Детальніше
Роберт Грін — культовий американський письменник, автор популярно-публіцистичної літератури про механізми функціонування влади у суспільстві та політиці, а також про особливості стратегічного мислення та закони обману. Вільно володіє кількома мовами, вважається одним з найкращих лекторів у світі, якого великі компанії запрошують для навчання топ-менеджерів.
Детальніше
Девід Роуз — інженер та успішний підприємець, який реалізував цілий ряд проектів в сфері інтернету речей, дослідник і викладач Массачусетського технологічного інституту, журналіст та письменник, який співпрацював із такими авторитетними журналами, як Discover, Engineering Inc., Home, iQ, Wired тощо.
Детальніше
Річард Докінз — британський еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Його книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час.
Детальніше
Томас Фрідман — відомий американський журналіст, репортер і політичний оглядач газети The New York Times, тричі лауреат Пулітцерівської премії, автор семи книжок, серед яких — бестселер «Дякую за запізнення», за відгуками «найбільш амбіційна праця ХХІ століття».
Детальніше
Моя книжка про те, яким невидимий світ, що оточує нас та співіснує з нами. Про те, що виникає коли ми гніваємось, плачемо, або ховаємо своє життя у смутку. Про те, що в багатоповерхівках є ті невидимі істоти, які інколи провокують людей на некоректну поведінку. Майстриня навчає, як з допомогою ниток та творчості, яка пред’явлена через дивовижний світ Лель, може кожен звільнити світ своїх думок, слів, стосунків від негараздів, які супроводжують кожного з нас.
Детальніше
Народилася у переддень нового року, 31 грудня 1979 року на Далекому Сході, в місцях, куди українці з'їжджалися ще з часів скасування кріпосного права, а колись навіть хотіли заснувати Далекосхідну Українську Республіку, не вдалося, - на Зеленому Клині. Приїхала з батьками до Луцька, а потім тут же й училася, закохувалася, отримувала спеціальність, вийшла заміж, народила усіх трьох дітей, почала писати казочки, віршики. З 1990 року брала участь в пластових акціях, бувала на перших пластових таборах в Україні, тепер відійшла від активного пластування, проте зв'язки не втрачені.
Детальніше
Хельга Потіха – журналіст, письменник. Закінчила Київський Інститут Міжнародних Відносин, працювала юристом за фахом.
Зараз займається дослідженням теми творчості, пише статті та книги. Проводить творчі зустрічі щодо розвитку творчого потенціалу й активізації креативної енергії.
Створила творчу майстерню HP Creative Studio для натхнення, мотивації та розвитку творчих людей.
Детальніше
Ліз Бурбо — засновниця одного з найбільших центрів особистісного розвитку в Квебеці. Заняття за концепцією Бурбо проводяться у понад 20 країнах. Тренінги та семінари за її програмою допомогли майже 40 тисячам людей віднайти мотивацію, розкрити власний потенціал, пізнати себе, досягти гармонії у взаєминах з іншими людьми й самими собою. Підсумки своїх досліджень Бурбо виклала у 17 книжках, які стали світовими бестселерами у галузі саморозвитку.
Детальніше
Кастанеда — один з найзагадковіших письменників ХХ століття. Автор 12 світових бестселерів, які розійшлися мільйонними накладами. Він практично не давав інтерв’ю, про його життя, оповите легендами та міфами, відомо небагато, а його вчення стало безцінним духовним здобутком, що надихає тисячі людей на пошуки та прозріння.
Детальніше
Денні Грегорі (Danny Gregory) - копірайтер і креативний директор, автор книги “Стуліть пельку своїй мавпі”. Грегорі народився в Лондоні, його дитинство пройшло в Пакистані, Австралії та Ізраїлі, а вищу освіту він здобув в Прінстонському університеті. Його блог Everyday Matters відвідують десятки тисяч людей з усього світу, які мріють реалізувати себе у творчості. Творець міжнародних рекламних кампаній для таких клієнтів, як American Express, IBM, Ford Motor Company, Burger King, банку Chase і постачальника телекомунікаційних послуг AT & T. За свою роботу Грегорі отримав безліч нагород. Автор книг: «Everyday Matters: A New York Diary», «Hello World: A Life in Ham Radio», а також «Change Your Underwear Twice a Week: Lessons From the Golden Age of Classroom Filmstrips», яка в 2004 році потрапила в десятку кращих гумористичних книг в списку Amazon. Живе в Грінвіч-Віллідж в Нью-Йорку.
Детальніше
Шон Керролл — фізик Каліфорнійського технологічного інституту й визнаний науковий письменник
Детальніше
Девід Стіллман не новачок у розмові про покоління. Понад двадцять років його запрошують керівники бізнесу, політики та ЗМІ, щоб він поділився своїм досвідом щодо того, як найкраще подолати розриви в світогляді поколінь. Девід публікується в CNN, CNBC та TODAY Show, а також NPR, у Fast Company, The New York Times, USA Today та The Wall Street Journal. Він отримав числені відзнаки за свою творчу комунікаційну роботу, зокрема золоті медалі на кінофестивалі Нью-Йорку, велику бажану премію CLIO. Окрім того, що є спікером з вивчення поколінь і користується міжнародною популярністю, Девід також є співавтором двох книжок: «Коли стикаються покоління» та «Фактор М: Як покоління міленіалів змінює робоче середовище». У останній книжці Девіда та його сина Йона «Покоління Z на роботі» описано 7 ключових рис покоління Z.
Детальніше
Девід Дестено — професор психології, автор книг з популярної психології, колумніст The New York Times.
Детальніше
Венді Сузукі успішно керує інтерактивної дослідницькою лабораторією Нью-йоркського університету і пише книги про безпосередній вплив фізичної активності на здоров’я мозку. Вона вивчає те, як аеробні тренування покращують нашу увагу, пам’ять і когнітивні здібності.
Венді розробила авторську методику фізичних вправ, здатну змінити образ думок і вплинути на життя. Детально вона описала свої висновки в книзі “Дивачка, що закохалася в мозок”
Детальніше
Емілі Наґоскі — експерт із двадцятирічним стажем у царині статевого виховання, докторка наук і авторка популярних книжок-сенсацій та низки наукових публікацій. Її бестселер «Як бажає жінка» потрапив до ТОП-5 книжок про науку за оцінкою Goodreads.
Детальніше
Андрій Маклаков (1963) народився в місті Рава-Руська на Львівщині. У 1988 році закінчив Київський політехнічний інститут. Від 1998 року присвятив себе науковій журналістиці, співпрацював із провідними столичними виданнями. У 2003–2008 роках очолював Білоцерківське філософське товариство. Наразі — співробітник Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна».
Детальніше
Мел Роббінс (06.10.1968)— серійний підприємець, авторка бестселерів, міжнародно відомий і впливовий фахівець в сфері соціальних мереж і одна з найбільш затребуваних лекторів-мотиваторів у світі.
Детальніше
Гелен Фішер — американський антрополог та дослідниця людської поведінки з 30-річним стажем, авторка п’яти наукових бестселерів. Провідний експерт з біології любові та привабливості.
Детальніше
Йохан Ідема — пристрасний пропагандист культурних інновацій. Працює консультантом, письменником, ініціатором і культурним підприємцем. Спеціалізується на розробці креативних концепцій, бізнес-плануванні, стратегічному та інноваційному управлінні і зборі коштів.
Детальніше
Клод М. Штайнер (06.01.1935-09.01.2017) — американський психолог і психотерапевт, один з творців трансакційного аналізу, дослідник в області теорії життєвих сценаріїв. Послідовник ідей Еріка Берна.
Детальніше
Юрґен Саленбахер — незалежний лектор, викладач і тренер. Його семінари на тему Креативного особистого брендингу проводяться по всьому світі. Ці семінари поєднують його набуті за двадцять років знання та досвід у сферах брендингу, особистого оцінювання та обміну практичним досвідом з метою підтримки соціальних змін.
Детальніше
Лоретта Граціано Брюнінг (30.10.1953) усе життя прагнула зрозуміти, чому людина почувається нещасною. Її не переконували теорії мотивації, що вона їх вивчала, а тому доктор Бронінг продовжувала шукати відповідь. Коли вона дізналася, який вплив гормони мають на поведінку тварин, для неї все встало на свої місця. Лоретта завершила викладацьку кар’єру та заснувала Inner Mammal Institute.
Детальніше
Джон Кехо — тренер з особистісного зростання зі світовим ім’ям, автор бестселерів, розробник семінарів та тренінгів, які допомогли тисячам змінити своє життя. Секрет успіху Кехо в тому, що всі його поради випробувані в реальному житті самим автором. Протягом трьох років Кехо досліджував внутрішні механізми функціонування людського мозку і заради цього навіть оселився в лісі, відмовившись від комфортного життя в цивілізованому світі. Результатом експерименту стала потужна програма «Сила розуму», яка принесла Кехо світове визнання.
Детальніше
Спенсер Веллз — генетик та антрополог, дослідник-партнер Національного географічного товариства США. Його документальні фільми транслюють на телеканалах Пі-Бі-Сі, «Діскавері» і «Національний географічний».
Детальніше
Джил Хессон — викладачка й письменниця, авторка книг «Самоусвідомлення», «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» та інших. Вона є експертом в питаннях розвитку довіри й підвищення самооцінки, комунікативних навичок, розвитку впевненості в собі і здатності швидко відновлювати душевні сили. Понад двадцять років займається проблемами особистісного розвитку, викладає і проводить тренінги для освітніх, волонтерських, громадських і приватних організацій.
Детальніше
Ларс-Юган Оґе — доктор економічних наук, який спеціалізується на переговорах і знає всі секрети, необхідні для досягнення максимального результату.
Детальніше
Хосе Стівенс — психотерапевт з більш ніж двадцятирічним досвідом, доктор наук, міжнародний лектор, викладач, консультант та тренер, автор вісімнадцяти книжок та численних статей.
Детальніше
Деніел Ґілберт — американський соціальний психолог і письменник. Професор психології Гарвардського університету.
Детальніше
Ембер Рей — авторка, художниця й промовиця, експертка з мотивації та натхнення. Її захопливі промови відомі більш ніж у 20 країнах. Вона співпрацювала з Apple, Amazon та Unilever. Forbes вважає, що своїми порадами Рей допомагає досягти найзухваліших цілей. Вона систематично з’являється на таких медіа-майданчиках, як The New York Times, TIME, Fast Company, BBC.
Детальніше
Адам Джексон — британський мотиваційний спікер і бізнесмен, автор бестселерів, перекладених 27 мовами та колишній коментатор видань «Nursing Times» і «Health Guardian».
Детальніше
Елен Черскі — фізик зі світовим іменем, дослідниця, часта гостя програм ВВС, оглядачка в журналі Focus та авторка статей Guardian.
Детальніше
Доктор наук Меґ Джей — американський психолог. Викладачка клінічної психології в Університеті штату Вірджинія. Має приватну практику в Шарлоттсвіллі. Доктор Джей отримала докторський ступінь із клінічної психології та гендерних досліджень в університеті Берклі в Каліфорнії. Роботи Меґ Джей друкуються в New York Times, Los Angeles Times, USA Today, Forbes, Psychology Today і NPR. Її виступ на TED подивилися більше 6 мільйонів осіб.
Детальніше
Джордан Пітерсон (Jordan Peterson) – сучасний дослідник, канадський науковець, невролог, професор психології Торонтського університету. Автор більш ніж сотні рецензованих статей з соціальної та клінічної психології, а також теорії особистості.
Детальніше
Вільям Паундстон (William Poundstone) 1955 р.н - американський письменник, критик, журналіст і оглядач.
Детальніше
Адам Сміт — шотландський філософ, засновник політичної економіки, ключова постать у Шотландії епохи Просвітництва. Сміт заклав підвалини для створення теорії вільних ринків, що лягла в основу сучасної економічної думки.
Детальніше
Девід Крістіан — доктор історичних наук, професор історії Університету Маккворі (Австралія) та директор Інституту Великої історії. Один із засновників академічної дисципліни «Велика історія», автор численних книжок і статей.
Детальніше
Френсіс Фукуяма — американський філософ, політичний економіст і публіцист, професор політології. Очолює Центр розвитку демократії і верховенства права Стенфордського університету.
Детальніше
Марк Менсон (Mark Manson) – американський письменник, відомий блогер, консультант з особистісного розвитку, підприємець. Автор світового бестселера «Витончене мистецтво забивати на все».
Детальніше
Хорхе Чем — популяризатор науки, доктор робототехніки у Стенфордському університеті. Творець популярних онлайн-коміксів, відомих як PHD Comics.
Детальніше
Деніел Вайтсон (Daniel O. Whiteson) – американський вчений, професор фізики й астрономії. Співавтор книжки «Гадки не маємо. Подорож невідомим Усесвітом».
Детальніше
Ніл Штраус — американський письменник, журналіст і блогер. Публікується в журналах Rolling Stone і New York Times.
Детальніше
Томас Ніколс — професор Воєнного коледжу ВМС США, запрошений професор Школи стратегічних сил ВПС США, експерт Ради Карнеґі з етики та міжнародних відносин.
Детальніше
Джеф Сандерз — тренер із продуктивності, автор популярного подкасту The 5 AM Miracle про здорові звички й особистісний розвиток. Закінчив Університет Трумана у США.
Детальніше
Білл Барнетт — виконавчий директор Дизайнерської програми у Стенфордському університеті, де раніше здобув магістерський ступінь з продуктового дизайну. Виконує роль радника у кількох технологічних стартапах.
Детальніше
Дейв Еванс — викладач курсу продуктового дизайну у Стенфордському університеті, консультант із менеджменту. Очолював відділ запуску продуктів одного напряму в компанії Apple. Співзасновник компанії зі створення відеоігор Electronic Arts. Білл Барнет та Дейв Еванз викладають курс дизайн- мислення у Стенфорді.
Детальніше
Пол Долан — професор Лондонської школи економіки і політичних наук, міжнародний експерт з дослідження людської поведінки та щастя. Викладає в Принстонському університеті, консультує британський уряд з питань вимірювання національного добробуту. Автор бестселера «Щастя власноруч».
Детальніше
Деніел Сіґел — доктор медичних наук, дитячий психіатр. Один із керівників Дослідницького центру усвідомленості, дослідник Центру культури, мозку та розвитку, виконавчий директор Інституту Майндсайт. Автор понад 10 відомих видань про виховання дітей і роботу мозку.
Детальніше
Тіна Брайсон — докторка філософських наук, дитяча і підліткова психотерапевтка. Директорка з роботи з батьками Інституту Майндсайт.
Детальніше
Кейт Роворт — викладачка та старша співробітниця Інституту змін довкілля Оксфордського університету. Вивчає економічну теорію, що допоможе вирішити соціальні й екологічні проблеми ХХІ століття. Авторка колонок у Financial Times, Wall Street Journal, CNN тощо.
Детальніше
Стівен Строґац — професор прикладної математики Корнелльського університету. Автор науково-популярних колонок про математику для New York Times.
Детальніше
Деніел Ґоулман — психолог, колумніст, фахівець із вивчення емоційного інтелекту. Двічі номінований на здобуття Пулітцерівської премії за журналістські тексти для Times. Дописувач New York Times.
Детальніше
Річард Бояціс — експерт з емоційного інтелекту, почесний професор Західного резервного університету Кейса.
Детальніше
Ґей Браун — радниця з питань охорони навколишнього середовища, засновниця проекту Greenopia, що допомагає компаніям ставати екологічнішими. Авторка колонок у Thrive Global і Huffington Post, також веде особистий блог gaybrowne.com.
Детальніше
Макс Теґмарк — професор Массачусетського технологічного інституту, один з найавторитетніших дослідників штучного інтелекту. Його Інститут майбутнього життя отримав грант від Ілона Маска — 10 млн доларів на дослідження можливих наслідків розвитку штучного інтелекту
Детальніше
Браян Крістіан — автор бестселера Wall Street Journal «Найлюдяніша людина», перекладеного багатьма мовами. Веде колонки для New Yorker, Atlantic, Wired, Wall Street Journal, Guardian, а також наукових журналів.
Детальніше
Том Ґріффітс – професор інформаційних технологій, психології та когнітивної науки. Очолює Лабораторію обчислювальної когнітивістики Принстонського університету.
Детальніше
Генрі Редіґер — американський психолог, дослідник механізмів навчання та пам’яті. Викладав в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі. Був головою Американської асоціації психологів.
Детальніше
Марк Макденіел — дослідник когнітивних здібностей і пам’яті. Професор кафедри психології в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі.
Детальніше
Стівен Генсільман — видавець, літературний агент. Вивчав філософію в Гарвардському університеті.
Детальніше
Дженніфер Дудна — професорка структурної біології та біохімії в Каліфорнійському університеті. Належить до групи науковців, які винайшли технологію CRISPR. Лауреатка численних міжнародних премій та авторка понад 200 наукових робіт.
Детальніше
Семюел Стернберґ — професор біохімії та молекулярної біофізики. Автор низки наукових публікацій про CRISPR. Отримав премію імені Скерінджа від Товариства дослідників РНК, а також премію імені Вайнтрауба від Онкологічного дослідницького центру Фреда Гатчінсона.
Детальніше
Ручір Шарма — один із найбільших інвесторів світу, керівник напряму нових економік у Morgan Stanley. Працював редактором Newsweek, постійний автор Wall Street Journal та Economic Times. Всесвітній економічний форум назвав його одним із передових молодих лідерів світу, а журнал Bloomberg Markets вніс до переліку 50 найвпливовіших людей світу. Один із провідних світових мислителів за версією журналу Foreign Policy.
Детальніше
Джеффрі Пфеффер — професор Стенфордської вищої школи бізнесу. Викладав в Університеті Каліфорнії (Берклі) та Іллінойському університеті в Урбана-Шампейн. Професор Гарвардської та Лондонської бізнес-шкіл, Сингапурського університету менеджменту.
Детальніше
Вішен Лак’яні — підприємець, засновник і CEO компанії Mindvalley, що займається освітніми технологіями
Детальніше
Ґреґ Маккеон — бізнес-консультант, фахівець із питань лідерства та стратегічного планування. Засновник і головний виконавчий директор компанії THIS Inc., серед клієнтів якої такі відомі компанії, як Apple, Google, Pixar, Facebook, Twitter і Yahoo. Автор блогу для Harvard Business Review.
Детальніше
Анжела Дакворт — професорка психології в Пенсильванському університеті, лауреатка стипендії Фонду Макартурів 2013 року. Досліджує завзяття та інші складові успіху, консультує керівників компаній зі списку Fortune 500. Співзасновниця неприбуткової організації «Лабораторія характеру», яка займається дослідженням і розвитком характеру в дітей.
Детальніше
Ерік Бріньолфссон — один з керівників ініціативи МТІ з вивчення цифрової економіки та професор в Школі менеджменту Слоуна. Разом з Ендрю Макафі є співавтором бестселера «Друга епоха машин», а також одним з найцитованіших науковців у галузі інформаційних систем та економіки.
Детальніше
Ендрю Макафі (Andrew Paul McAfee) — інженер і викладач Массачусетського технологічного інституту. Автор бестселеру «Машина. Платформа. Натовп», який написав у співавторстві з Еріком Брінйольфссоном. Входить разом з ним в глобальний рейтинг провідних бізнес-мислителів Thinkers50 та Politico 50. Співдиректор Центру цифрового бізнесу MIT і керівник «Ініціативи в області Цифрової Економіки». Ендрю Макафі входить до списку топ 100 найбільш впливових людей в IT і є популярним експертом в області цифрової трансформації.
Детальніше
Алекс Ферґюсон – шотландський футболіст та футбольний тренер, що керував Manchester United Football Club з 1986 по 2013 рік. Вважається одним з найуспішніших спортивних менеджерів усіх часів. Лауреат численних спортивних премій та нагород. У 2017 році він був визнаний одним з 10 найвпливовіших тренерів з моменту заснування УЄФА. Автор низки книг з питань лідерства та менеджменту в галузі спорту.
Детальніше
Майкл Моріц – випускник the University of Oxford , коледжу Christ Church, Oxford та the Wharton School of the University of Pennsylvania. Бакалавр історії мистецтв, магістр ділового адміністрування (MBA). Філантроп, дослідник, підприємець та венчурний інвестор. Автор та співавтор книг з менеджменту, розвитку компаній та лідерства.
Детальніше
Еліягу Ґолдратт — науковець, педагог, мислитель, бізнес-гуру. Автор Теорії обмежень, у якій описав концепцію постійного вдосконалення процесу для досягнення мети. Мав ступінь магістра та доктора філософії Університету імені Бар-Ілана.
Детальніше
Девід Фрідман — американський письменник-економіст, професор Університету Санта-Клари та один з найвідоміших лібертаріанців. Автор таких видань, як «Теорія цін: короткий екскурс», «Прихований порядок: економіка повсякденного життя». Син лауреата Нобелівської премії Мілтона Фрідмана, автора книжки «Капіталізм і свобода».
Детальніше
Енні Дюк — багаторазова чемпіонка світових змагань з покеру, зокрема турніру від каналу NBC. Професійна ораторка, бізнес-консультантка й експертка з ухвалення рішень. Засновниця неприбуткової організації How I Decide, яка створює тематичні програми для малозабезпечених школярів і навчає їх критично мислити й приймати зважені рішення.
Детальніше
Кевін Митник — провідний консультант і спікер з питань кібербезпеки, колишній хакер та автор низки книжок. Засновник Mitnick Security Consulting, його клієнтами є компанії з Fortune 500 та інші.
Детальніше
Тоні Ваґнер — резидент Інноваційної лабораторії при Гарвардському університеті. Працював учителем і директором у школі, викладав у виші. Кандидат педагогічних наук.
Детальніше
Тед Дінтерсміт — почесний партнер компанії Charles River Ventures, яка займається венчурним капіталовкладенням. Має великий досвід ведення новаторської підприємницької діяльності.
Детальніше
Анна - Марі Слотер — американська аналітикиня з питань зовнішньої політики, дослідниця сфери публічного права й міжнародних відносин, головна виконавча директорка аналітичного центру New America. Упродовж 2002—2004 років очолювала Американське товариство міжнародного права, а 2009—го була призначена на посаду керівника з питань планування політичного курсу Держдепартаменту США.
Детальніше
Джефф Гейден — один з найвідоміших колумністів Inc.com і лідер думок. Автор колонок у Time, Huffington Post, Business Insider та інших виданнях.
Детальніше
Барбара Оклі — професорка інженерних наук Оклендського університету, авторка популярного курсу на Coursera про те, як навчитися вчитися. Здобула диплом зі славістики у Вашингтонському університеті, служила в армії. Військова служба підштовхнула її до вивчення технічних наук, а згодом — розкриття таємниць мислення.
Детальніше
Керол Двек — докторка психології, провідна дослідниця в галузі психології особистості, а також соціальної та вікової психології. Займала посаду професорки психології в Колумбійському університеті, а згодом — професорки психології за підтримки Фонду Льюїса і Вірджинії Ітонів у Стенфордському університеті. Керол Двек — членкиня Американської академії мистецтв і наук. Двек друкувалася в таких виданнях, як New Yorker, Time, New York Times, Washington Post і Boston Globe. Її запрошували на американські телепередачі Today і 20/20. Мешкає з чоловіком у місті Пало-Альто, штат Каліфорнія (США).
Детальніше
Крістофер Макдуґал — американський письменник, журналіст. Закордонний кореспондент Associated Press, автор статей у журналах Esquire, New York Times, Outside, New York та Men’s Health.
Детальніше
Дуґлас Норт — американський економіст, соціальний філософ, історик, лауреат Нобелівської премії з економіки 1993 року.
Детальніше
Джон Волліс — професор економіки в Мерилендському університеті, науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень.
Детальніше
Баррі Вайнґест — політолог та економіст, старший науковий співробітник Гуверівського інституту (Стенфордський університет). Член Національної академії наук та Американської академії мистецтв і наук.
Детальніше
Сьюзен Фовлер — міжнародна бізнес- консультантка з питань лідерства, провідна розробниця програми Ken Blanchard Company’s Optimal Motivation, авторка статей для Huffington Post, LeaderChat, SmartBrief.
Детальніше
Бенджамін Гарді — письменник і колумніст. Дописувач ділових видань Forbes, Fortune, Fast Company, Business Insider. Здобуває докторський ступінь з організаційної психології в Університеті Клемсона (США).
Детальніше
Кел Ньюпорт — професор комп’ютерних наук Джорджтаунського університету, письменник, автор популярного блогу про саморозвиток Study Hacks.
Детальніше
Майкл Шермер — американський науково-популярний автор, засновник Спільноти скептиків, яка займається розслідуванням псевдонаукових заяв та повідомлень про надприродні явищ. Дописувач Scientific American та Time.com.
Детальніше
Кевін Келлі — американський журналіст, футуролог, письменник. Допоміг запустити журнал Wired і був його головним редактором перші сім років. Співзасновник сайту Cool Tools та щорічного форуму Hackers’ Conference. Працював редактором журналу Whole Earth Review. Автор книжок про технологічні тренди та нову інформаційну економіку.
Детальніше
Гелен Томсон — консультантка журналу New Scientist, входить до короткого списку найкращих наукових журналістів British Journalism Awards. Здобула ступені бакалавра з нейробіології й магістра з наукових комунікацій. Дописувачка видань Guardian, Washington Post, Daily Mail і Nature.
Детальніше
Андрій Варламов — доктор фізико-математичних наук, член-кореспондент Італійської академії мистецтв Брери, член Ради Європейського фестивалю науки в Генуї та дослідник в теоретичній групі з фізики конденсованого стану Аргонської національної лабораторії, США. Професор в університетах Флоренції, Рима, Павії, Бордо, Міннесоти та ін.
Детальніше
Лев Асаламазов — доктор фізико-математичних наук, професор кафедри теоретичної фізики, автор багатьох науково-популярних статей та класичних робіт у галузі теорії надпровідності.
Детальніше
Кріс Восс — колишній співробітник ФБР. Викладав у Гарварді, бізнес-школах Массачусетського технологічного інституту та університету Південної Каліфорнії.
Детальніше
Річард Девідсон – випускник Harvard University, доктор філософії, професор психології та психіатрії the University of Wisconsin-Madison, засновник the Center for Healthy Minds. Викладач у City University of New York, Roosevelt Hospital та National Institute on Aging. Колумніст відомого науково-публіцистичного часопису Greater Good Magazine, а також автор та співавтор багатьох праць з психології.
Детальніше
Кевін Горслі (Kevin Horsley) – американський дослідник, аналітик, лектор, тренер та фасилітатор. Автор кількох книг з питань розвитку мислення, пам’яті, уваги та професійної продуктивності. Горслі є почесним переможцем The World Memory Championships, некомерційної організації, що спеціалізується на проведенні змагань з запам’ятовування масиву інформації.
Детальніше
Кріс Ґільбо (Chris Guillebeau, 1978) — американський письменник, бізнесмен, блогер, лектор та мандрівник. Засновник спільноти творчих людей World Domination Summit.
Детальніше
Тетяна Яловчак – українська альпіністка, рекордсменка, мотиваційна спікерка, громадська діячка, волонтерка. Перша українка, яка підкорила сім найвищих вершин на семи континентах, серед яких і Еверест.
Детальніше
Деніел Еверет (Daniel Everett) – американський лінгвіст, викладач, антрополог та мистецтвознавець. Місіонер та мандрівник, який здійснив серію дослідницьких подорожей у Амазонію. Здобув освіту у Біблійному інституті Міду в Чікаго та Літньому інституті лінгвістики. Автор науково-дослідницьких творів з лінгвістики, етнології, культурології та невербального мовлення.
Детальніше
Семюел Гантінґтон (Samuel Huntington) – філософ, геополітик, політолог, соціолог, економіст та письменник. Здобув освіту в Чиказькому та Єльському університетах. Захистив докторську дисертацію в Гарвардському університеті, в якому згодом став викладати.
Детальніше
Нік Лавґров – педагог, ґуру консалтингу, автор книг з психології особистості. Випускник Оксфордського та Гарвардського університетів, має ступінь магістра ділового адміністрування INSEAD у Франції.
Детальніше
Стівен Пінкер — американський експериментальний психолог, популяризатор науки, письменник. Відомий ідеєю, що мова — це, швидше, інстинкт і біологічне пристосування, ніж витвір інтелекту.Один із 100 найвидатніших мислителів світу за версією видання «Time» (2004).
Детальніше
Волтер Левін – астрофізик, колишній професор фізики Массачусетського технологічного інституту, де викладав понад 40 років. Відомий своїми лекціями та онлайн-курсами. Автор понад 450 наукових статей.
Детальніше
Воррен Ґольдштейн є професором історії і очолює факультет історії та філософії в Коледжі мистецтв і наук Хартфордского університету (Коннектикут, США). Він також є доктором філософії з американістики Єльського університету. У 2010 році Гольдштейн став співавтором книги «Проста фізика. Від атомного ядра до межі Всесвіту», яку написав разом з колишнім професором MIT Волтером Левіним і яка стала визнаним у світі бестселером.
Детальніше
Макс Вебер ( 1864 -1920) - німецький соціолог і політичний економіст, найбільш відомий завдяки тезі протестантська етика, що стосується протестантства і капіталізму, а також завдяки ідеям бюрократії.
Детальніше
Тім Гарфорд (Tim Harford) 1973 р.н. - економіст, журналіст, телеведучий, почесний член Королівського статистичного товариства, автор книжок на тему економіки.
Детальніше
Едвард Конард (Edward W. Conard) – американський бізнесмен, інженер з автомобілебудування та засновник кількох комерційних компаній. Конард є запрошеним науковим співробітником Американського інституту підприємництва, незалежної дослідницької установи, що фінансується Microsoft, Motorola, American Express, ExxonMobil, Chevron та AT&T.
Детальніше
Кріс Бейлі – випускник Карлтонського університету в Оттаві, консультант з продуктивності, засновник проектів «Продуктивність» та «Гіперфокус». Автор численних статей на тему збільшення продуктивності та керування своїм часом, опублікованих на перших шпальтах The New York Times, The Huffington Post, New York, Fast Company, Lifehacker та TED.
Детальніше
Норман Дойдж (Norman Doidge) - психоаналітик, психіатр, доктор медицини. Науковий співробітник Центру психоаналітичної підготовки та досліджень Колумбійського Університету Нью-Йорку та факультету психіатрії Університету Торонто. Письменник, поет, публіцист. Чотириразовий лауреат премії "National Magazine Gold Award".
Детальніше
(20.01.1982) Андерс Ріделл – письменник, журналіст і редактор відділу культури видавничого дому Hallpressen. Від 2008 до 2015 р. працював головним редактором мистецького часопису Konstnären.
Детальніше
Джозеф О'Коннор – журналіст, лектор, консультант та тренер у галузі нейролінгвістичного програмування (НЛП) та системного мислення. Він провів тренінги в тридцяти країнах. О'Коннор є автором та співавтором вісімнадцяти книг та трьох аудіозаписів про коучинг, навчання, продаж, комунікативні навички, управління та системне мислення.
Детальніше
Ієн Макдермотт - авторитетний фахівець з інноваційного лідерства, письменник. Засновник і директор International Teaching Seminars — провідної британської компанії у сфері навчання нейролінгвістичного програмування, коучингу та нейронаук.
Детальніше
Джим Кемп (англ. Jim Camp) – відомий американський коуч у сфері ділового спілкування, автор численних статей з питань організації комерційних переговорів. Пілот ВВС США, ветеран війни у В'єтнамі. Автор кількох спеціалізованих книг з успішного ведення переговорів. Засновник та президент Camp Negotiation Systems, міжнародної консалтингової компанії.
Детальніше
Філіп Тетлок – канадсько-американський науковець, журналіст, економіст та письменник. Професор політології Пенсильванського університету, викладач у Школі бізнесу Уортона. Лауреат численних нагород у галузі психології та політичного прогнозування. Тетлок є автором понад 200 статей та 10 книг з питань політології та організаційної поведінки.
Детальніше
Ден Гарднер – канадський науковець, промовець, журналіст та письменник. Випускник Осгуд Йорського університету Торонто та Йорського університету. У 1992 році здобув ступінь бакалавра права, у 1995 році – магістра історії. Ден Гарднер є автором науково-популярних творів з психології, кримінальної юстиції та права.
Детальніше
Рендал Рей – американський науковець, журналіст, професор економіки в Університеті Міссурі, Канзас-Сіті. Здобув освіту бакалавра психології в Тихоокеанському університеті та магістра у Вашингтонському університеті. Викладав у Римському університеті ла Сап'єнца, Паризькому університеті та Національному автономному університеті Мексики. Автор багатьох статей та книг з питань макроекономіки, політології та фінансів.
Детальніше
Річард Філліпс Фейнман Richard Phillips Feynman) 1918-1988 - видатний американський фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії з фізики 1965 р., один із засновників квантової електродинаміки, вважається прабатьком нанотехнологій.
Детальніше
Скрипченко Максим Валерійович, співзасновник Української трансатлантичної платформи, заступник директора Центру безпекових ініціатив.
Детальніше
Ілсе Санд — датський психолог та психотерапевт, письменниця, авторка наукових бестселерів, які допомогли сотням людей налагодити своє життя та докорінно змінити світогляд.
Детальніше
Лорі Ґотліб — психотерапевт і автор бестселера The New York Times «Maybe You Should Talk to Someone» («Можливо, вам варто з кимось поговорити»). Книжка лягла в основу серіалу, продюсером якого стала Єва Лонгорія. Окрім клінічної практики Ґотліб веде щотижневу колонку в The Atlantic та The New York Times.
Детальніше
Девід Рок (англ. David Rock) – провідний бізнес-тренер, промовець, коуч з лідерства, фахівець у галузі нейронауки. Експерт з питань психології особистості, саморозвитку та методик з досягнення найліпших результатів у будь-якій сфері бізнесу. Засновник кількох міжнародних консалтингових компанії, серед яких Results Coaching Systems. Автор та співавтор трьох науково-публіцистичних творів з особистісної ефективності.
Детальніше
Дженніфер Ріел (англ. Jennifer Riel) – канадська дослідниця, професорка Ротманської школи менеджменту Університету Торонто. Консультантка та радниця керівників міжнародних компаній з питань інтегративного мислення. Дописувачка до провідних друкованих та електронних видань, зокрема Businessweek, Daily Beast та Globe and Mail.
Детальніше
Олесь Доній – історик, політолог, патріот, народний депутат України, громадський активіст, культурний діяч та музпродюсер. Крім того, літературознавець, журналіст та письменник. Ведучий авторських програм про українську культуру і політику «Остання барикада» та «Ідейний вибір» на каналі 3s.tv.
Детальніше
Дмитро Томчук – відомий український підприємець, бізнес-експерт та дописувач до провідних інтернет-часописів. Здобув юридичну освіту у Дніпропетровському державному університеті. Автор книг, присвячених моделюванню бізнесу в Україні.
Детальніше
Алекс Корб (Alex Korb) – американський доктор наук, невролог, письменник та тренер. Більшість своїх наукових робіт присвячує вивченню депресії. Найвідоміша праця «The Upward Spiral» стала справжньою сенсацією. Є автором популярного блогу зі психології «PreFrontal Nudity: The Brain Exposed».
Детальніше
Володимир Кличко (1976 р.н) — український боксер в надважкій ваговій категорії світового рівня, олімпійський чемпіон, чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, WBA, The Ring.
Детальніше
(04.12.1970) Тамзен Фадаль — американська журналістка, ведуча новин на WPIX в Нью-Йорку, авторка та виконавча продюсерка Broadway Profiles — розважальне шоу на Бродвеї для шанувальників театру.
Детальніше
Кріс Скіннер відомий як незалежний оглядач фінансових ринків через блог на сайті Finanser.com, а також автор бестселерів Digital Bank («Цифровий банк») і ValueWeb. У бестселері ValueWeb описує, як Фінтех-компанії використовують блокчейн і мобільні технології для створення інтернету цінностей. Ми наближаємося до інтернету цінностей, який накриє хвилею діджиталізації весь банківський сектор. Про те, як розгортається битва за цифровий банкінг, Кріс Скіннер докладно пише в книжці Digital Bank. Там же він дає рекомендації традиційним банкам, як зберегти конкурентоспроможність у нових умовах.
Детальніше
Гайді Грант-Галворсон (англ. Heidi Grant Halvorson) – американська дослідниця, докторка філософії, психологиня, промовиця та дописувачка до багатьох друкованих та електронних часописів. Визнана експертка з питань мотивації та вироблення стратегій саморозвитку, яка провадить наукову розвідку в царині соціальної психології.
Детальніше
Анна Рослінг-Рьонлюнд – шведська дослідниця та дизайнерка, яка разом зі своїм чоловіком розробила Trendalyzer, інтерактивне програмне забезпечення для візуалізації статистичної інформації. Віце-президентка з дизайну у Фонді Gapminder, що був започаткований провідними науковцями у галузі статистики. Авторка та співавторка наукових досліджень анімаційного відображення статистичних даних
Детальніше
Річард Мюллер – американський вчений, публіцист, професор фізики в Каліфорнійському університеті Берклі. Старший науковий співробітник факультету Національної лабораторії Берклі, а також один з засновників Berkeley Earth, некомерційної організації з вирішення нагальних питань геофізики.
Детальніше
Девід Райх – американський вчений, що присвятив життя вивченню генетики та геноміки. Є доктором філософії, професором Гарвардської медичної школи. Проводить дослідження в Медичному інституті Говарда Х'юза.
Детальніше
Майкл Воткінс (Michael D. Watkins) – лектор, тренер з мотивації, провідний експерт з питань особистісного розвитку та лідерства. Засновник міжнародної компанії Genesis Advisers, організації з надання консалтингової допомоги підприємцям та управлінцям з фінансових, юридичних та кадрових питань.
Детальніше
Андерс Ерікссон – шведський психолог та дослідник, професор Стокгольмського університету та доктор психологічних наук у Флоридському державному університеті. Автор та співавтор дослідницьких книг у галузі професійного вдосконалення, вироблення тактик та стратегій навчання.
Детальніше
Роберт Пул – випускник Університету Райса та Техаського університету Эй&Эм, професор математики, бакалавр з фізики та історії. Науковий оглядач, бізнес-тренер, експерт з консалтингу та автор звітів до Національної академії наук, Національної академії інженерної справи та Національної академії медичних наук. Викладач у приватному дослідницькому Університеті Джонса Гопкінса. Автор багатьох книг та статей для широкого кола читачів та фахівців із різних сфер.
Детальніше
Тіна Cіліґ (Tina Seelig) – неврологиня, докторка наук, професорка технічного факультету та менеджменту у Стенфордському університету, директорка програми Stanford Technology Ventures, засновниця Інституту дизайну Хассо Платтнер.
Детальніше
Практикуюча психологиня, телезірка. Працювала в різних проектах, пов’язаних із лікуваннями залежностей, сексуальної освіти, допомоги тим, хто помирає. Займалася питаннями профілактики наркоманії, алкоголізму, СНІДу. Також створила телефон довіри, який успішно працює до сьогодні. У 2014 році у 50 років круто змінила своє життя й пішла працювати на телебачення редакторкою та ведучою. Водночас не припиняла консультувати, зосереджуючись на проблемах жінок.
Детальніше
Психолог-психотерапевт. Перша робота психологом була в Центрі Емаус при Українському католицькому університеті.
Пізніше очолював Центр психічного здоров’я у Львові у Шпиталі імені Митрополита Шептицького, який своїм завданням ставив допомогу хлопцям, що повертаються із зони бойових дій. У 2019 разом з колегою Катериною Ковалишин заснував та очолив Центр психічного здоров’я «Лабораторія змін».
Науковець, відомий як «Ботанік у кедах», людина, яка робить відвідини природничого музею ще захопливішими
Детальніше
Емі Маккріді — американська авторка бестселерів про батьківство, тренер з позитивного навчання, засновниця онлайн-курсу Positive Parenting Solutions.
Детальніше
Рон Лібер – американський журналіст, фахівець з фінансів, колумніст New York Times, автор книг на фінансову тематику. З 2002 по 2007 рік Лібер працював у видавництві відомої газети The Wall Street Journal, а також був головним редактором сайту FiLife.com.
Детальніше
Пол Мейсон (Paul Mason) – британський коментатор, журналіст, ведучій на радіо та автор кількох книг з економіки. Був редактором Channel 4, найвідомішого британського радіоканалу з питань культури, спорту та цифрових технологій.
Детальніше
Ювал Ной Харарі — професор історії, автор міжнародного бестселера «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього».
Детальніше
Народився у Дніпропетровську 19 серпня 1983 року. З дитинства хотів стати письменником, мандрівником. У 2015 році переїхав із Дніпропетровська до Львова.
Був ведучим щоденного політичного ток-шоу «Наживо» на дніпровському телебаченні.
Працює туристичним лідером створюючи авторські тури, описує власні подорожі у блозі та книгах («Шлях на край світу», «Український Шпіцберген», «Усе, що ви знаєте про Ірландію»). Відвідав понад 40 країн на чотирьох континентах.
Детальніше
Девід Бернс — доктор медицини, клінічний ад’юнкт-професор психіатрії та біхевіоральних наук Медичної школи Стенфордського університету, викладач Гарвардської медичної школи.
Детальніше
(1968) Сафі Бакал здобув диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Фізика» у Гарвардському університеті та захистив дисертацію доктора філософії у Стенфордському університеті. Пропрацювавши три роки консультантом у компанії McKinsey, він став засновником біотехнологічної компанії із розробки нових лікарських препаратів від раку. Він особисто проводив первинну публічну пропозицію компанії та упродовж 13 років перебував на посаді її генерального директора. У 2008 році Сафі Бакала оголосили Підприємцем року у галузі біотехнологій за версією компанії Ernst & Young. У 2011 році він співпрацював із радою наукових консультантів президента Обами з питань майбутнього національних досліджень.
Детальніше
(06.04.1957) Роберт Сапольскі — справжня зірка науки. Найвідоміший приматолог, фахівець зі стресу й агресії, найбільш упізнаваний професор Стенфорда і найоптимістичніший песиміст. Його лекції з біології поведінки збирають на Youtube мільйони переглядів, як популярні серіали. Його книги перетворюють наукові теорії в комедії і мелодрами, зрозумілі кожному. Біолог і одночасно експерт з неврології, він знає про гени, гормони і біохімію мозку не менше, аніж про звички мавп і секрети успіху провідних політиків.
Детальніше
Елліс Кешмор — британський соціолог і культурний критик. На даний час він є запрошеним професором соціології в Астонському університеті. Перш ніж викладати в Астонському університеті, він викладав культуру, засоби масової інформації й спорт в Стаффордширському університеті, починаючи з 1993 року.
Детальніше
(10.08.1940) Пітер Еткінз — британський хімік, який понад 40 років обіймав посади професора хімії в Оксфордському університеті та наукового співробітника Лінкольн-коледжу.
Детальніше
Єрун ван Гел — міжнародний спікер і письменник в області UX, дизайну. Має багаторічний досвід роботи в якості новатора, дизайнера і стратега. Він допоміг просунути багато дизайнерськіих проекти, починаючи від удостоєного нагород Smart Projector Beam до інноваційних автоматизованих систем прикордонного контролю в аеропорту Схіпхол. Його мета полягає в тому, щоб змусити світ здивуватися.
Детальніше
New York Times Book Review називає Карла Циммера «одним з найкращих наукових журналістів». Він автор бестселерів, пише для New York Times, National Geographic, Science. Редактор журналу Discovery, володар численних наукових премій та звань.
Детальніше
Луїза Хей — американська письменниця, авторка мотиваційних бестселерів, засновниця видавничої компанії Hay House та благодійної організації Hay Foundation. У світі продано понад 50 мільйонів її книжок, більшість із них внесено до списку 50 найкращих публікацій про самодопомогу. Луїза Хей уже давно стала знаковою постаттю у сфері самопізнання.
Детальніше
Жан-Франсуа Марміон — французький науковий журналіст. Його книжка «Психологія дурості» стала сенсацією, про яку гарвардський професор Стівен Пінкер сказав: «Нам дуже потрібна така книжка, як ця».
Детальніше
Ліз Бурбо — засновниця одного з найбільших центрів особистісного розвитку в Квебеці. Заняття за концепцією Бурбо проводяться у понад 20 країнах. Тренінги та семінари за її програмою допомогли майже 40 тисячам людей віднайти мотивацію, розкрити власний потенціал, пізнати себе, досягти гармонії у взаєминах з іншими людьми й самими собою. Підсумки своїх досліджень Бурбо виклала у 17 книжках, які стали світовими бестселерами у галузі саморозвитку.
Детальніше
Ольга Маслова — кандидатка біологічних наук, засновниця науково-популярної ініціативи Nobilitet, ведуча передачі «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співавторка жіночого календаря Solomia Today, консультує інноваційні, наукові та освітні проекти.
Детальніше
Ніка Бєльська — консультантка зі сну та лайфстайлу здорового довголіття, викладачка йоги та медитації каліфорнійської школи. За освітою — генетик зі спеціалізацією на генетиці довгожителів України.
Детальніше
Анна Євгенія Янченко — сомельє, яка продегустувала понад 15 000 вин, засновниця блогу Сомельє в зелених штанях, лекторка міжнародної школи WSET, співавторка курсів Wine Start та «Філософія та вино».
Детальніше
В’ячеслав Агеєв — релігієзнавець, філософ, дослідник нових релігійних рухів, співзасновник Майстерні Академічного Релігієзнавства. А ще — масон (хоча наче й не рептилоїд), жив у Індії і вивчав медитацію та йогу ще до того як це стало мейнстримом, викликав духів і передбачав майбутнє. Поціновувач і колекціонер найдикішої конспірології.
Детальніше
Наталя Атамась — орнітологиня, кандидатка біологічних наук і популяризаторка науки. Любителька опери та майстриня веслування на байдарці. Виховує сина, пухнастого кота та доктора фізико-математичних наук, який терпіти не може опери.
Детальніше
Камаль Равікант — людина, що надихає. Він випробовував себе на міцність у Гімалаях, в армії США, пішки пройшов 550 миль по Іспанії, мешкав у Парижі, написав кілька бестселерів та працював у Силіконовій долині. Книжка, яку ви тримаєте в руках, є легендою американського самвидаву. Камаль отримав десятки відмов видавництв, але не здався. Автор видав книжку власними силами, і одразу понад півмільйона примірників розійшлися з Amazon та інших інтернет-ресурсів.
Детальніше
Емілі Наґоскі — експерт у сфері статевого виховання з двадцятирічним стажем, має ступінь доктора філософії, авторка бестселера «Як бажає жінка» та низки наукових публікацій. Разом із сестрою Амелією створили дуже особисту і водночас зрозумілу кожній жінці книжку-сенсацію про жіноче вигоряння та подолання його неприємних наслідків.
Детальніше
Войтек Бредлі — доцент кафедри когнітивної науки, неврології та науки про дані Каліфорнійського університету в Сан-Дієго. Незважаючи на те, що він проводить «справжні» дослідження неврології, ви тут не для цього. Ви тут через його зомбі-«дослідження». Бредлі є відмічений нагородами радник Товариства досліджень зомбі, і вся ця річ про зомбі була страшенно популярною. Про це висвітлювали численні поважні ЗМІ, такі як National Geographic, Wired і навіть Американська академія неврології з якихось причин. Його відео на TED про мозок зомбі мають понад чверть мільйонів переглядів.
Детальніше
Андрій Сем’янків — лікар та автор блогу про медицину MED GOblin, кандидат медичних наук. Понад 14 років працював в анестезіології та інтенсивній терапії. Крім лікарської практики, Андрій брав участь у міжнародних клінічних дослідженнях, навчав цивільних і військових медиків. Свій блог у соцмережах почав вести під час роботи за кордоном. Відтоді Андрій пояснив десяткам (якщо не сотням) тисяч людей, що пацієнт має право знати, чим і чому його лікують, що лікарі — теж люди, які можуть помилятися, медицина — це не таємниці для обраних, а чіткі наукові знання, і що кожен мусить брати на себе відповідальність за власне здоров’я й лікування.
Детальніше
Ліза Фельдман Барретт — одна з найвидатніших сучасних психологів, доктор філософії, член Королівського товариства Канади, володарка численних нагород та почесних відзнак, серед яких: нагорода від Американської психологічної асоціації за вагомі досягнення у психології, Pioneer Award від Національного інституту здоров’я за новаторське дослідження емоцій у мозку та Heritage Wall of Fame від Фонду розвитку особистості та соціальної психології. Більшість досліджень Барретт присвячені вивченню природи емоцій та їхньої ролі у повсякденному житті.
Детальніше
Докторка Сью Джонсон — членкиня Американської психологічної асоціації, володарка нагороди за видатний внесок в подружню та сімейну терапію від Американської асоціації сімейної і подружньої терапії та вивчення сім’ї та шлюбу, директорка Оттавського (Канада) і Міжнародного центру навчання емоційно-сфокусованої терапії, почесна професорка і науковий співробітник Міжнародного університету Сан-Дієго (Каліфорнія, США).
Детальніше
Юлія Володимирівна Мендель — журналістка, прес-секретар Президента України Володимира Зеленського. Писала для низки українських видань (ICTV, «Еспресо TV», «112.Україна», «Інтер») та іноземних (The New York Times, Politico Europe, VICE News, The Atlantic Council, World Affairs Journal). Стажувалася в Єльському університеті, пройшла курс Варшавської євроатлантичної літньої академії (WEASA). У 2019-2020 роках увійшла в рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус».
Детальніше
Марк Ґоулстон — доктор медицини, сертифікований психіатр, розробник курсу підготовки для працівників поліції та ФБР. Понад 25 років був професором знаменитого Нейропсихіатричного університету при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі та входив до списків кращих психіатрів США. Філіп Ґолдберґ — новеліст і сценарист, автор і співавтор двадцяти книг.
Детальніше
Леонід Горобець — доктор біологічних наук, працює у палеонтологічному відділі Національного науково-природничого музею НАН України. Викладає у школі Майбутні — IWonder. Веде блог Стромата, у якому по клаптику розповідає про життя, Всесвіт і взагалі.
Детальніше
Тетяна Лукинюк — генеральна директорка компанії Red Bull в Україні, викладачка Міжнародного інституту бізнесу, Академії Deloitte, платформи LABA, запрошена професорка Київської школи економіки. Тетяна понад 20 років займалася маркетингом та продажами у міжнародних компаніях, таких як The Coca-Cola Company, Oriflame, SUN InBev, Mars.
Детальніше
Людмила Колб — редакторка, журналістка. Більше 10 років працює в медіа. Засновиця та екс-головна редакторка онлайн-журналу The Point — видання сайту robota.ua. Співавторка онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» для платформи Prometheus.
Детальніше
Анна Мазур — засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday, запрошена викладачка бізнес-школи МІМ, спікерка TEDxLviv. Більше 10 років працює з питаннями професійної реалізації та працевлаштування людей різного віку і фаху.
Детальніше
Настя Пасенко — редакторка онлайн-медіа кар’єрного порталу Happy Monday, копірайтерка. Закохана в тексти й працює з ними все своє професійне життя.
Детальніше
Ольга Корнюшина - науковиця, перекладачка, коучка. Отримала ступінь PhD із хімії в Університеті штату Юта. Із 2004 року практикує тибетський буддизм. Адмініструє буддійський центр Ґарчена Рінпоче в Києві. Пройшла насичений професійний шлях — від хімічної лабораторії, дисертації, проєктної роботи й дослідницької діяльності у виробничій компанії до роботи HR та коучингу.
Детальніше
Таня Пітерсон— сертифікована консультантка в галузі психології, дипломатка Інституту дослідження стресу, авторка 12 книжок — п’яти романів і семи видань із саморозвитку. Веде курс психічного здоров’я на онлайн-платформі Lernsys і щотижневу колонку на HealthyPlace.com.
Детальніше
Джозеф Менн — репортер, який спеціалізується на розслідуваннях для Reuters, найдавніший і найбільш шанований провідний журналіст у сфері кібербезпеки.
Детальніше
Ден Гарріс — співведучий програми вечірніх новин Nightline і версії вихідного дня програми Good Morning America на телеканалі ABC News. Перед тим він був ведучим недільних випусків програми World News. Регулярно готує сюжети для програм 20/20 та World News із Діаною Соєр, а також для Good Morning America. Гарріс вів репортажі з усього світу, висвітлював війни в Афганістані, в Ізраїлі та Палестині, в Іраку, а також проводив журналістські розслідування на Гаїті, у Камбоджі та Конго. Крім того, багато років висвітлював події релігійного життя Америки, приділяючи особливу увагу євангелістам, які добре до нього ставилися попри те, що він був відвертим агностиком.
Детальніше
Моріс Ерцоґ (1919–2012) — французький альпініст та очільник експедиції 1950 року, яка без сучасного спорядження й використання кисню піднялася на восьмитисячник. Під час сходження втратив майже всі пальці, тому книжку «Аннапурна» не написав, а надиктував. У 1958–1963 роках — міністр молоді та спорту, у 1970–1995-х — член Міжнародного олімпійського комітету.
Детальніше
Лене Рейчел Андерсен— данська економістка, футурулогиня, філософиня, письменниця. Співзаснувала Центр Nordic Bildung (2018) і мережу European Bildung (2020). У 2019 році ініціювала проведення Європейського дня більдунґу та приєдналася до Римського клубу.
Детальніше
Томас Бйоркман— шведський фінансист, соціальний підприємець і письменник. У 2016 році став співзасновником Науково-дослідний інститут Perspectiva у Лондоні , у 2017-му — цифрової платформи 29k.org. Із 2014 року — член Римського клубу.
Детальніше
Джуді Хо — американська психологиня й медійна особистість. Веде приватну практику, викладає психопатологію, досліджує нейропсихологію. У 2016 році запустила безкоштовну психологічну програму для батьків і вчителів Лос- Анджелеса, створила психоосвітній проєкт для жінок із малозабезпечених сімей. Публікується в Teen Vogue, Yahoo Lifestyle, Us Weekly. Виступає на CNN, Access Hollywood, Fox 11 News.
Детальніше
Чандран Наїр — експерт у галузі екологічного консультування, створив найбільшу в Азії консалтингову групу з питань охорони навколишнього середовища, засновник Глобального інституту майбутнього, член Римського клубу та Королівського товариства мистецтв.
Детальніше
Естер Дюфло – Нобелівська лауреатка з економіки 2019 р, економістка, аналітикиня та авторка кількох науково-дослідницьких книг. Має ступінь магістра Паризької школи економіки та професорки економіки Массачусетського технологічного інституту. Обіймає посаду наукового співробітника «Національного бюро з економічних досліджень» (NBER). Також вона є членом правління «Бюро досліджень та економічного аналізу з розвитку» (BREAD). Авторка бестселеру «Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів» (2011 р.).
Детальніше
Джуліанна Майнер - фахівчиня у сфері охорони здоров’я з 20-річним стажем, ад’юнкт-професорка в Університеті Джорджа Мейсона, мама трьох дітей. Веде популярний батьківський блог Rants from Mommyland, дописує про виховання й охорону здоров’я у Washington Post.
Детальніше
Ліз Фослейн — директорка з контенту Humu, компанії, яка за допомогою поведінкових наук працює над покращенням команд. Колонки та ілюстрації Ліз були опубліковані в таких виданнях, як Economist, New York Times, NPR та Freakonomics.
Детальніше
Моллі Вест Даффі — експертка з організаційного та лідерського розвитку, колишня провідна організаційна дизайнерка у світовій інноваційній компанії IDEO. Публікується в таких виданнях, як Harvard Business Review, Entrepreneur, Fast Company та Quartz.
Детальніше
Скотт Джурек (Scott Gordon Jurek) – американський ультрамарафонець, мотиваційний спікер, автор книги «Їж та біжи. Мій складний шлях до ультрамарафону». Один із найтитулованіших бігунів світу, дотримується веганського способу харчування.
Детальніше
Стів Фрідман (Steve Friedman) – американський письменник та журналіст, редактор, викладає журналістську майстерність в Міссурійському університеті. Співавтор книги «Їж та біжи. Мій складний шлях до ультрамарафону», що розкриває секрети успіху ультрамарафонця Скотта Джурека.
Детальніше
Ума Найду (Uma Naidoo) - докторка медицини, директорка психіатрії з харчування і способу життя в Массачусетської лікарні загального профілю (MGH), засновниця та керівник першої Служби дієтичної психіатрії в США, перший психіатр американської психіатричної асоціації. Професійний шеф-кухар і кваліфікований фахівець з харчування. Член Академії Гарвардської медичної школи. Авторка популярного блогу блог зі здорового харчування для Harvard Health Press.
Детальніше
Деніел Гордіс (Daniel Gordis, 1959) - ізраїльський письменник і оратор американського походження, відомий як лютий захисник Ізраїлю. Старший віце-президент, заслужений науковий співробітник Шалемського коледжу в Єрусалимі. Відзначений нагородами автор книги «Порятунок Ізраїлю: як єврейський народ може виграти війну, яка може ніколи не закінчитися».
Детальніше
Ніл Макґреґор— історик і журналіст, у 2002–2012 роках — директор Британського музею. Отримав орден «За заслуги» від королеви Єлизавети ІІ (2010). Завдяки його зусиллям на ВВС вийшла серія радіопередач про історію світу в 100 предметах.
Детальніше
Джон Герст— історик і суспільний оглядач, автор курсу про європейську історію. Викладав в Університеті Ла Троба (1968–2006), працював редактором популярного історичного журналу Historical Studies, співпрацював із Film Australia та Національним музеєм Австралії.
Детальніше
Роб Десол — куратор Інституту порівняльної геноміки імені Саклера, Американського природничого музею та програми досліджень мікроорганізмів.
Детальніше
Ієн Таттерсол – американський палеоантрополог, біолог. Куратор відділу антропології Американського природничого музею у Нью-Йорку. Автор багатьох книг.
Детальніше
Ілля Полудьонний — психолог, гештальт- терапевт, співзасновник онлайн-платформи психотерапевтичної допомоги TreatField. Разом з Марком Лівіним веде подкаст «Простими словами».
Детальніше
Девід Озборн — мультимільйонер, інвестор і благодійник. Співзасновник і голова ради директорів Magnify Capital. Написав бестселер «Багатство не може чекати».
Детальніше
Гонорі Кордер— письменниця, авторка понад 50 книжок. Допомогла Гелові Елроду створити 12 видань із серії «Чудовий ранок».
Детальніше
Стів Сільберман - американський автор, понад двадцять років пише на наукові теми для журналу Wired. Його статті були опубліковані в New York Times, New Yorker, Financial Times, Boston Globe та інших ресурсах.
Детальніше
Льюїс Дартнелл — дослідник, науковий співробітник Вестмінстерського університету, автор чотирьох книжок, спікер TED. Пише про науку для New Scientist, BBC Focus, Cosmos, виступає в телепередачах BBC Horizon і Wonders of the Universe.
Детальніше
Доктор Джозеф Мерфi — відомий лектор та автор 30 мотиваційних бестселерів, проданих накладом понад 10 млн примірників. 50 років він викладав, консультував і читав лекції тисячам людей по всьому світу. Мільйони людей змінили свої життя на краще після лекцій доктора Мерфі. Його називають духовним спадкоємцем Наполеона Гілла. Доктор Мерфі є одним із найбільш продаваних авторів середини ХХ століття.
Детальніше
Професор Едвін Кірк водночас лікар-генетик і генетик-патолог — рідкісна комбінація. Як клініцист він приймає пацієнтів у Сіднейській дитячій лікарні, де працює вже понад 20 років. А лабораторну практику провадить у Рендвіку, в лабораторії генетичних патологій Нового Південного Уельсу. Це шанований науковець, викладач та один із керівників проєкту скринінгу носійства спадкових хвороб «Місія Макензі» з бюджетом у 20 мільйонів доларів.
Детальніше
Ілсе Санд — данська психологиня та психотерапевтка, письменниця, авторка наукових бестселерів, які допомогли сотням людей налагодити своє життя та докорінно змінити світогляд. Окрім написання книжок і психотерапевтичної практики, Ілсе веде курси психотерапії та читає лекції.
Детальніше
Спартак Суббота — психіатр, психотерапевт, президент і науковий керівник ГО «Інститут когнітивного моделювання», ментор платформ «Розкажи мені» і «Мені здається», радник міністра охорони здоров’я України, кандидат психологічних наук (доктор філософії), член Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів. Працював психотерапевтом у воєнізованій структурі групи швидкого реагування. Займається вивченням психології серійних убивць і психопатії. Регулярно читає лекції в рамках психологічного клубу. Як журналіст-колумніст пише для таких українських видань, як «Українська правда», «НВ», «Forbes». Співпрацює зі слідчими в розкритті злочинів, відвідує слідчі ізолятори, де проводить інтерв’ю із серійними вбивцями та маніяками задля вивчення їхньої моделі поведінки.
Детальніше
Вадим Яненко — науковець, кандидат біологічних наук, орнітолог, палеобатрахо-герпетолог, науковий співробітник відділу палеонтології Національного науково-природничого музею НАН України. Популяризатор орнітології та палеонтології. Проводить екскурсії та веде телеграм-канал палеонтологічних мемів під ніком Paleo_daddy.
Детальніше
Юліан Чаплінський — архітектор та урбаніст, автор YouTube-каналу CHAPLINSKY VLOG.
Детальніше
Степан Бандера — український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі.
Детальніше
Нік Бостром (Nick Bostrom) – шведський філософ, відомий своїми дослідженнями на теми трансгуманізму, антропного принципу й екзистенційного ризику. Професор Оксфордського університету, директор-засновник Інституту людства майбутнього.
Детальніше
Рустам Гаджієв — лінгвіст не лише за дипломом, а й за покликом душі. Упродовж свого кар’єрного шляху він працював над різними проєктами з обробки природної мови в банківській та IT галузях.
Детальніше
(30.10.1962) Роберт Твіґґер — британський мандрівник та письменник. Автор художніх та науково-популярних книг та статей для журналів The Daily Telegraph, The Sunday Times, Lonely Planet, Maxim, Financial Times та Esquire.
Детальніше
Лоґан Урі — вчена-біхевіористка, що стала тренеркою з поведінки на побаченнях, усесвітньо визнана експертка з питань сучасного кохання, спікерка TED, випускниця Гарварду. Лоґан очолює дослідницьку групу, що працює над тим, щоб допомагати людям знаходити кохання.
Детальніше
Доктор Ґері В. Левандовскі-молодший — міжнародно відомий та відзначений низкою нагород викладач, дослідник, письменник та експерт з відносин. Його роботи були представлені у Washington Post, Daily Mail, Business Insider, Time і Newsweek, New York Times, Atlantic, CNN і NPR тощо. Він створив популярний веб-сайт порад, присвячений темі стосунків, а його TED Talk переглядали майже два мільйони разів.
Детальніше
Джордж Саймон отримав докторський ступінь в області клінічної психології в Техаському технічному університеті. Як приватний практик і консультант, він понад 25 років спеціалізувався на порушеннях особистості та характеру. Виступав на Fox News Network і CNN, провів понад 300 семінарів.
Детальніше
Оксана Півень — професорка, докторка біологічних наук, старша наукова співробітниця відділу генетики людини Інституту молекулярної біології і генетики НАН України.
Оксана займається дослідженням функції генів у роботі серця.
Детальніше
Ольга Малюта — ембріологиня.
Ольга здійснює штучне запліднення й доглядає за ембріонами протягом перших п’яти днів їхнього існування. Вона жартує, що всі діти, яким допомогла з’явитися на цей світ, уже з перших днів є фанатами рокмузики й поезії, як і сама ембріологиня, що любить слухати щось хороше в лабораторії під час роботи.
Детальніше
Юлія Юрчук — історикиня, перекладає зі шведської на українську. Викладала в університетах Сьодерторн та Умео, а також у Стокгольмському університеті.
Детальніше
Зої Чанс відома тим, що допомагає людям стати більш впливовими. Корпорація Google використала запропонований Зої підхід у галузі поведінкової економіки як основу для харчової політики компанії. У Єльській школі менеджменту Зої викладає найпопулярнішу дисципліну на факультеті. Thinkers50 назвав Зої однією з топ-мислителек світового менеджменту. Її дослідження публікувалися у The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist і BBC. А виступ Зої на TEDx переглянули понад 700 000 разів.
Детальніше
Фрідріх Гаєк (1899—1992) — австрійський економіст, політичний філософ, прихильник економічного лібералізму й вільного ринку, критик соціалізму. Написав 18 наукових праць. У 1974 році здобув Нобелівську премію з економіки.
Детальніше
Штефані Шталь — німецька психологиня, авторка наукових бестселерів, що зачіпають теми партнерства, формування самооцінки та фобії зобов’язань. Працює психотерапевткою і проводить семінари в Трірському університеті.
Детальніше
Максим Яковлєв досліджує українську та міжнародну політику.
Очолює кафедру міжнародних відносин і керує Школою політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія».
(20.09.1962) Джим Аль-Халілі — британський фізик-теоретик і популяризатор науки, уродженець Іраку. Професор теоретичної фізики і головний по роботі з участю громадськості в науці при Університеті Суррея. Був ведучим декількох наукових передач ВВС і є частим оглядачем науки в інших британських медіа.
Детальніше
Марина Шквиря — зоологиня, спеціалістка з екології та поведінки великих хижих тварин, кандидатка біологічних наук.
Керує розвитком наукових досліджень у Київському зоологічному парку загальнодержавного значення, співзасновниця реабілітаційного центру для ведмедів «Біла скеля».
Анна Солтер — американська психологиня, всесвітньо визнана експертка по сексуальним хижакам і авторка детективів. Анна Солтер здобула ступінь магістра в університеті Тафтса і докторки філософії в Гарвардському університеті. Вона була викладачем в університеті Тафтса та Гарвардському університеті. Вона є авторкою кількох науково-популярних книг, зокрема "Хижаки: педофіли, ґвалтівники та інші сексуальні злочинці: хто вони, як вони діють і як ми можемо захистити наших дітей" (2003).
Детальніше
(09.09.1943) Том Шиппі (Томас Алан Шиппі) — британський медієвіст, дослідник середньо- та давньоанглійської літератури, а також сучасного фентезі та наукової фантастики.
Детальніше
(1983) Тімоті Ендрюс Сейл — професор історії та директор програми міжнародних відносин в Університеті Торонто.
Детальніше
Докторка Джулі Сміт має понад десять років досвіду роботи клінічною психологинею. Вона одна з перших використала TikTok як інструмент терапії та експрес-порадник у галузі психічного здоров’я. Наразі у докторки Сміт три мільйони підписників. Вона є психологинею BBC Radio 1 Life Hacks. Про неї писали Women’s Health, Buzzfeed, The Telegraph, The Times, The Sunday Mail, Glamour, CNN тощо.
Детальніше
Олександр Рундель — науковець, захистив PhD з фізики в Ягеллонському університеті в Кракові. Працює в IT. У вільний час займається популяризацією науки. Член команд проєктів «Моя Наука» і «Дійсна Наука»
Детальніше
Недра Гловер Тавваб — ліцензована психотерапевтка й популярна експертка зі стосунків. Має понад 1 млн підписників в Instagram. Практикує терапію протягом 15 років. Заснувала практики групової терапії Kaleidoscope Consulting.
Детальніше
Юлія Ярмоленко – експертка з сексуальної освіти, психологиня та авторка книжки «Малечі про інтимні речі».
Детальніше
Ірина Ігнатенко — етнологиня, письменниця, подкастерка, видавчиня; кандидатка історичних наук, доцентка.
Детальніше
Вікторія Михайлова – директорка департаменту забезпечення та контролю якості на фармацевтичній фірмі PS Pharma Group (Дюссельдорф/Кельн, Німеччина).
Детальніше
Докторка Луїз Ньюсон - лікарка сімейної медицини та фахівчиня з менопаузи, директорка центру здоров’я й менопаузи Newson Health у Великій Британії.
Детальніше
(23.10.1969) Санджай Ґупта — американський нейрохірург, письменник і медичний журналіст індійського походження, який отримав широку популярність у США завдяки шоу Sanjay Gupta MD на каналі CNN.
Детальніше
Тер’є Тведт – норвезький академік, автор і режисер документальних фільмів. Професор кафедри географії Бергенського університету та професор глобальної історії Університету Осло, Норвегія.
Іван Гоменюк — популяризатор історії, засновник спільноти «Пустощі східноєвропейської Кліо», дослідник теми й автор книжок з історії Австро-Угорської імперії та східноєвропейської історії.
Детальніше
Джон Ейкафф — автор семи бестселерів за версією New York Times. Ейкафф є одним із найпопулярніших спікерів у США: він виступає на конференціях, в коледжах та компаніях по всьому світу, включаючи FedEx, Nissan, Microsoft, Lockheed Martin, Chick-fil-A, Nokia та Comedy Central.
Детальніше
Стефанія Демчук — історикиня, кандидатка історичних наук, асистентка кафедри історії мистецтв Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Детальніше
Джоанна Гаррісон - досвідчений сімейний психотерапевт, колишній адвокат з розлучень.
Детальніше
Андрій Гладій – менеджер проєктів в Ісландській арктичній мережі співпраці (Icelandic Arctic Cooperation Network).
Детальніше
Анастасія Пристая – лікарка-хірургиня-проктологиня, онкохірургиня. Авторка блогу про проктологію – dr.anastasiia_prystaia.
Детальніше
Катерина Липа — мистецтвознавиця, історикиня архітектури, музейниця і кураторка. Авторка науково-популярних книжок з історії архітектури та декоративно-прикладного мистецтва.
Детальніше
Андрій Харук — професор кафедри гуманітарних наук Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Понад 20 років займається дослідженнями історії військової авіації та авіаційної промисловості.
Детальніше
Доктор наук Меґ Джей — американський психолог. Викладачка клінічної психології в Університеті штату Вірджинія. Має приватну практику в Шарлоттсвіллі. Доктор Джей отримала докторський ступінь із клінічної психології та гендерних досліджень в університеті Берклі в Каліфорнії. Роботи Меґ Джей друкуються в New York Times, Los Angeles Times, USA Today, Forbes, Psychology Today і NPR. Її виступ на TED подивилися понад 6 мільйонів осіб.
Детальніше
Сью Джонсон — видатна психологиня, дослідниця в галузі сімейної терапії. Вона здобула численні почесні звання й нагороди, зокрема, звання почесного професора Міжнародного університету Сан-Дієго (США), професора клінічної психології Оттавського університету (Канада), є членом Американської психологічної асоціації. Сью Джонсон заснувала й очолює Міжнародний центр навчання емоційно-фокусованої терапії.
Детальніше
Віталій Огієнко — кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Музею української діаспори, понад 10 років працював в Українському інституті національної пам’яті.
Детальніше
Євген Лакінський — останні 13 років працює на держслужбі в Оттаві.
У Канаді Євген живе понад 20 років. Відвідав усі 10 провінцій, щодня розмовляє двома офіційними мовами країни.
Олександр Котис – популяризатор історії, начальник відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради. Автор книжок «Луцький модернізм», «Міжвоєнний розквіт Волині», путівника «Луцьк».
Детальніше
Гульнара Абдулаєва — історикиня (спеціалізація — історія Криму та кримських татар). Ведуча й авторка історичних програм на каналі ATR, Крим.Реалії та інших.
Детальніше
(10.05.1949) Баррі Меєр — письменник і колишній журналіст New York Times. Навчався в Сіракузькому університеті.
У своїй кар’єрі журналіста Майєр спеціалізувався на репортажах про бізнес, державну політику, здоров’я та безпеку. Він писав для The Wall Street Journal протягом п'яти років, працював у New York Newsday репортером спеціальних проектів і писав для The New York Times. Його статті, опубліковані в The Times та книга науково-документальна книга «Вбивця болю: шлях залежності та смерті дивовижного препарату» призвели до слухань у Конгресі та зміни федеральних законів.
Детальніше
Джон Вілліс є доцентом кафедри фізики та астрономії Університету Вікторії. Як астроном він вивчає фізичний зміст Всесвіту, і його дослідження охоплюють багато аспектів космології та астрофізики. Джона особливо цікавить нова наука астробіології, пошук життя за межами Землі. У 2016 році він опублікував науково-популярну книгу «Усі ці світи ваші. Наукові пошуки позаземного життя».
Детальніше
Андрій Сагайдак — гід у дику природу, лісівник, засновник Природничого центру «Міжрічинська Пуща».
ДетальнішеОтримуй інформацію про новинки
Отримуй інформацію про новинки